korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- województwo: pomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w mieście Gdańsk
Katalog lektorów języka francuskiego w mieście Gdynia


Przejdź do:
  Znaleziono 44 lektorów.
język francuski pomorskie
  [1] 2 3 4 5  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 7baf3 francuski
Brak informacji
2 Agnese angielski, francuski
Nauka i nauczanie języków obcych to pasja, którą warto dzielić się z innymi;)
3 akoscielecka francuski
Szanowni Państwo Studia filologii romańskiej podjęłam z zamiarem wykonywania w przyszłości zawodu nauczyciela języka francuskiego, dlatego w trakcie studiów odbyłam praktykę pedagogiczną, a także od 2005 r. po dzień dzisiejszy udzielam korepetycji ludziom z różnym poziomem zaawansowania językowego. Mam też doświadczenie kilkumiesięcznej pracy w gimnazjum na stanowisku nauczyciela języka francuskiego. Język francuski jest moją pasją, dlatego często wyjeżdżałam do Francji, aby nabrać biegłości w posługiwaniu się nim w mowie i w piśmie. Natomiast działalność edukacyjna zawsze była dla mnie dobrym doświadczeniem i sprawiała wiele satysfakcji. Lubię poświęcać czas na przygotowywanie się do zajęć po to, aby były one ciekawe i owocne. Staram się pozytywnie motywować ucznia do nauki poprzez opowiadanie o bogatej kulturze i cywilizacji Francji oraz przez pokazywanie (za pomocą materiałów multimedialnych, zdjęć) wspaniałych walorów turystycznych tego kraju. Posiadam wiele zainteresowań, które aktywnie rozwijam w wolnym czasie - głównie zainteresowania związane z muzyką i śpiewem. Często te dwie dziedziny - muzyka i język francuski, idą ze sobą w parze poprzez zainteresowanie piosenką i musicalem francuskim. Natomiast słuch muzyczny sprawia, że szczególnie ważną i bliską mi dziedziną filologiczną jest dla mnie poprawna wymowa.
4 alex60 francuski
Pracując w szkołach średnich mam dobry kontakt z młodzieżą. Cechuje mnie cierpliwość i poczucie humoru ( moje motto: "poczucie humoru i cierpliwość to wielbłądy, na których przebędę wszystkie pustynie") Wychodzę również z założenia, że w nauczanym języku nie ma niczego oczywistego. Nawet pozornie najprostsze sprawy mogą okazać się trudne dla ucznia i niezrozumiałe. Szukam wówczas najprzystępniejszego sposobu na wyjaśnienie . Osiągnięcia? Wychowałam i wyuczyłam całkiem sporą grupę ludzi , którzy teraz stanowią moją konkurencję w pomorskich szkołach.
5 alextutor francuski
Nauczyciel z Francji, który mieszka w Gdyni szuka osób, które chcą nauczyć się od podstaw albo udoskonalić zanajomość języka francuskiego. Mam ponad 6-letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych, idywidualnie lub wgrupach. Mogę zaproponować zarówno kurs ogólny języka francuskiego, kurs konwersacyjny, jak i kurs specjalistyczny zawsze dostosowany do indywidualnych potrzeb moich uczniów! Kilka słów o mnie: Mam 31 lat i pochodzę z Bretanii, a moim powołaniem jest nauczanie rodzimego języka. Wielostronne doświadczenie zdobyłem podczas pracy dla wielu prywatnych szkół językowych,organizacji takich jak Alliance Francaise oraz międzynarodowej uczelni w Chinach, więc jestem przyzwyczajony do osiągania doskonałych wyników przez moich studentów. Lokalizacja: dojazd do domu ucznia lub w proponowanym miejscu na terenie Gdyni. Materiały własne, konkurencyjne ceny! 45 minut - 30 zł, 90 minut - 55 zł, 120 minut - 70 zł ZAPRASZAM;-) Mam nadzieję usłyszeć od ciebie: A bientôt j’espère!
6 AlinaK francuski
Brak informacji
7 ambitieuse francuski
Jestem osobą ambitną i pełną pomysłów. Dobrze znam zagadnienia dydaktyczne jak i również potrafię je wprowadzić w życie. Utrzymuję ciągle kontakt z osobami pochodzenia francuskiego, dzięki wykonywanej przeze mnie pracy. Pozwala mi się to rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Swoją wiedzę chętnie przekażę innym!
8 annanajbar francuski, polski dla cudzoziemców
Twórcza, ale zorganizowana, spokojna, ale wymagająca, optymistka, ale z dobrą oceną realiów, punktualna i ceniąca czas swój i innych, uczciwa i kulturalna, kochająca kontakt z ludźmi i swoją pracę, szukająca nowych pól do działania. Sukcesy uczniów cieszą mnie nie mniej niż moje własne, a ich doświadczenia traktuję jako okazję do poszerzania własnych horyzontów. Posiadam własną siedzibę i materiały. Na życzenie wystawiam faktury.
9 annapawlowska francuski
Jestem Polką i mam 30 lat. Ukończyłam filologię romańską w Toruniu oraz kurs pedagogiczny i cztery ostatnie lata przepracowałam jako nauczycielka języka francuskiego w liceum. Byłam wychowawcą klasy oraz prowadziłam liczne zajęcia pozalekcyjne, przygotowywałam uczniów do egzaminów maturalnych z francuskiego i licznych konkursów językowych, również pozaszkolnych. Poza tym udzielam stale licznych lekcji prywatnych, bardzo lubię ten zawód. Korzystając z dwóch miesięcy wakacji rozwijałam moje umiejętności językowe pracując zagranica jako opiekunka do dzieci w rodzinach francuskojęzycznych, w hotelu a potem jako tłumacz i pilot dla myśliwych przebywających w naszym kraju. Jestem osobą aktywną, cierpliwą, dobrze zorganizowaną i lubię kontakty z ludźmi. Dzięki pracy w szkole nauczyłam się żyć i pracować w zespole. Obecnie poszukuję pracy , chciałabym dalej pracować jako nauczycielka , strasznie ubolewam że język francuski jest tak mało popularny w naszym kraju.
10 CecileB francuski
Brak informacji
0-100