korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- miasto: Łódź
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w województwie łódzkim


Przejdź do:
  Znaleziono 40 lektorów.
język francuski Łódź
  [1] 2 3 4  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 AJFELKA1995 francuski
Jestem osobą otwartą, optymistyczną pełna dynamizmu i poczucia humoru. Moja pasją jest nauczanie jęz. francuskiego, poznawanie nowych ludzi i sprostanie nowym wyzwaniom i wymaganiom. Od kilkunastu lat prowadzę własną szkołe jęz. francuskiego AJFELKA Katarzyna Agaciak-Kubiak, gdzie nauczam osoby w kazdym wieku i na bardzo różnych poziomach. Moge poszczycić się bardzo zadawalajacymi wynikami mojej pracy z czego jestem bardzo dumna. Zdecydowanie preferuję pracę poza oświatą, gdzie mam mozliwość wykazywania się wcielaniem w życie własnych programów nauczania bez niepotrzebnej biurokracji. Czeekam na propozycje i pozdrawiam wszystkich chetnych do nauki pięknego jezyka francuskiego.
2 alessa francuski, włoski
Jestem osobą otwartą, łatwo nawiązującą kontakty z ludźmi. Szybko uczę się nowych rzeczy i nie boję się podejmować nowych wyzwań. Do swoich obowiązków podchodzę rzetelnie. Potrafię dobrze zorganizować swój czas tak, aby rezultaty mojej pracy były jak najlepsze. Mam doświadczenie w tłumaczeniu tekstów zwykłych i specjalistycznych w różnych konfiguracjach językowych. Ukończyłam również kurs pedagogiczny, a także odbyłam praktyki w Centrum Języków Romańskich w Łodzi oraz w Szkole Podstawowej nr 83 w Łodzi. Moją pasją są języki- jako specjalizację wybrałam językoznawstwo. Szczególnie interesuje mnie język młodzieży zarówno francuskiej jak i włoskiej. Ponadto uwielbiam podróżować i poznawać kulturę innych krajów.
3 AlinaDaria francuski
Brak informacji
4 AnnaLodz francuski
Brak informacji
5 BeataBema francuski
Brak informacji
6 cocinelle2014 francuski
Brak informacji
7 Dobjour francuski, polski dla cudzoziemców
Dobjour jest firmą, która z pasją naucza języka francuskiego oraz polskiego jako polskiego. Zrodziła się z zamiłowania do obu języków i kultur Polski i Francji, czerpiąc z nich to, co najlepsze. Nauczanie zarówno języka ogólnego , jak i specjalistycznego niezależnie od przedziału wiekowego uczestników zajęć, odbywa się z pasją w atmosferze wzajemnego szacunku. Na zajęciach zabraknie jedynie \"listy słówek do nauczenia\", bo tym nadajemy kolory, zapachy, a nawet kształty, zakotwiczając je w pamięci poprzez ruch. Dobjour zaprasza na zajęcia pełne skojarzeń😊
8 ellyelisabeth francuski
Brak informacji
9 Emeliks francuski
Jestem osobą kreatywną, w swojej pracy wykorzystuję wszystkie mozliwe pomoce dydaktyczne, poczynając od wycinanek i obrazków, kończąc na śpiewie, ruchu i gestach. Nauka języków zaczyna się od zabawy i powinna być przyjemna, także staram się uczyć w sposób łatwy i zrozumiały. Sumienność i pracowitość to moje priorytety. Dostosowuję swoje materiały do wieku i temperamentu uczniów czyniąc naukę bardziej motywującą ;)
10 emil_gs francuski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
0-100