korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- województwo: pomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w mieście Gdańsk
Katalog lektorów języka francuskiego w mieście Gdynia


Przejdź do:
  Znaleziono 41 lektorów.
język francuski pomorskie
  [1] 2 3 4 5  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 7baf3 francuski
Brak informacji
2 alex60 francuski
Pracując w szkołach średnich mam dobry kontakt z młodzieżą. Cechuje mnie cierpliwość i poczucie humoru ( moje motto: "poczucie humoru i cierpliwość to wielbłądy, na których przebędę wszystkie pustynie") Wychodzę również z założenia, że w nauczanym języku nie ma niczego oczywistego. Nawet pozornie najprostsze sprawy mogą okazać się trudne dla ucznia i niezrozumiałe. Szukam wówczas najprzystępniejszego sposobu na wyjaśnienie . Osiągnięcia? Wychowałam i wyuczyłam całkiem sporą grupę ludzi , którzy teraz stanowią moją konkurencję w pomorskich szkołach.
3 alextutor francuski
Nauczyciel z Francji, który mieszka w Gdyni szuka osób, które chcą nauczyć się od podstaw albo udoskonalić zanajomość języka francuskiego. Mam ponad 6-letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych, idywidualnie lub wgrupach. Mogę zaproponować zarówno kurs ogólny języka francuskiego, kurs konwersacyjny, jak i kurs specjalistyczny zawsze dostosowany do indywidualnych potrzeb moich uczniów! Kilka słów o mnie: Mam 31 lat i pochodzę z Bretanii, a moim powołaniem jest nauczanie rodzimego języka. Wielostronne doświadczenie zdobyłem podczas pracy dla wielu prywatnych szkół językowych,organizacji takich jak Alliance Francaise oraz międzynarodowej uczelni w Chinach, więc jestem przyzwyczajony do osiągania doskonałych wyników przez moich studentów. Lokalizacja: dojazd do domu ucznia lub w proponowanym miejscu na terenie Gdyni. Materiały własne, konkurencyjne ceny! 45 minut - 30 zł, 90 minut - 55 zł, 120 minut - 70 zł ZAPRASZAM;-) Mam nadzieję usłyszeć od ciebie: A bientôt j’espère!
4 AlinaK francuski
Brak informacji
5 ambitieuse francuski
Jestem osobą ambitną i pełną pomysłów. Dobrze znam zagadnienia dydaktyczne jak i również potrafię je wprowadzić w życie. Utrzymuję ciągle kontakt z osobami pochodzenia francuskiego, dzięki wykonywanej przeze mnie pracy. Pozwala mi się to rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Swoją wiedzę chętnie przekażę innym!
6 annanajbar francuski, polski dla cudzoziemców
Twórcza, ale zorganizowana, spokojna, ale wymagająca, optymistka, ale z dobrą oceną realiów, punktualna i ceniąca czas swój i innych, uczciwa i kulturalna, kochająca kontakt z ludźmi i swoją pracę, szukająca nowych pól do działania. Sukcesy uczniów cieszą mnie nie mniej niż moje własne, a ich doświadczenia traktuję jako okazję do poszerzania własnych horyzontów. Posiadam własną siedzibę i materiały. Na życzenie wystawiam faktury.
7 annapawlowska francuski
Jestem Polką i mam 39 lat. Ukończyłam filologię romańską w Toruniu i zdobylam uprawnienia pedagogiczne, dzieki czemu pracowalam jako nauczycielka jezyka francuskiego w szkolach srednich przez 5 lat. Niestety z powodu malego zainteresoania tym jezykiem i na skutek redukcji etatow, zmuszona bylam do podjecia pracy w innym zawodzie. Ukonczylam studia podyplomowe z Turystyki i Hotelarstwa, co umozliwia mi prace do dnia dzisiejszego w branzy turystycznej, ze stalym kontaktem i praktyka jezyka francuskiego. Poza tym udzielam tez licznych lekcji prywatnych, bardzo lubię ten zawód. Jestem osobą aktywną, cierpliwą, dobrze zorganizowaną i lubię kontakty z ludźmi.
8 CecileB francuski
Brak informacji
9 Dinodoma19 angielski, francuski
Brak informacji
10 domigda francuski
Jestem absolwentką filologii romańskiej, specjalizacja translatoryczna. Jednak to nauczanie języka francuskiego jest moją pasją. Prowadzę zajęcia z dziećmi w wieku szkolnym, ale i z dorosłymi. Jestem osobą otwartą i komunikatywną, lubię poznawać nowych ludzi.
0-100