korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 1541 lektorów.
język angielski Warszawa
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 -4Kids- angielski
Duże doświadczenie w pracy z DZIEĆMI. Dodatkowe kwalifikacje pedagogiczne i terapeutyczne (dysleksja, ADHD i inne) - zakończone studia magisterskie. Kwalifikacje i doświadczenie w pracy metodą Marii Montessori. Doświadczenie w nauczaniu SENIORÓW.
2 1004a.z. angielski
Brak informacji
3 123456789 angielski, francuski, włoski
Nauczanie i kontakt z językami obcymi jest moją pasją dotyczy to zwłaszcza j. angielskiego. Oprócz tego lubię pracę z ludzmi ( z dorosłymi jak również z młodzieżą ). Moimi atutami są również punktualność i wysoka kultura osobista.
4 123sunshine angielski
Brak informacji
5 13chil10 angielski
Zajmuję sie nauczaniem od 1991 roku w różnorodnej formie oraz na różnych poziomach wiekowych i intelektualnych. Najważniejsze jest dla mnie nawiązanie dobrego kontaktu z uczniem/studentem, żeby zoptymalizować jego efektywność. Chcę, zeby uczeń czuł sie bezpiecznie. Staram sie poznać mocne i słabe strony, co wspomaga merytoryczną pracę. Jestem otwarta na pomysły i propozycje studenta biorąc jednocześnie pod uwagę metody nauczania, do których był dotychczas przyzwyczajony. Wychodząc z założenia, ze język jest instrumentem do porozumiewania się stawiam na komunikację i uaktywnienie osoby uczącej się. Staram się też poprzez jezyk pokazać kulturę i specyfikę krajów anglojęzycznych. Dlatego prowadzę zajęcia w szerokim kontekście kulturowym, stawiając nacisk na współczesne formy komunikowania się oraz audiowizualny charakter dzisiejszej kultury.
6 198508 angielski
Moimi atutami sa pełna dyspozycyjnosc, sumienność,. Jestem nauczycielem punktualnym, sprawiedliwym, odpowiedzialnym za swoja prace. Jestem osoba usmiechnieta z poczuciem humoru.
7 22dina angielski
Jestem ciepliwą, \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"dobrą\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" , miłą osobą, nad rywalizację przedkłądam współpracę. Mam opinię osoby rzetelnej, pracowitej i starannej. Mam zdolności plastyczne , lubię rozmawiać i słuchać innych.
8 449113288 angielski
Jestem osobą sumienną i punktualną. Preferuję nauczanie osób dorosłych. Do zajęć przygotowuje się starannie i często próbuję urozmaicać lekcje materiałami dodatkowymi. W sprawie formalnego wykształcenia chciałbym wyjaśnić, że wciąż jestem studentem 3 roku UKKNJA, ponieważ nie obroniłem dotychczas pracy dyplomowej. Natomiast mam zaliczone wszystkie przedmioty i egzaminy metodyczne.
9 4adults angielski
Uczę, bo lubię, uczę, bo chcę - SKUTECZNIE, PROFESJONALNIE i z PASJĄ. ZAPRASZAM! Prowadzę zajęcia języka ogólnego, języka biznesu, przygotowuję do egzaminów FCE, CAE, CPE.  Prowadzę też konwersacje i pomagam w pokonaniu bariery przed mówieniem. Gwarantuję atmosferę bezpieczeństwa w czasie zajęć i dopasowanie metod i technik do potrzeb słuchacza. Wsłuchuję się w potrzeby osoby pragnącej opanować język obcy, dobieram odpowiednie i różnorodne materiały, zapewniam dynamikę, energię i efektywne wykorzystanie czasu. Mam też przygotowanie w zakresie dykcji, dlatego od samego początku zwracam dużą uwagę na poprawność wymowy i szybko wyłapuję  kwestie, nad którymi warto się skupić.
10 4wee7november angielski
Witam, Jestem młodą osobą od zawsze interesującą a przede wszystkim uczącą języka angielskiego. Swoją przyszłość po obronie licencjata 1 lipca tego roku zamierzam wiązać z nauczaniem języka angielskiego. Od października zamierzam rozpocząć studia drugiego stopnia na Instytucie Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Neofilologii na kierunku filologia angielska. Jako specjalność zamierzam wybrać językoznawstwo. Dodam też że są to studia niestacjonarne, dlatego też interesuje mnie praca o charakterze lektora. Co więcej mam dwumiesięczne doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego w dwóch typach szkół (podstawowa i gimnazjum) W wakacje tego roku zostałam wytypowana do sprawowania opieki przez 10 dni nad dziećmi ze szkoły podstawowej w województwie lubuskim w ramach programu pt. \\\'Z małej szkoły w wielki świat\\\' czyli na tzw. Letną Szkołę Odkrywców, gdzie zostaną przeprowadzone przeze mnie zajęcia w ramach półkolonii. Uprzednio brałam udział w szkoleniu dotyczącym wyjazdu w SWPR w Warszawie. Mam nadzieję, że będą Państwo zainteresowani tym, co sobą reprezentuję.