korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: włoski
- miasto: Gdańsk
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka włoskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka włoskiego w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 13 lektorów.
język włoski Gdańsk
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Adriannab01 włoski
Brak informacji
2 anna1978 włoski
Moim atutem jest pracowitość, obowiązkowość oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Cechuje mnie przede wszystkim lojalność, konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Do moich zainteresowań należą: język łaciński, grecki, włoski, literatura klasyczna zarówno łacińska jak i grecka, literatura patrystyczna, literatura średniowieczna, co wiąże się z moim wykształceniem - doktor Literatury Klasycznej i Chrześcijańskiej uzyskanym na studiach stacjonarnych Papieskiego Uniwersytetu Salezjańskiego w Rzymie (Università Pontificia Salesiana). Studia w Rzymie ukończyłam w języku włoskim, którego znajomość potwierdza uzyskany przeze mnie certyfikat Celi 5.
3 ciao_k8 włoski
Brak informacji
4 doretta1 włoski
Zapraszam do nauki j.włoskiego, Posiadam przygotowanie metodyczno - dydaktyczne, zajęcia prowadzę w oparciu o bogaty materiał.
5 Emma16 angielski, włoski
Jako magister filologii angielskiej i posiadacz prestiżowego Cambridge CELTA Certificate, od trzech lat pracuję jako lektor języka angielskiego, do tej pory głównie we Włoszech i w Wielkiej Brytanii. Oprócz prowadzenia kursów językowych, tłumaczę również z języka angielskiego na polski (i vice versa) oraz z włoskiego na angielski/polski teksty o zróżnicowanym charakterze (kontrakty biznesowe, materiały promocyjne, broszury turystyczne, teksty techniczne itp.). Praca oraz pobyt za granicą pozwoliły mi aktywnie pogłębić me umiejętności lingwistyczne i tym samym przyczyniły się do podniesienia mych kwalifikacji zawodowych. Będąc osobą dokładną, sumienną i punktualną, traktuję powierzone mi zadania z właściwą powagą i staram się wypełniać je rzetelnie. Z chęcią realizuję projekty wymagające intensywnej pracy i poświęcam im zawsze należytą uwagę. Moje wykształcenie, doświadczenie lingwistyczne oraz zamiłowanie do języków obcych z pewnością pozwolą mi w pełni sprostać wyzwaniom pracy w charakterze lektora językowego.
6 Ewani77 włoski
Brak informacji
7 Gianni1977 włoski
]Jestem [color=red]Wlochem,[/color] lektorem i tlumaczem jezyka wloskiego. W tym zawodzie pracuje od ponad 10 lat, dlatego tez posiadam doswiadczenie na kazdym poziomie nauczania. Pracowalem z dziecmi, mlodzieza, doroslymi; obecnie takze z seniorami na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Przygotowuje do egzaminow panstwowych CELI/CILS 1,2,3,4,5, poza tym konwersacje, gramatyka, pisanie prac, tlumaczenia (dla firm i inne). Charakteryzuje mnie poczucie humoru, cierpliwosc, systematycznosc i rzetelnosc w przygotowaniu zajec, dzieki temu uczen czuje sie swobodnie i bezstresowo. Zapewniam materialy na kazde zajecia![/b] [color=blue]A PRESTO/ do zobaczenia! [/color]
8 joanna.markowicz włoski
13 lat mieszkałam we Włoszech, bardzo dobrze opanowałam j. włoski, udzielałam korepetycji dzieciom włoskim i polskim. Pragnę kontynuować tę pracę w Polsce, swoją fascynację kulturą Italii chciałabym przekazywać innym. Jestem cierpliwym, wyrozumiałym nauczycielem, umiejącym spojrzeć na ucznia z jego perspektywy; pragnę dokształcać się i poszerzać swoje wiadomości i umiejętności. Jestem czlowiekiem odpornym na stres, zdyscyplinowanym, otwartym, kreatywnym,dyspozycyjnym, punktualnym i samodzielnym; mam łatwość szybkiego uczenia się i nawiązywania kontaktów interpersonalnych, szczególnie z dziećmi (dzieci mnie lubią).
9 kliti109 angielski, włoski, albański
Brak informacji
10 Logartan włoski
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w tłumaczeniu oraz uczeniu na różnych poziomach języka włoskiego, od początkującego do średnio zaawansowanego. Jestem osobą cierpliwą, z pasją podchodzącą do tego co robię. Chętnie podejmuję się nowych wyzwań i staję na wysokości zadania.
0-100