korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- miasto: Katowice
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w województwie śląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 50 lektorów.
język hiszpański Katowice
  [1] 2 3 4 5  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
2 aanniiaa hiszpański
Jestem lektorką języka hiszpańskiego i rosyjskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne w szkołach językowych oraz kursy na zlecenia firm. Posiadam bogaty zestaw materiałów pomocnych w nauczaniu. Program zajęć oraz metody dostosowuję do indywidualnych potrzeb uczniów. Prowadzę dziłalność gospodarczą
3 agaa_aps hiszpański
Miłośniczka, korepetytorka z 6 letnim doświadczeniem, lektorka i tłumaczka języka hiszpańskiego. Przez dwa lata szlifowałam swój warsztat w Hiszpanii. Zgodnie z zainteresowaniami i umiejętnościami przekazywania wiedzy chciałabym zająć się nauczaniem języka hiszpańskiego.
4 Aleksandra Consulente hiszpański
Uwielbiam pracę z ludźmi, a język i kultura Hiszpanii to moja pasja. W nauczaniu zależy mi przede wszystkim na pomocy w osiągnięciu umiejętności swobodnej komunikacji. Duży nacisk kładę na konwersację i dyskusje na różne tematy. Do każdego klienta/ grupy podchodzę jednak indywidualnie. Uważam, że bardzo ważne jest dopasowanie materiału/ tematyki zajęć do kursantów.
5 annamichno hiszpański
Jestem lektorem j. hiszpańskiego i rosyjskiego. Prowadzę kursy w Szkołach językowych, szkolenia na zlecenia firm oraz zajęcia indywidualne. Posaiadam bogaty zestaw materiałow własnych, które dopasowuję do potrzeb ucznia, podobnie jak metody. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach nauczania.
6 Antonio.Vidiella hiszpański
Brak informacji
7 ashley1982 hiszpański
Pełne zainteresowanie tłumaczeniami z i na język hiszpański, także techniczne na terenie całej polski w formie pisemnej (zdalnie), możliwe tłumaczenia ustne w wolnych godzinach.
8 BarbaraM hiszpański
Brak informacji
9 bozs1979 hiszpański
Język hiszpański jest dla mnie pasją i tą pasję staram się zaszczepić u moich uczniów, którzy wychodzą z zajęć bogatsi nie tylko językowo ale także kulturowo. Każde zajęcia są przemyślane i dostosowane do poziomu językowego uczniów oraz ich oczekiwań. Obowiązkowość i sumienność to moja dewiza. Jestem bardzo wymagającą osobą, co przekłada się na rezultaty w nauczaniu. Zajęcia prowadzę w miłej, przyjacielskiej atmosferze.
10 bożena hiszpański
Brak informacji
0-100