korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?

GANDALF poleca: Niemiecko-polski słownik tematyczny. Hotelarstwo - Gastronomia - Turystyka...
słowniki niemiecki i pomoce naukowe niemiecki


Niemiecko-polski słownik tematyczny. Hotelarstwo - Gastronomia - Turystyka
Gniedziejko Marcin, Schulz Fred

Wydawnictwo: Kanion
Oprawa: miękka
Wprowadzono: 25-01-10
ISBN: 978-83-616-8512-8
Stron: 134
Wymiary: 150 x 210

Książka jest adresowana zarówno do osób korzystających z atrakcji turystycznych w wolnych chwilach, jak i specjalistów zajmujących się turystyką zawodowo. Gromadzi wiele cennych słów oraz wyrażeń, bez których trudno porozumieć się w czasie letniego bądź zimowego wypoczynku. Zawiera 5 000 haseł i blisko 30 000 terminów z dziedziny hotelarstwa, gastronomii oraz turystyki.

Najważniejszym atutem tego opracowania jest m.in. jego układ tematyczny, dzięki czemu Czytelnik z łatwością dociera do grupy potrzebnych w danej chwili wyrazów oraz sformułowań. Bez konieczności wertowania całego tomu w poszukiwaniu tego bądź innego słowa.
Autorzy położyli nacisk na wyeksponowanie w książce takiego słownictwa, które precyzyjnie określa atrakcje turystyczne wciąż jeszcze słabo w Polsce znane. Dlatego też słownikowi trudno odmówić kolejnego waloru, iż zawiera jak najbardziej aktualny obraz oferty turystycznej, ze wszelkimi jej uwarunkowaniami, jak np. koszty, ubezpieczenia, zakwaterowanie, bagaż, podróż itp.

więcej na:
http://www.gandalf.com.pl/b/niemiecko-polski-slownik-tematyczny- a/
język niemiecki