korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: włoski
- województwo: pomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka włoskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka włoskiego w mieście Gdańsk
Katalog lektorów języka włoskiego w mieście Gdynia


Przejdź do:
  Znaleziono 21 lektorów.
język włoski pomorskie
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Adriannab01 włoski
Brak informacji
2 anna1978 włoski
Moim atutem jest pracowitość, obowiązkowość oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Cechuje mnie przede wszystkim lojalność, konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Do moich zainteresowań należą: język łaciński, grecki, włoski, literatura klasyczna zarówno łacińska jak i grecka, literatura patrystyczna, literatura średniowieczna, co wiąże się z moim wykształceniem - doktor Literatury Klasycznej i Chrześcijańskiej uzyskanym na studiach stacjonarnych Papieskiego Uniwersytetu Salezjańskiego w Rzymie (Università Pontificia Salesiana). Studia w Rzymie ukończyłam w języku włoskim, którego znajomość potwierdza uzyskany przeze mnie certyfikat Celi 5.
3 Anna308 włoski
Jestem osobą młodą, jednak języka Włoskiego zaczęłam się uczyć w wieku 14lat. Ukończyłam liceum z rozszerzonym językiem Włoskim i zdałam maturę z tego języka. Następnie udałam się na studia - Filologie Włoską. Wyjechałam na pół roku do Włoch na stypendium- wymianę studencką. I obecnie jestem studentką 3-go roku Filologii Włoskiej . Udzielam korepetycji od 2012 roku. Mogę powiedzieć, że uczenie innych ludzi sprawia mi ogrmną przyjemność i robię to z pasją.
4 annan197 włoski
Uważam,iz jestem dobrym nauczycielem, ponieważ dobrze znam język włoski, którego tajniki poznałam mieszkając 10 lat we Włoszech. Doskonale posługuję się językiem zarówno w mowie jak i w piśmie. Ponadto studiuję filologię wloską na WSSM w Łodzi, gdzie otrzymuję wyłącznie oceny bardzo dobre i otrzymuję stypendium naukowe. Od 2003 roku pracuję jako przewodnik po zamku w Malborku i w miesiącach wakacyjnych jestem w stałym kontakcie z turystami z Włoch. Myślę , iż zdobyte doświadczenia teoretyczne jak i praktyczne , stały dostęp do komputera i Internetu oraz własny samochód pozwolą mi sprostać stawianym wymaganiom. Jestem osobą dyspozycyjną , zdyscyplinowaną i rzetelną. Potrafię nawiązywać kontakty międzyludzkie i pracować w zespole , jak również sprawdzam się w pracy indywidualnej. Cechuje mnie wysoka kultura osobista , uczciwość i pracowitość. Jestem otwarta na nowe doświadczenia i konsekwentna w działaniu
5 ciao_k8 włoski
Brak informacji
6 dolcenera włoski
Brak informacji
7 doretta1 włoski
Zapraszam do nauki j.włoskiego, Posiadam przygotowanie metodyczno - dydaktyczne, zajęcia prowadzę w oparciu o bogaty materiał.
8 Emma16 angielski, włoski
Jako magister filologii angielskiej i posiadacz prestiżowego Cambridge CELTA Certificate, od trzech lat pracuję jako lektor języka angielskiego, do tej pory głównie we Włoszech i w Wielkiej Brytanii. Oprócz prowadzenia kursów językowych, tłumaczę również z języka angielskiego na polski (i vice versa) oraz z włoskiego na angielski/polski teksty o zróżnicowanym charakterze (kontrakty biznesowe, materiały promocyjne, broszury turystyczne, teksty techniczne itp.). Praca oraz pobyt za granicą pozwoliły mi aktywnie pogłębić me umiejętności lingwistyczne i tym samym przyczyniły się do podniesienia mych kwalifikacji zawodowych. Będąc osobą dokładną, sumienną i punktualną, traktuję powierzone mi zadania z właściwą powagą i staram się wypełniać je rzetelnie. Z chęcią realizuję projekty wymagające intensywnej pracy i poświęcam im zawsze należytą uwagę. Moje wykształcenie, doświadczenie lingwistyczne oraz zamiłowanie do języków obcych z pewnością pozwolą mi w pełni sprostać wyzwaniom pracy w charakterze lektora językowego.
9 Ewani77 włoski
Brak informacji
10 Gianni1977 włoski
]Jestem [color=red]Wlochem,[/color] lektorem i tlumaczem jezyka wloskiego. W tym zawodzie pracuje od ponad 10 lat, dlatego tez posiadam doswiadczenie na kazdym poziomie nauczania. Pracowalem z dziecmi, mlodzieza, doroslymi; obecnie takze z seniorami na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Przygotowuje do egzaminow panstwowych CELI/CILS 1,2,3,4,5, poza tym konwersacje, gramatyka, pisanie prac, tlumaczenia (dla firm i inne). Charakteryzuje mnie poczucie humoru, cierpliwosc, systematycznosc i rzetelnosc w przygotowaniu zajec, dzieki temu uczen czuje sie swobodnie i bezstresowo. Zapewniam materialy na kazde zajecia![/b] [color=blue]A PRESTO/ do zobaczenia! [/color]
0-100