korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- województwo: zachodniopomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie zachodniopomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w mieście Szczecin


Przejdź do:
  Znaleziono 20 lektorów.
język francuski zachodniopomorskie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 26121982 francuski
Brak informacji
2 Agata1234 francuski
Brak informacji
3 agnieszka99 angielski, francuski
Jestem otwarta na ludzi, lubię nawiązywać nowe kontakty i raczej nie mam problemów z dogadywaniem się z innymi. Wiele osób powtarza mi, że mam najważniejsze cechy nauczyciela - cierpliwość, zainteresowanie i chęć dzielenia się wiedzą, a także potrzebę ciągłego doskonalenia się. Wierzę, że nie ma ideałów, ale zawsze nad czymś można popracować. Uczenie innych daje mi prawdziwą satysfakcję, dlatego lubię to robić, dzielić się z innymi tym, co sama zdołałam zrozumieć.
4 AgnieszkaG_G francuski
Absolwentka filologii romańskiej Uniwersytetu im. A.Mickiewicza w Poznaniu. Magister nauk politycznych na Uniwersytecie Szczecinskiem. Korepetytor, nauczyciel i lektor. Język francuski to moja pasja. Fascynuje mnie kultura i kuchnia obszarów frankofońskich, jak również polityka i turystyka górska. Uczenie innych sprawia mi przyjemnośc, lubię kontakt z ludźmi. Potrafię wpółpracować z innymi, dzielic się wiedzą. Zależy mi na ciągłym rozwoju i nabywaniu nowych umiejętności.
5 agulaogr francuski
Brak informacji
6 akulero francuski
Lektor i tłumacz z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu na wszystkich poziomach. Przygotowanie do egzaminów maturalnych, DELF, DALF, na filologię. Nauka w trzech rejestrach językowych (literackim, standardowym i potocznym) Wielorakość materiałów własnych. Sprawdzone metody nauczania. Prywatnie od ponad 10 lat żona Francuza. Funkcjonuję w języku na co dzień. Na zajęciach cenię sympatyczną atmosferę i poczucie humoru.
7 Aniaetoile francuski
Brak informacji
8 annakricka francuski
Interesują mnie również tłumaczeia i praca z językiem francuskim.
9 Edyta Gorska francuski
Studiowałam 3 lata na wydziale Filologii Romańskiej na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, przygotowujac się do pracy nauczyciela języka francuskiego. Następnie ukończyłam 3 - letnie studia magisterskie na wydziale politologii w Międzynarodowej Szkole Nauk Politycznych przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz studia podyplomowe w dziedzinie prawa Unii Europejskiej w Lyonie. Od 17 lat mieszkam i pracuje we Francji. Nauczanie języka nie stało się co prawda moją główną działanością zawodową z różnych powodów, jednakże element dydaktyczny stał się leitmotivem w ciągu mojego życia. Miałam okazję odbyć praktyki zawodowe w LO im. M. Skłodowskiej – Curie w Wolsztynie, czy też udzielać prywatnych lekcji języka francuskiego uczniom szkół podstawowych. We Francji prowadziłam również działalność gospodarczą w ramach jednoosobowej firmy tłumaczeniowej, gdzie oprócz pracy tłumacza uczyłam osoby dorosłe języka polskiego. Udzielam również lekcji języka francuskiego używając współczesnych narzędzi komunikacyjnych Polakom, chcącym poszerzyć swoją znajmość języka lub też nauczyć się go od podstaw. Nauczanie sprawia mi niezwykłą przyjemność, co powoduje, że czynię to z pasją i motywacją. Jestem elastyczna i dostosowuję się do potrzeb oraz wymagań zainteresowanego. Przygotowując się do lekcji zależy mi na podejściu indywidualnym, co sprawia, iż zawartość lekcji jest zaadaptowana do zainteresowań i poziomu ucznia. Lubię korzystać z różnych materiałów, tak aby uczeń mógł poznać żywy język. Staram się zatem przekazać jak najwięcej wiedzy na temat współcześnie używanego języka francuskiego, który nieustannie ewoluuje, zmienia się i wzbogaca się. Dzięki temu, że żyję we Francji i interesuję się życiem społeczno – kulturalnym oraz bieżącymi wydarzeniami, mam dobre rozeznanie w dziedzinie językowej. Udzielam lekcji na wszystkich poziomach, począwszy od podstawowej nauki języka, konwersacji na tematy ogólne, kończąc na przygotowaniach do pracy z klientem francuskojęzycznym. Jak już wspomniałam mieszkam we Francji, ale ponieważ proponowana praca wykonywana jest na odległość, myślę zatem, iż fakt ten nie będzie stanowił przeszkody. Dodam jeszcze, że jestem osobą komunikatywną, cierpliwą i wyrozumiałą. Mam bardzo dobrze opanowaną obsługę komputera i pakietu MS Office. Wierzę, że moje umiejętności i doświadczenie będą przydatne i z przyjemnością zaprezentuję więcej dodatkowych informacji, jeśli zdecydujecie się Państwo na kontakt ze mną.
10 ilianaa francuski
Brak informacji
0-100