korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Gdańsk
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 344 lektorów.
język angielski Gdańsk
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 03 06 2003 angielski
Jestem osobą dojrzałą i odpowiedzialną , bardzo komunikatywną , obowiązkową i tego samego oczekuję od moich podopiecznych . Potrafię dostosować się do każdej sytuacji warunków . Myślę że jestem nauczycielem wymagającym ale potrafię dostosować umiejętności ucznia do jego możliwości .
2 44444444 angielski
Witam! Jestem od kilku lat nauczycielką języka angielskiego i bardzo lubię uczyć zarówno dzieci jak i dorosłych. Najlepiej pracuje mi się z uczniami wrażliwymi i ciekawymi świata, otwartymi na nowe wyzwania. Sama jestem taką osobą więc wspólnymi siłami udaje się nam wiele osiągnąć. Moi uczniowie pomyślnie zdają egzaminy maturalne i nie tylko. Bardzo chętnie pomagam w tłumaczeniach tekstów ogólnych, literackich, w zakresie szeroko pojętej kultury i sztuki. Kocham język angielski i wpajam tę miłość swoim uczniom aby wspólnymi siłami osiągnąć zamierzony sukces. 1
3 adamnauczyciel angielski
Przez ostatnie 9 lat byłem lektorem w Eaton Truck Components w Tczewie i innych instytucjach zajmujących się nauczaniem j. angielskiego. Posługuję się j. angielskim od 40 lat. Pochodzę z rodziny o tradycjach nauczycielskich ( j.angielski ). Pracowałem w Anglii, Polsce, gdzie byłem oceniany jako sumienny profesjonalista. Moi studenci z powodzeniem prowadzą działalność biznesową posługując się j. angielskim praktycznie na całym świecie.
4 AdrianSFO angielski
Brak informacji
5 agat1981 angielski, rosyjski
Brak informacji
6 Agata8 angielski
Pracowałam 10 lat za granicą i świetnie komunikuję się w języku angielskim. Obecnie kończę Nauczycielskie Kolegium Języka Angielskiego także wkrótce nabędę uprawnienia do nauki w placówkach państwowych i prywatnych. Lubię ludzi i lubię uczyć. Jestem osobą kontaktową, sumienną i szybko uczę się nowych rzeczy.
7 agata_raca angielski
Brak informacji
8 agnes1234 angielski
Brak informacji
9 Agnieszka725 angielski
Brak informacji
10 ahead-angielski angielski
Jestem lektorem języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów językowych dla firm (osoby indywidualne i grupy) na różnym poziomie i o różnej tematyce. Do moich klientów należą/należeli m.in. Aviko, Schenker, McLane, Wuprohyd, Ingeo. Jestem komunikatywna i przyjaźnie nastawiona do ludzi :) Dojeżdżam do klienta. Uczę SKUTECZNIE a ma moich zajęciach nie ma nudy! UWIELBIAM UCZYĆ :)