korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Gdańsk
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 367 lektorów.
język angielski Gdańsk
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 03 06 2003 angielski
Jestem osobą dojrzałą i odpowiedzialną , bardzo komunikatywną , obowiązkową i tego samego oczekuję od moich podopiecznych . Potrafię dostosować się do każdej sytuacji warunków . Myślę że jestem nauczycielem wymagającym ale potrafię dostosować umiejętności ucznia do jego możliwości .
2 44444444 angielski
Witam! Jestem od kilku lat nauczycielką języka angielskiego i bardzo lubię uczyć zarówno dzieci jak i dorosłych. Najlepiej pracuje mi się z uczniami wrażliwymi i ciekawymi świata, otwartymi na nowe wyzwania. Sama jestem taką osobą więc wspólnymi siłami udaje się nam wiele osiągnąć. Moi uczniowie pomyślnie zdają egzaminy maturalne i nie tylko. Bardzo chętnie pomagam w tłumaczeniach tekstów ogólnych, literackich, w zakresie szeroko pojętej kultury i sztuki. Kocham język angielski i wpajam tę miłość swoim uczniom aby wspólnymi siłami osiągnąć zamierzony sukces. 1
3 adamnauczyciel angielski
Przez ostatnie 9 lat byłem lektorem w Eaton Truck Components w Tczewie i innych instytucjach zajmujących się nauczaniem j. angielskiego. Posługuję się j. angielskim od 40 lat. Pochodzę z rodziny o tradycjach nauczycielskich ( j.angielski ). Pracowałem w Anglii, Polsce, gdzie byłem oceniany jako sumienny profesjonalista. Moi studenci z powodzeniem prowadzą działalność biznesową posługując się j. angielskim praktycznie na całym świecie.
4 agaremin angielski
Jestem otwartą i wesołą osobą. Zajęcia, które prowadzę są zwykle nastawione na komunikację. Poprzez odpowiedni dobór materiałów do potrzeb i zainteresowań uczniów oraz ciekawą konwersację staram się zmaksymalizować efektywność nauczania. Lubię i potrafię słuchać, co zachęca moich uczniów do wypowiadania się. Moje osiągnięcia mierzę sukcesami moich uczniów, którzy z powodzeniem zdają egzaminy FCE, CAE, maturę oraz nabierają pewności siebie biorąc udział w spotkaniach firmowych i konferencjach. Preferuje prace na własnych materiałach ale mogę też korzystać z tych proponowanych przez studentów lub szkoły językowe. Prowadzę też zajęcia on-line.
5 agat1981 angielski, rosyjski
Brak informacji
6 Agata8 angielski
Pracowałam 10 lat za granicą i świetnie komunikuję się w języku angielskim. Obecnie kończę Nauczycielskie Kolegium Języka Angielskiego także wkrótce nabędę uprawnienia do nauki w placówkach państwowych i prywatnych. Lubię ludzi i lubię uczyć. Jestem osobą kontaktową, sumienną i szybko uczę się nowych rzeczy.
7 agata_raca angielski
Brak informacji
8 agazar angielski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
9 agnes1234 angielski
Brak informacji
10 Agnieszka725 angielski
Brak informacji