korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- województwo: lubelskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubelskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Lublin


Przejdź do:
  Znaleziono 629 lektorów.
język angielski lubelskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 12345678 angielski
Jestem osobą bardzo zorganizowaną, rzetelną, pracowitą, lubiącą nowe oraz trudne wyzwania.Zawsze staram się najpierw poznać ucznia, jego zainteresowania oraz mocne i słabe strony. Nie obawiam się pracy z uczniem,który uważa, że nie jest w stanie nauczyć się języka obcego.
2 22anna angielski
Brak informacji
3 50069karolina angielski
Brak informacji
4 a.fajge angielski
Brak informacji
5 a.vozniak angielski
Jestem przekonana że cechy mojego charakteru takie jaki otwartość, chęć podejmowania nowych wyzwań a także systematyczność, w powiązaniu ze zdobytym przeze mnie wykształceniem językowo-pedagogicznym pozwolą mi na doskonałe wypełnianie obowiązków na stanowisku na które kandyduję. Dodatkowo praktyka zdobyta podczas pobytu w UK, a w szczególności praca w charakterze tłumacza zapewnia mi zaplecze językowe, którym z chęcią podzielę wykonując pracę nauczyciela.
6 Aaaaaron angielski
Witam. Nazywam sie Filip i jestem native speakerem jezyka angielskiego. Wychowalem sie i wyksztalcilem w Kanadzie, ale doskonale wladam jezykiem polskim gdyz wychowalem sie w polskiej rodzinie. Oprocz angielskiego i polskiego wladam jeszcze 13 innymi jezykami. Ucze jezyka zywego i naturalnego pelnego kolokwialnych zwrotow i idiomow - czyli po prostu takiego jakim posluguja sie na co dzien ludzie w krajach angielskojezycznych. Dostosowuje swoje metody i tematy lekcji do indywidualnych potrzeb ucznia takze kazdy jest zadowolony. Mam wieloletnie doswiadczenie w nauczaniu j. angielskiego oraz w tlumaczeniach. Zapraszam!
7 aaaniaaa angielski
Jestem nauczycielem z 19-o letnim stażem pracy. Z powodzeniem od wielu lat przygotowuję uczniów do matury: podstawowej i rozszerzonej. Jestem egzaminatorem i weryfikatorem egzaminu maturalnego z języka angielskiego w Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, czynnie uczestnicząc w jej pracach. Jestem egzaminatorem i weryfikatorem egzaminu z języka angielskiego przeprowadzanego po ostatnim roku nauki w gimnazjum. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć w grupach od poziomu elementary do advanced, w grupach wiekowych od 12 do 50 roku życia. Łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi, jestem obowiązkowa, kreatywna i rzetelna. Opracowuje własne materiały do nauki.
8 aabbccdd angielski
Brak informacji
9 aangielski angielski
prowadzę indywidualne lekcje w domu bądź u ucznia na osiedlach Łęgi i Poręba. Zajmuje się przygotowaniem osób starszych do wyjazdów zagranicznych jak i intensywnymi lekcjami dla osób pracujących. Przeprowadzam tłumaczenia oraz pomagam w pisaniu i redagowaniu prac.
10 abcdefgh angielski
Jestem osobą komunikatywną, charyzmatyczną i umiejącą pracować ze studentami Ankiety przeprowadzane przez moich dawnych studentów pozwalaja mi stwierdzić ,ze jestem dobrym nauczycielem, znającym swój FACH, łatwo nawiązuje kontakt z uczniami. Stawiam wysokie wymagania i wyzwania sobie i uczniom. Potrafię rozwiązywać problemy w klasie. Na moich lekcjach panuje zawsze miła i przyjazna atmosfera do nauki i pracy . Preferuje pracę w grupach