korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: włoski
- województwo: zachodniopomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie zachodniopomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka włoskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka włoskiego w mieście Szczecin


Przejdź do:
  Znaleziono 15 lektorów.
język włoski zachodniopomorskie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
2 arres11 włoski
Brak informacji
3 carlo.p włoski
Doktorant Institutu Filologii Włoskiej UAM w Poznaniu
4 EditaBartczak angielski, włoski
W bieżącym roku 2009 odbyłam 8-miesięczny pobyt stypendialny na Universita\' degli Studi di Bari, Włochy.
5 fkpapillon włoski
Prowadzę zajęcia z języka angielskiego, włoskiego oraz francuskiego. Dojazd do Szczecina i okolic
6 giovanna włoski
W każdej dotychczasowej pracy moim najważniejszym celem był sukces zadań , które realizowałam, co w mojej opinii przekłada się na sukces całej organizacji. Jestem osobą zdecydowaną, chętnie podejmuję nowe wyzwania, lubię współpracę z ludźmi Znajomość języków obcych i rynków zagranicznych oraz liczne znajomości mogą przyczynić się do owocnej dla obu stron współpracy
7 ja_ka_ja angielski, francuski, włoski
Dzień Dobry, Mam na imię Karolina i absolwentką filologii o specjalizacji pedagogicznej. Posiadam doświadczenie w postaci rocznych praktyk w nauczaniu języka obcego w szkole podstawowej oraz przy udzielaniu korepetycji. Odbyłam także staż pedagogiczny we Francji, a obecnie pracuje w szkole językowej. Jestem kreatywna, uśmiechnięta i mam dobry kontakt z osobami w każdym wieku. Proponuję Państwu zajęcia z języka angielskiego i francuskiego. Program i metody nauczania zawsze dopasowuję indywidualnie do potrzeb i zainteresowań ucznia. Gwarantuję dobrze przygotowane i ciekawe lekcje. ZAPRASZAM! :)
8 Kitselano włoski
Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji oraz Katedry Italianistyki Uniwersytetu Szczecińskiego Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie. Podczas okresu studiów odbyłam roczne stypendium SOKRATES-ERASMUS na Uniwersytecie w Bari we Włoszech, gdzie uczęszczałam na zajęcia akademickie i zdawałam egzaminy w języku włoskim oraz zbierałam materiały naukowe do pracy magisterskiej na temat wolnego rynku w Unii Europejskiej. Ponadto brałam udział w programie stypendialnym Leonardo Da Vinci w Sevilli w Hiszpanii, gdzie odbyłam praktyki w hiszpańskiej kancelarii. W 2004 roku odbyłam staż w dziale prawnym w Konsulacie Generalnym Republiki Polskiej w Vancouver w Kanadzie, a następnie w 2009 roku w Kancelarii Prawnej „Studio Legale Metta” w Bari we Włoszech. Dzięki pobytom w tych krajach miałam możliwość praktycznego posługiwania się językiem włoskim, hiszpańskim i angielskim oraz poznania specjalistycznego języka prawniczego. Do tej pory pracowałam jako lektor języka włoskiego i hiszpańskiego w wielu szkołach językowych w Szczecinie, prowadziłam kursy języka włoskiego na Uniwersytecie Szczecińskim pod patronatem Katedry Italianistyki, a także prowadziłam kursy języka włoskiego dla firm. Ponadto prawcowałam w Kancelariach Prawnych na stanowisku aplikanta radcowskiego. Język włoski, a także historia, kultura i zwyczaje Włoch są moją pasją. Nauczanie oraz wykonywanie tłumaczeń z języka włoskiego sprawia mi wiele przyjemności i robię to z wielkim zainteresowaniem. Dzięki odbyciu stypendium we Włoszech oraz studiowaniu Italianistyki na Uniwersytecie Szczecińskim moja praktyczna i teoretyczna znajomość języka włoskiego jest na wysokim poziomie. Ponadto dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w nauczaniu języków obcych dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, gwarantuję ciekawy sposób prowadzenia zajęć w przyjaznej atmosferze, w rzetelny i sumienny sposób. Jednocześnie ze względu na ukończenie studiów prawniczych i pracę w zawodzie prawnika, doskonale znam terminologię prawniczą.
9 LektorkaSzczecin angielski, włoski
Brak informacji
10 MarioBarbaliscia włoski
Native Speaker z Włoch udziela korepetycji przez Skype
0-100