korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- województwo: warmińsko-mazurskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie warmińsko-mazurskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Olsztyn


Przejdź do:
  Znaleziono 330 lektorów.
język angielski warmińsko-mazurskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 121087 angielski
Brak informacji
2 14071970 angielski, włoski
Posiadam duże doświadczenie w uczeniu różnych grup wiekowych. Od 10 lat pracuję w renomowanej prywatnej szkole podstawowej. Obecnie uczę klasy 4-6, przygotowuję uczniów do egzaminu PET i dzieci z klas 3-6 do testów YLE.
3 25tetiana25 angielski
Brak informacji
4 2inspire angielski
Witam. Jestem człowiekiem szczęśliwym, ponieważ robię to, co kocham. Nauczanie tym samym jest dla mnie czymś więcej niż tylko pracą - dla mnie to misja. Jestem osobą odpowiedzialną, zdyscyplinowaną, kreatywną, komunikatywną, a dzięki obcowaniu w różnych środowiskach doświadczoną w kontaktach z ludźmi. Obecnie jestem studentką studiów doktoranckich na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim i jestem w trakcie pisania dysertacji. Jeśli chodzi o doświadczenie zawodowe, dwukrotnie (dwa lata) brałam udział w projektach międzynarowodych, ucząc obcokrajowców języka angielskiego w Polsce. Przy projektach tych pełniłam również funkcję koordynatora ds kulturowych. Moje doświadczenie jest rozwijane każdego roku pracą w Anglii na stanowisku nauczyciela języka angielskiego, gdzie cieszę się dużym uznaniem i dobrą opinią, oraz zapraszana jestem do współpracy już od dwóch lat. Zapraszam serdecznie do współpracy i Państwa.
5 84marta angielski
Szanowni Państwo, W 2009 roku otrzymałam tytuł magistra filologii angielskiej. Posiadam bogate doświadczenie w nauczaniu osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Moimi atutami są przede wszystkim pracowitość i odpowiedzialność. Posiadam umiejętność pracy w zespole i zdolności organizacyjne. Jestem osobą obowiązkową i dokładną, dlatego też uważam, że w pełni sprostam Państwa wymaganiom i założeniom. Staram się utrzymywać dobre stosunki z współpracownikami, uczniami, jednocześnie wciąż poszukując lepszych metod nauczania.
6 a.maczulajtys angielski
Brak informacji
7 acegik7167 angielski
Jestem nauczycielem z kilkunastoletnim stażem pracy. Posiadam stopień nauczyciela mianowanego. W swoim zawodzie sprawdzam się bardzo dobrze, o czym świadczą przyznawane mi w szkołach nagrody dyrektora. Jestem osobą komunikatywną i otwartą, nawiązującą szybki i dobry kontakt z uczniami. Mam nadzieję, że moje umiejętności zawodowe pozwolą mi bardzo dobrze wykonywać swoje obowiązki.
8 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
9 aganowowiejska angielski
Brak informacji
10 agap30 angielski
Jestem nauczycielem ze stażem w gimnazjum, w szkole podstawowej oraz w szkole policealnej. Praca z młodzieżą w tym wieku to ogromne wyzwanie nie tylko pod kątem przygotowania do egzaminu ale również wychowawcze. Z obydwoma zadaniami poradziłam sobie dobrze. Prowadzę korepetycje dla różnych grup wiekowych zarówno dzieci z początkowych klas szkoły podstawowej , gimnazjum jak i licealistów. Zajęcia staram się prowadzić tak aby zainteresować językiem, wprowadzam różnorodne ćwiczenia, zawsze z humorem i dużą nutą stanowczości. Od 2012 r. pracuję w Szkole Policealnej Działdowskiej Agencji Rozwoju jako lektor j. angielskiego na kierunku Technik Administracji oraz jestem wykładowcą i wychowawcą na kierunku Technik Archiwista. Praca z osobami dorosłymi jest nowym doświadczeniem w mojej karierze pedagogicznej. Praca ta daje mi równie dużo satysfakcji co praca z młodzieżą.