korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: włoski
- województwo: warmińsko-mazurskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie warmińsko-mazurskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka włoskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka włoskiego w mieście Olsztyn


Przejdź do:
  Znaleziono 8 lektorów.
język włoski warmińsko-mazurskie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
2 beata-pi niemiecki, włoski
Jestem człowiekiem otwartym na nowe wyzwania i wymagającym nauczycielem. Zarówno nauczanie języków obcych , jak i uczenie się jest moją wielką pasją. Staram się być na bieżąco i stale się dokształcać. Ukończyłam kurs językowy General English upper - intermediate level 8 w Szkole Języków Obcych Empik i naukę języków zamierzam kontynuować. Obecnie studiuje dwa języki obce: język włoski i hiszpański.
3 Ermenegilda włoski
Jestem osobą ciekawą świata i chętnie podejmującą się nowych wyzwań. Za moje największe osiągnięcie uważam studia archeologiczne w Rzymie, które umożliwiły realizowanie moich pasji. Jestem miłośniczną historii i kultury śródziemnomorskiej i pragnę dzielić się moją pasją. Moimi atutami, szczególnie przydatnymi w nauczaniu, są optymizm i fantazja.
4 jacekko70 włoski
Brak informacji
5 Marco.S włoski
Brak informacji
6 MarioBarbaliscia włoski
Native Speaker z Włoch udziela korepetycji przez Skype
7 odyseusz16 włoski
Brak informacji
8 YARIDIZ perski, włoski
Serdecznie zapraszam do kontaktu. Odpowiem na wszelkie pytania.
0-100