korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- miasto: Gdańsk
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 33 lektorów.
język francuski Gdańsk
  [1] 2 3 4  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 7baf3 francuski
Brak informacji
2 akoscielecka francuski
Szanowni Państwo Studia filologii romańskiej podjęłam z zamiarem wykonywania w przyszłości zawodu nauczyciela języka francuskiego, dlatego w trakcie studiów odbyłam praktykę pedagogiczną, a także od 2005 r. po dzień dzisiejszy udzielam korepetycji ludziom z różnym poziomem zaawansowania językowego. Mam też doświadczenie kilkumiesięcznej pracy w gimnazjum na stanowisku nauczyciela języka francuskiego. Język francuski jest moją pasją, dlatego często wyjeżdżałam do Francji, aby nabrać biegłości w posługiwaniu się nim w mowie i w piśmie. Natomiast działalność edukacyjna zawsze była dla mnie dobrym doświadczeniem i sprawiała wiele satysfakcji. Lubię poświęcać czas na przygotowywanie się do zajęć po to, aby były one ciekawe i owocne. Staram się pozytywnie motywować ucznia do nauki poprzez opowiadanie o bogatej kulturze i cywilizacji Francji oraz przez pokazywanie (za pomocą materiałów multimedialnych, zdjęć) wspaniałych walorów turystycznych tego kraju. Posiadam wiele zainteresowań, które aktywnie rozwijam w wolnym czasie - głównie zainteresowania związane z muzyką i śpiewem. Często te dwie dziedziny - muzyka i język francuski, idą ze sobą w parze poprzez zainteresowanie piosenką i musicalem francuskim. Natomiast słuch muzyczny sprawia, że szczególnie ważną i bliską mi dziedziną filologiczną jest dla mnie poprawna wymowa.
3 ambitieuse francuski
Jestem osobą ambitną i pełną pomysłów. Dobrze znam zagadnienia dydaktyczne jak i również potrafię je wprowadzić w życie. Utrzymuję ciągle kontakt z osobami pochodzenia francuskiego, dzięki wykonywanej przeze mnie pracy. Pozwala mi się to rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Swoją wiedzę chętnie przekażę innym!
4 annanajbar francuski, polski dla cudzoziemców
Twórcza, ale zorganizowana, spokojna, ale wymagająca, optymistka, ale z dobrą oceną realiów, punktualna i ceniąca czas swój i innych, uczciwa i kulturalna, kochająca kontakt z ludźmi i swoją pracę, szukająca nowych pól do działania. Sukcesy uczniów cieszą mnie nie mniej niż moje własne, a ich doświadczenia traktuję jako okazję do poszerzania własnych horyzontów. Posiadam własną siedzibę i materiały. Na życzenie wystawiam faktury.
5 annapawlowska francuski
Jestem Polką i mam 30 lat. Ukończyłam filologię romańską w Toruniu oraz kurs pedagogiczny i cztery ostatnie lata przepracowałam jako nauczycielka języka francuskiego w liceum. Byłam wychowawcą klasy oraz prowadziłam liczne zajęcia pozalekcyjne, przygotowywałam uczniów do egzaminów maturalnych z francuskiego i licznych konkursów językowych, również pozaszkolnych. Poza tym udzielam stale licznych lekcji prywatnych, bardzo lubię ten zawód. Korzystając z dwóch miesięcy wakacji rozwijałam moje umiejętności językowe pracując zagranica jako opiekunka do dzieci w rodzinach francuskojęzycznych, w hotelu a potem jako tłumacz i pilot dla myśliwych przebywających w naszym kraju. Jestem osobą aktywną, cierpliwą, dobrze zorganizowaną i lubię kontakty z ludźmi. Dzięki pracy w szkole nauczyłam się żyć i pracować w zespole. Obecnie poszukuję pracy , chciałabym dalej pracować jako nauczycielka , strasznie ubolewam że język francuski jest tak mało popularny w naszym kraju.
6 CecileB francuski
Brak informacji
7 dagmara angielski, francuski
Naukę języka angielskiego rozpoczęłam wcześnie, w wieku 7 lat. Ukończyłam wszystkie poziomy zaawansowania językowego w szkole językowej ELS Bell School of English sp. z.o.o. w Gdańsku. W roku 2003 otrzymałam międzynarodowy certyfikat językowy FCE, a w roku 2005 międzynarodowy certyfikat językowy CAE. Posiadam doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. W ramach dwuletnich praktyk studenckich uczestniczyłam w projekcie edukacyjnym Uniwersytetu Gdańskiego, ucząc małe dzieci języka angielskiego. Pracowałam na stanowisku lektora języka angielskiego w szkole językowej „Moose Centrum Języków Obcych” oraz szkole językowej \"Tete-a-Tete Language School\" w Gdańsku, co pozwoliło mi zapoznać się ze specyfiką pracy z młodzieżą i dorosłymi na wszystkich poziomach zaawansowania językowego. Posiadam międzynarodowy certyfikat w nauczaniu języka angielskiego dorosłych CELTA Cambridge. Jestem członkiem Bałtyckiego Stowarzyszenia Tłumaczy. Posiadam tytuł magistra filologii angielskiej (specjalizacja tłumaczeniowa) oraz tytuł licencjata w zakresie nauczania języka angielskiego z językiem francuskim. W wolnych chwilach zajmuję się tłumaczeniami różnych tekstów. Jestem osobą rzetelną. Z zaangażowaniem i odpowiedzialnoscią podchodzę do wykonywanych przez siebie obowiązków.
8 Dinodoma19 angielski, francuski
Brak informacji
9 domigda francuski
Jestem absolwentką filologii romańskiej, specjalizacja translatoryczna. Jednak to nauczanie języka francuskiego jest moją pasją. Prowadzę zajęcia z dziećmi w wieku szkolnym, ale i z dorosłymi. Jestem osobą otwartą i komunikatywną, lubię poznawać nowych ludzi.
10 EStawicka francuski
Moim celem jest otrzymanie pracy, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać nabytą w czasie studiów wiedzę, dzielić pasję do języka francuskiego i kultury frankofońskiej. Podczas nauki otrzymałam niezbędną wiedzę, którą od kilku lat wykorzystuję w pracy ze słuchaczami. Jestem osobą odpowiedzialną, dokładną i samodzielną. Cechuje mnie ambicja, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz dynamizm i zapał do pracy. Dzięki zdolnościom interpersonalnym i kreatywności, posiadam umiejętność motywowania uczniów do efektywnej nauki i osiągania wyznaczonych celów. W wypełnianiu powierzonych mi obowiązków z całą pewnością pomocna będzie biegła znajomość języka francuskiego, jaką nabyłam w trakcie trzyletniego pobytu na belgijskiej uczelni i w pracy zawodowej, jak również przygotowanie metodologiczne i doświadczenie w nauczaniu języka francuskiego zdobyte podczas prowadzenia zajęć w szkole językowej oraz w trakcie prywatnych korepetycji.
0-100