korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 1646 lektorów.
język angielski Warszawa
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 -4Kids- angielski
Duże doświadczenie w pracy z DZIEĆMI. Dodatkowe kwalifikacje pedagogiczne i terapeutyczne (dysleksja, ADHD i inne) - zakończone studia magisterskie. Kwalifikacje i doświadczenie w pracy metodą Marii Montessori. Doświadczenie w nauczaniu SENIORÓW.
2 -KarMaD- angielski
Mgr filologii angielskiej, oferuję profesjonalne zajęcia z języka angielskiego. 4 lata doświadczenia w nauczaniu i tłumaczeniu. Specjalizacje: język angielski ogólny, biznesowy, medyczny. Prowadzę zajęcia z: młodzieżą szkolną, studentami, osobami dorosłymi. Zapewniam przyjazną atmosferę na zajęciach i indywidualne podejście do ucznia. Zapraszam do współpracy.
3 110Grako angielski
Brak informacji
4 123sunshine angielski
Brak informacji
5 13chil10 angielski
Zajmuję sie nauczaniem od 1991 roku w różnorodnej formie oraz na różnych poziomach wiekowych i intelektualnych. Najważniejsze jest dla mnie nawiązanie dobrego kontaktu z uczniem/studentem, żeby zoptymalizować jego efektywność. Chcę, zeby uczeń czuł sie bezpiecznie. Staram sie poznać mocne i słabe strony, co wspomaga merytoryczną pracę. Jestem otwarta na pomysły i propozycje studenta biorąc jednocześnie pod uwagę metody nauczania, do których był dotychczas przyzwyczajony. Wychodząc z założenia, ze język jest instrumentem do porozumiewania się stawiam na komunikację i uaktywnienie osoby uczącej się. Staram się też poprzez jezyk pokazać kulturę i specyfikę krajów anglojęzycznych. Dlatego prowadzę zajęcia w szerokim kontekście kulturowym, stawiając nacisk na współczesne formy komunikowania się oraz audiowizualny charakter dzisiejszej kultury.
6 14071970 angielski, włoski
Posiadam duże doświadczenie w uczeniu różnych grup wiekowych. Od 10 lat pracuję w renomowanej prywatnej szkole podstawowej. Obecnie uczę klasy 4-6, przygotowuję uczniów do egzaminu PET i dzieci z klas 3-6 do testów YLE.
7 198508 angielski
Moimi atutami sa pełna dyspozycyjnosc, sumienność,. Jestem nauczycielem punktualnym, sprawiedliwym, odpowiedzialnym za swoja prace. Jestem osoba usmiechnieta z poczuciem humoru.
8 22dina angielski
Jestem ciepliwą, \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"dobrą\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" , miłą osobą, nad rywalizację przedkłądam współpracę. Mam opinię osoby rzetelnej, pracowitej i starannej. Mam zdolności plastyczne , lubię rozmawiać i słuchać innych.
9 449113288 angielski
Jestem osobą sumienną i punktualną. Preferuję nauczanie osób dorosłych. Do zajęć przygotowuje się starannie i często próbuję urozmaicać lekcje materiałami dodatkowymi. W sprawie formalnego wykształcenia chciałbym wyjaśnić, że wciąż jestem studentem 3 roku UKKNJA, ponieważ nie obroniłem dotychczas pracy dyplomowej. Natomiast mam zaliczone wszystkie przedmioty i egzaminy metodyczne.
10 48Skirving angielski
I’m British living in Poland looking for a job as an English language lector. I came to Poland in 2009 and I really enjoy living here. I’m married with two children. I have 2 years experience in classroom with students preparing for exams. I also teach individual classes with adults topics ranging from Business English to General English. For a last 6 months I’ve been working with children under six in a few different Kindergartens. I’ve gained valuable management skills and developed positive relationships with the people during this experience. I have completed TEFL and TESOL Certificate Course.