korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- miasto: Gdańsk
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 30 lektorów.
język francuski Gdańsk
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 7baf3 francuski
Brak informacji
2 ambitieuse francuski
Jestem osobą ambitną i pełną pomysłów. Dobrze znam zagadnienia dydaktyczne jak i również potrafię je wprowadzić w życie. Utrzymuję ciągle kontakt z osobami pochodzenia francuskiego, dzięki wykonywanej przeze mnie pracy. Pozwala mi się to rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Swoją wiedzę chętnie przekażę innym!
3 annanajbar francuski, polski dla cudzoziemców
Twórcza, ale zorganizowana, spokojna, ale wymagająca, optymistka, ale z dobrą oceną realiów, punktualna i ceniąca czas swój i innych, uczciwa i kulturalna, kochająca kontakt z ludźmi i swoją pracę, szukająca nowych pól do działania. Sukcesy uczniów cieszą mnie nie mniej niż moje własne, a ich doświadczenia traktuję jako okazję do poszerzania własnych horyzontów. Posiadam własną siedzibę i materiały. Na życzenie wystawiam faktury.
4 annapawlowska francuski
Jestem Polką i mam 39 lat. Ukończyłam filologię romańską w Toruniu i zdobylam uprawnienia pedagogiczne, dzieki czemu pracowalam jako nauczycielka jezyka francuskiego w szkolach srednich przez 5 lat. Niestety z powodu malego zainteresoania tym jezykiem i na skutek redukcji etatow, zmuszona bylam do podjecia pracy w innym zawodzie. Ukonczylam studia podyplomowe z Turystyki i Hotelarstwa, co umozliwia mi prace do dnia dzisiejszego w branzy turystycznej, ze stalym kontaktem i praktyka jezyka francuskiego. Poza tym udzielam tez licznych lekcji prywatnych, bardzo lubię ten zawód. Jestem osobą aktywną, cierpliwą, dobrze zorganizowaną i lubię kontakty z ludźmi.
5 CecileB francuski
Brak informacji
6 Dinodoma19 angielski, francuski
Brak informacji
7 domigda francuski
Jestem absolwentką filologii romańskiej, specjalizacja translatoryczna. Jednak to nauczanie języka francuskiego jest moją pasją. Prowadzę zajęcia z dziećmi w wieku szkolnym, ale i z dorosłymi. Jestem osobą otwartą i komunikatywną, lubię poznawać nowych ludzi.
8 frenchteacher francuski
Jestem wielbicielką języków obcych, w tym najbardziej języka francuskiego. Mówię płynnie również w języku angielskim, co miałam okazję sprawdzić podczas trzymiesięcznej podróży po Stanach Zjednoczonych. Jestem osobą kreatywną, z poczuciem humoru, uwielbiającą teatr i literaturę francuską. Mieszkałam rok w Paryżu, gdzie uczyłam się języka francuskiego oraz elementów kulturowych i cywilizacyjnych. Z entuzjazmem podchodzę do prowadzonych zajęć i uwielbiam mówić w innych językach.
9 IzabelaFR francuski
Brak informacji
10 jusjustyna francuski
Brak informacji
0-100