korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- miasto: Katowice
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w województwie śląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 54 lektorów.
język hiszpański Katowice
  [1] 2 3 4 5 6  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 aanniiaa hiszpański
Jestem lektorką języka hiszpańskiego i rosyjskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne w szkołach językowych oraz kursy na zlecenia firm. Posiadam bogaty zestaw materiałów pomocnych w nauczaniu. Program zajęć oraz metody dostosowuję do indywidualnych potrzeb uczniów
2 agaa_aps hiszpański
Miłośniczka, korepetytorka z 6 letnim doświadczeniem, lektorka i tłumaczka języka hiszpańskiego. Przez dwa lata szlifowałam swój warsztat w Hiszpanii. Zgodnie z zainteresowaniami i umiejętnościami przekazywania wiedzy chciałabym zająć się nauczaniem języka hiszpańskiego.
3 agnieszka88 hiszpański
Brak informacji
4 AgnieszkaPrz francuski, hiszpański
Jestem nauczycielem języka francuskiego i hiszpańskiego. Posiadam pełne kwalifikacje do nauczania tych dwóch języków. Dodatkowo prowadzę działalność tłumaczeniową, jestem tłumaczem przysięgłym języka francuskiego. Prowadzę własną działalność w zakresie kursów językowych i tłumaczeń. Przez 18 lat pracowałam jako nauczyciel liceum, uczyłam języka hiszpańskiego i francuskiego. Mam również doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, prowadziłam i prowadzę nadal kursy w firmach oraz w szkole językowej.
5 annamichno hiszpański
Jestem lektorem j. hiszpańskiego i rosyjskiego. Prowadzę kursy w Szkołach językowych, szkolenia na zlecenia firm oraz zajęcia indywidualne. Posaiadam bogaty zestaw materiałow własnych, które dopasowuję do potrzeb ucznia, podobnie jak metody. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach nauczania.
6 Antonio.Vidiella hiszpański
Brak informacji
7 ashley1982 hiszpański
Pełne zainteresowanie tłumaczeniami z i na język hiszpański, także techniczne na terenie całej polski w formie pisemnej (zdalnie), możliwe tłumaczenia ustne w wolnych godzinach.
8 BarbaraM hiszpański
Brak informacji
9 bozs1979 hiszpański
Język hiszpański jest dla mnie pasją i tą pasję staram się zaszczepić u moich uczniów, którzy wychodzą z zajęć bogatsi nie tylko językowo ale także kulturowo. Każde zajęcia są przemyślane i dostosowane do poziomu językowego uczniów oraz ich oczekiwań. Obowiązkowość i sumienność to moja dewiza. Jestem bardzo wymagającą osobą, co przekłada się na rezultaty w nauczaniu. Zajęcia prowadzę w miłej, przyjacielskiej atmosferze.
10 cafe_cortado hiszpański
Jestem lektorem lubiącym przekazywać wiedzę. Duży nacisk kładę na kwestie gramatyczne, ponieważ to gramatyka jest kluczem do poprawnego używania języka, ale moje zajęcia to również spora dawka ciekawostek kulturowych. Staram się zaszczepiać w kursantach pasję do języka, którego nauczam i dzięki temu zachęcać ich do samodzielnego poszukiwania i zgłębiania obszarów, które ich najbardziej fascynują.
0-100