korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ITALICUS: MAGGIO 2018, Spotkanie z Guido Parisi, 24.05.18, Kraków
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania w naszej księgarni organizowane w ramach projektu „Krakowskie Księgarnie na Medal na medal 3. edycja” przygotowanego przez Fundację Miasto Literatury i współfinansowanego ze środków Gminy Miejskiej Kraków.
EDUNEWS.PL - OD WNĘTRZA DO OBRAZU, OD OBRAZU DO WNĘTRZA, CZYLI ARTETERAPIA WIZUALNA
Czy zdarza się Wam, podczas długiej rozmowy telefonicznej lub niezbyt zajmującego wykładu czy szkolenia, bezwiednie uruchomić długopis i snuć na kartce bajeczne, rozwijające się wzory? Czasem powstają wtedy całe rysunkowe opowieści, które generuje nasza podświadomość z zapisanych wewnątrz naszej psychiki obrazów, doznań, z rodzaju naszej wrażliwości… (Artykuły).
NaukaBezGranic: Canada & USA; Australia & New Zealand, Fun and Games, 18.05.18, W-wa.
Canada USA Today Hear what surprises foreigners the most about Canada and the USA. Learn about North American attitudes to success and failure. Learn the meaning of some modern idiomatic language you may not know. Don’t miss out. Get to know Canada and the USA now.
BRITISH COUNCIL: Teatr brytyjski na wielkim ekranie - program pokazów w maju
Zapraszamy na pokazy prezentujące spektakle teatralne z Wielkiej Brytanii na ekranach kin sieci Multikino w całej Polsce.
Wydawnictwo ELI & ET TOI: I come Italia - nowe wydanie!
I come Italia to nowoczesna książka prezentująca barwną i niezwykle bogatą kulturę Półwyspu Apenińskiego. Nowe wydanie uzupełnione zostało o najświeższe wydarzenia ze świata kultury oraz uwzględnia bieżące uwarunkowania i zjawiska cywilizacyjne, kulturowe i społeczne.
ETS Global: Approaches to English language teaching and learning for effective...webinar, 22nd May
ETS Global ma przyjemność zaprosić na bezpłatne webinaria przedstawiające testy ETS. Podczas 43 sesji on-line poruszonych zostanie 29 tematów. Omówione będą zagadnienia dotyczące między innymi: podejścia do nauczania i uczenia się języka angielskiego, którego celem jest uzyskanie satysfakcjonujących wyników, jak się przygotować do testu TOEIC® Listening & Reading, jak podejmować decyzje przy wykorzystaniu wyników testu TOEIC® i wiele innych. Zapraszamy!
EDUNEWS.PL - SYSTEM EDUKACJI W SŁUŻBIE SPOŁECZEŃSTWA
Około połowy marca – jak Pan Bóg dyrektorowi szkoły przykazał – zabrałem się za projektowanie arkusza organizacyjnego na kolejny rok. I zadumałem nad kołem, jakie na moich oczach zatoczyła historia. Oto bowiem ćwierć wieku temu po raz pierwszy powierzyłem w STO na Bemowie nauczanie biologii i geografii w klasie piątej jednemu nauczycielowi. Teraz, w ramach „dobrej zmiany w edukacji”, przyszło mi przywracać obowiązujący wcześniej podział. A przecież ówczesny eksperyment, kilka lat później usankcjonowany wprowadzeniem w szkołach przedmiotu „przyroda”, wynikał z przesłanek, które do dziś nie straciły aktualności. (Artykuły).
BRITISH COUNCIL - Wiersze w mieście
3-30 KWIETNIA; PRZESTRZEŃ MIEJSKA, LOKALE USŁUGOWE, KAWIARNIE I KLUBY W WARSZAWIE Ponad 100 tysięcy wierszy pojawi się 3 kwietnia w Warszawie. Stolica zakwitnie poezją w przestrzeni miejskiej, kawiarniach, klubach, niezależnych księgarniach, a nawet w sklepach spożywczych, czy zakładach fryzjerskich! Nowa, nietypowa odsłona akcji „Wiersze w mieście” będzie promować dostęp do poezji, jakiego do tej pory nie było i w równie nowatorskiej skali – zostanie bowiem rozdanych aż 100 tysięcy wierszy.
<<poprzednie 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 nastepne>>