korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: ukraiński
- miasto: Wrocław
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie dolnośląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka ukaraińskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka ukaraińskiego w województwie dolnośląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 18 lektorów.
język ukraiński Wrocław
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Adamorowski ukraiński
Brak informacji
2 Alicijeju ukraiński
Jestem absolwentką filologii słowiańskiej, profilu ukraińskim o ukończonych specjalizacjach językoznawczej (licencjat) oraz literaturoznawczej i translatorycznej (studia magisterskie). Udzielam od około kilku miesięcy prywatnych korepetycji w zakresie nauczania języka ukraińskiego. Zajęcia trwają od 45-60 minut zależnie od wymagań klienta i obejmują wiedzę nie tylko z zakresu poznania języka ale także informacje kulturoznawcze i krajoznawcze. Mam doświadczenie także w tłumaczeniach biznesowych z lub na język ukraiński z polskiego. Podejmę się także tłumaczeń na ukraiński z języka angielskiego. Nauczanie ukraińskiego- wszystkie poziomy w tym biznesowe. Pracowałam ponad rok czasu w przedszkolu państwowym jako lektor języka angielskiego dla grup 3-6 latków. Mam doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego także osób starszych. Angielski nauczanie od poziomu podstawowego do średniozaawansowanego.
3 Anna B polski dla cudzoziemców, ukraiński
Dyplomowany nauczyciel języków obcych z ponad 12-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego, polskiego oraz ukraińskiego, prezes i lektor Szkoły Języka i Kultury Polskiej Związku Polaków Zaporoża „Polonia”. Moja praca – to moja pasja, bo znajomość języków jest bramą do wiedzy
4 Anyshka rosyjski, ukraiński
Znam bardzo dobrze języki rosyjski i ukraiński. Jestem osoba szybko nawiązującą kontakt z ludźmi, bardzo lubię uczyć i widzieć tego efekty.Lubie otwierać przed ludźmi nowe możliwości poznania języków. Lubię pracować z dziećmi organizując dla nich gry w których będą mieli możliwość poznać dla nich obcy język i go polubić i przyswoić. Jestem osobą odpowiedzialną, zorganizowana, punktualną umiem pracować w grupie oraz pod presja czasu, lubię podejmować się wyzwań i wymagać od siebie. Lubię też widzieć pozytywne efekty swojej pracy. Zawsze kończę rozpoczętą pracę i staram, się ją wykonać najlepiej jak potrafię.
5 juliana polski dla cudzoziemców, ukraiński
Brak informacji
6 lektor2018 rosyjski, ukraiński
Pochodzę ze Wschodniej Ukrainy i jestem osobą, która mieszka w Polsce od 25 lat. Mogę podzielić się swoja wiedzą języka rosyjskiego i ukraińskiego.
7 marcia007 czeski, ukraiński
Jestem osobą odpowiedzialną, punktualną, pogodną :)
8 marta_bih angielski, ukraiński
Brak informacji
9 marysia15101 polski dla cudzoziemców, ukraiński
Witam,nazywam się Marianna,jestem Ukrainką, żoną Polaka,od 4lat mieszkam w Polsce,znam dobrze język polski w mowie i piśmie, ponieważ studiowałam polonistykę przez 5lat. W okresie studiów uczestniczyłam w Szkole Letniej Kultury i Języka Polskiego w Rzeszowie ( 2003 ) i Częstochowie ( 2004 ) . Znam też język rosyjski, dlatego zapraszam do współpracy studentów ze Wschodu. Jestem osobą komunikatywną, otwartą, odpowiedzialną i zdyscyplinowaną, wszystkie powierzone mi obowiązki wykonuję sumiennie i z entuzjazmem. Proszę o kontakt! Pozdrawiam!
10 Nalnix ukraiński
Jestem studentem we Wrocławiu. Studiuję się na uniwersitecie. Przyjechalem z Ukrainy. Na Ukrainie studiowałem prawo 4 lata. We Wrocławiu studiuję logistyki.
0-100