korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?

Komunikacja w języku francuskim - nowość wydawnictwa Didier:Communication essential du français
Rozwijanie kompetencji komunikacji jest istotną kwestią nauczania i uczenia się języków obcych. Kompetencja ta wymaga od nas sprawnego posługiwania się językiem i oznacza umiejętność stosowania reguł gramatycznych, konstruowania poprawnych wypowiedzi, adekwatnych do danej sytuacji. Podręcznik Communication essential du français został opracowany w celu rozwijania tej kompetencji w języku francuskim. Książka skierowana jest do wszystkich osób, które uczą się języka francuskiego lub dopiero zaczynają swoją przygodę z tym językiem. Nauczyciel znajdzie w niej, świetny materiał dydaktyczny, który pozwoli urozmaicić zajęcia i przyczyni się do aktywizacji uczniów.

Każda lekcja (jest ich 20) opiera się na 4 etapach: Zobacz, Odpowiedź, Zapamiętaj, Utrwal w zadaniach.

Etap pierwszy polega na obserwacji aktów komunikacyjnych poprzez słuchanie dialogu i przeczytaniu dodatkowego tekstu.

Następnie uczeń proszony jest o udzielenie odpowiedzi mających na celu sprawdzenie rozumienia tekstu słuchanego i czytanego.

Dodatkowo uczeń otrzymuje zilustrowane słownictwo, wycinek z gramatyki oraz fonetyki. Te elementy są niezbędne do dobrej komunikacji. Uczeń zapoznawany jest z kontekstem kulturowym danej sytuacji.

Dzięki aplikacji OnPrint mamy natychmiastowy dostęp do plików audio i kart obrazkowych (wystarczy zeskanować stronę) lub pobrać je ze strony: www.centpourcentfle.fr

Książka dostępna na: https://ksiegarniaedukator.pl/9757/Communication-essentielle-du-francais-A1-ksiazka---Onprint.html\

Cena: 93,42 zł

Więcej nowości: https://ksiegarniaedukator.pl/s/wyniki/k/nowosci/
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z przykładowymi stronami, które są dostępne na naszej stronie. Życzymy Państwu pięknych dni i zapraszamy do naszej księgarni stacjonarnej.

https://ksiegarniaedukator.pl/9757/Communication-essentielle-du- francais-A1-ksiazka---Onprint.html\
język francuski