korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: włoski
- miasto: Lublin
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubelskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka włoskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka włoskiego w województwie lubelskim


Przejdź do:
  Znaleziono 14 lektorów.
język włoski Lublin
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
2 AlessandraK włoski
Praca nauczyciela oraz tłumacza stanowi dla mnie możliwość wykorzystania mojej bardzo dobrej znajomości języka włoskiego i kultury Włoch, a także łatwości w przekazywaniu wiedzy. Przydatna jest dla mnie także znajomość innych języków obcych (angielski, niemiecki, francuski, łacina). Ich nauka rozwija we mnie „wrażliwość” filologiczną oraz umiejętność porównywania zagadnień językowych i gramatycznych. Jestem pewna, że praca jako lektor/nauczyciel lub tłumacz pozwala mi w pełni wykorzystać moje umiejętności oraz wiedzę. Jestem przekonana, że zdobyte przeze mnie podczas wielu stypendiów oraz kursów językowych i metodycznych we Włoszech umiejętności językowe, umiejętność wykorzystania czasu, samodzielność oraz odpowiedzialność są dla mnie bardzo pomocne w pracy. Liczę na to, iż dzięki mojemu doświadczeniu pedagogicznemu, nowatorskiemu spojrzeniu oraz entuzjazmowi udaje mi się jak najlepiej spełniać moje obowiązki. Posiadam zapał do pracy oraz rzetelnego wypełniania swoich obowiązków. Uważam, iż praca powinna dla człowieka stanowić nie tylko źródło satysfakcji, ale także radości i inspiracji. Mam nadzieję, że moje doświadczenie językowe i poświęcenie pozwoli nie tylko na mój osobisty rozwój, ale także pomoże w promowaniu Państwa firmy. Uważałabym to za swój sukces.
3 Anniasforza włoski
Brak informacji
4 Daleksandra angielski, francuski, włoski
Jestem cierpliwa i umiem zmotywować ucznia do nauki. Dbam o miłą i niestresującą atmosferę podczas zajęć. Mam indywidualne podejście do nauczanych przeze mnie osób. Jestem osobą odpowiedzialną, punktualną, podchodzę do pracy z optymizmem. Umiem uczyć zarówno osoby dorosłe jak i młodzież. Prowadzę konwersacje, pomagam w uzupełnianiu braków i wzbogacaniu słownictwa.
5 egeria87 łacina, włoski
Lubię uczyć i czerpać z tego satysfakcję. Jestem pozytywnie nastawiona do uczniów i chce zarażać ich pasja do języka. Delikatnie koryguję błędy, preferuję naturalny styl nauczania.
6 italiano.per.tutti włoski
Filolog włoski oferuje naukę języka włoskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Lekcje indywidualne, KONWERSACJE, tłumaczenia, język specjalistyczny, kursy specjalne (kulturowe), dodatkowe materiały, filmy, książki do codziennej pracy w domu oraz konsultacje online:) Specjalne przygotowanie do certyfikatów (CILS, CELI, TELC, PLIDA). Bardzo dobre wyniki podopiecznych! Zapraszam! Kurs standardowy 60zł/1,5h Kurs certyfikatowy 80zł/1,5h DODATKOWO możliwość tzw. tourist assistance. Tłumaczenia :)
7 ItalianoMichalina włoski
Jestem absolwentką filologii włoskiej z ukończonym kursem pedagogicznym. Zapraszam wszystkich chętnych do nauki języka włoskiego od podstaw jak również na wyższych poziomach. Chętnie zdobędę również kolejne doświadczenia w pracy z większymi grupami uczniów lub przy tłumaczeniach. Jestem dobrze zorganizowana oraz łatwo nawiązuję kontakty. Jestem przekonana, że wiedza, którą zdobyłam w trakcie studiów pozwoli mi w sposób rzetelny i efektywny wykonywać moje obowiązki. Mając na względzie moje przygotowanie teoretyczne oraz cechy osobiste sądzę, że byłabym przydatnym pracownikiem. Za moją kandydaturą przemawia również wyjątkowe zainteresowanie filologią włoską, wytrwałość i pracowitość w dążeniu do celu. Mam nadzieję, że moja oferta zainteresuje Państwa i w najbliższym czasie będę mogła zaprezentować się osobiście.
8 Lektorka_FR_IT francuski, włoski
Praca z ludźmi i nauczanie języków obcych to moja pasja. Zdobyte wykształcenie filologiczne i psychologiczne pomaga mi dostrzegać oraz odpowiadać na indywidualne potrzeby każdego z moich uczniów. Dbam o to, aby na prowadzonych przeze mnie zajęciach panowała przyjazna atmosfera, sprzyjająca przezwyciężeniu lęku językowego i bariery komunikacyjnej. Chętnie podejmę pracę jako korepetytor, a także lektor języka francuskiego i języka włoskiego. Mam szerokie zainteresowania pozajęzykowe, oferuję kursy języka specjalistycznego w różnych dziedzinach.
9 malgoska240990 francuski, włoski
Dzień dobry! Jestem osobą pracowitą i kreatywną, z pozytywnym nastawieniem do pracy, którą lubię. A uczyć innych zdecydowanie lubię! :) Jestem studentką IV roku (I rok studiów uzupełniających) na KUL-u, specjalność nauczycielska. Odbyłam praktyki w szkole (liceum i gimnazjum) z języka włoskiego i francuskiego. Języki romańskie to moja pasja. Zresztą nie tylko języki- cała kultura krajów ,,południa\" jest dla mnie bardzo ciekawa. Przez 9 miesięcy mieszkałam we Włoszech, gdzie moja miłość do tego kraju sięgnęła zenitu :) Prowadzę bloga, w którym opisuję swoje podróże mi.in po Włoszech, piszę też o literaturze i muzyce włoskiej. A francuski? To moja pierwsza miłość, która rozpoczęła się w liceum. Potem była Olimpiada jęz. francuskiego i studia na KULu. Przez cały czas trwania studiów udzielam korepetycji z obu języków ludziom w różnym wieku (począwszy od 7-letniej dziewczynki, poprzez studentów, a skończywszy na ludziach dorosłych). W ubiegłym roku, w okresie od marca do czerwca prowadziłam kurs jęz. francuskiego w szkole językowej w Lublinie. Jako nauczyciel jestem cierpliwa, ale i wymagająca.
10 marikaap włoski
Brak informacji
0-100