korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: włoski
- miasto: Gdańsk
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka włoskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka włoskiego w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 14 lektorów.
język włoski Gdańsk
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
2 Adriannab01 włoski
Brak informacji
3 anna1978 włoski
Moim atutem jest pracowitość, obowiązkowość oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Cechuje mnie przede wszystkim lojalność, konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Do moich zainteresowań należą: język łaciński, grecki, włoski, literatura klasyczna zarówno łacińska jak i grecka, literatura patrystyczna, literatura średniowieczna, co wiąże się z moim wykształceniem - doktor Literatury Klasycznej i Chrześcijańskiej uzyskanym na studiach stacjonarnych Papieskiego Uniwersytetu Salezjańskiego w Rzymie (Università Pontificia Salesiana). Studia w Rzymie ukończyłam w języku włoskim, którego znajomość potwierdza uzyskany przeze mnie certyfikat Celi 5.
4 ciao_k8 włoski
Brak informacji
5 doretta1 włoski
Zapraszam do profesjonalnej nauki j.włoskiego, Jestem filologiem z długim stażem pobytu w Rzymie, nauczam na wszystkich poziomach zaawansowania , zajęcia prowadzę w oparciu o podręczniki oraz bogaty materiał dydaktyczny. Prowadzę działalność edukacyjną MILLEPAROLE.EDU.
6 Emma16 angielski, włoski
Jako magister filologii angielskiej i posiadacz prestiżowego Cambridge CELTA Certificate, od trzech lat pracuję jako lektor języka angielskiego, do tej pory głównie we Włoszech i w Wielkiej Brytanii. Oprócz prowadzenia kursów językowych, tłumaczę również z języka angielskiego na polski (i vice versa) oraz z włoskiego na angielski/polski teksty o zróżnicowanym charakterze (kontrakty biznesowe, materiały promocyjne, broszury turystyczne, teksty techniczne itp.). Praca oraz pobyt za granicą pozwoliły mi aktywnie pogłębić me umiejętności lingwistyczne i tym samym przyczyniły się do podniesienia mych kwalifikacji zawodowych. Będąc osobą dokładną, sumienną i punktualną, traktuję powierzone mi zadania z właściwą powagą i staram się wypełniać je rzetelnie. Z chęcią realizuję projekty wymagające intensywnej pracy i poświęcam im zawsze należytą uwagę. Moje wykształcenie, doświadczenie lingwistyczne oraz zamiłowanie do języków obcych z pewnością pozwolą mi w pełni sprostać wyzwaniom pracy w charakterze lektora językowego.
7 Ewani77 włoski
Brak informacji
8 Gianni1977 włoski
]Jestem [color=red]Wlochem,[/color] lektorem i tlumaczem jezyka wloskiego. W tym zawodzie pracuje od ponad 10 lat, dlatego tez posiadam doswiadczenie na kazdym poziomie nauczania. Pracowalem z dziecmi, mlodzieza, doroslymi; obecnie takze z seniorami na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Przygotowuje do egzaminow panstwowych CELI/CILS 1,2,3,4,5, poza tym konwersacje, gramatyka, pisanie prac, tlumaczenia (dla firm i inne). Charakteryzuje mnie poczucie humoru, cierpliwosc, systematycznosc i rzetelnosc w przygotowaniu zajec, dzieki temu uczen czuje sie swobodnie i bezstresowo. Zapewniam materialy na kazde zajecia![/b] [color=blue]A PRESTO/ do zobaczenia! [/color]
9 joanna.markowicz włoski
13 lat mieszkałam we Włoszech, bardzo dobrze opanowałam j. włoski, udzielałam korepetycji dzieciom włoskim i polskim. Pragnę kontynuować tę pracę w Polsce, swoją fascynację kulturą Italii chciałabym przekazywać innym. Jestem cierpliwym, wyrozumiałym nauczycielem, umiejącym spojrzeć na ucznia z jego perspektywy; pragnę dokształcać się i poszerzać swoje wiadomości i umiejętności. Jestem czlowiekiem odpornym na stres, zdyscyplinowanym, otwartym, kreatywnym,dyspozycyjnym, punktualnym i samodzielnym; mam łatwość szybkiego uczenia się i nawiązywania kontaktów interpersonalnych, szczególnie z dziećmi (dzieci mnie lubią).
10 kliti109 albański, angielski, włoski
Brak informacji
0-100