korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: włoski
- miasto: Kielce
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie świętokrzyskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka włoskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka włoskiego w województwie świętokrzyskim


Przejdź do:
  Znaleziono 7 lektorów.
język włoski Kielce
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
2 IVONNA włoski
Brak informacji
3 kalina01 włoski
Brak informacji
4 Karolina.30 włoski
Brak informacji
5 kr171271 angielski, włoski
Chętnie podejmę się nauczania w zakresie dwóch języków; języka włoskiego i angielskiego. Język włoski opanowałam przebywając we Włoszech kilka lat, ten język to dla mnie pasja. W 2012 roku ukończyłam NKJO Filologię Języka Angielskiego. Dzięki pobytowi od marca 2014 do lipca 2015 w Wielkiej Brytanii pogłębiłam praktyczną znajomość języka angielskiego. Jestem osobą komunikatywną i ceniącą sobie pracę z ludźmi.
6 MarioBarbaliscia włoski
Native Speaker z Włoch udziela korepetycji przez Skype
7 Mostrone polski dla cudzoziemców, włoski
Jestem osobą podejmującą w życiu różne wyzwania - chyba to lubię. Wykonywałam wiele rożnych prac, ale najbardziej lubię uczyć (siebie też). Mam dość szerokie horyzonty, co wynika chyba z nadmiaru wolnego czasu, którego nie zabiera mi nieistniejąca rodzina. Zwykle osiągam nakreślone cele, pewnie dlatego, że we wszystkim co robię jestem cała (albo po prostu tego nie robię). Jestem gotowa odwiesić zawieszoną działalność gospodarczą.
0-100