korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: ukraiński
- województwo: pomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka ukaraińskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka ukaraińskiego w mieście Gdańsk
Katalog lektorów języka ukaraińskiego w mieście Gdynia


Przejdź do:
  Znaleziono 13 lektorów.
język ukraiński pomorskie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 amelka987 rosyjski, ukraiński
Brak informacji
2 Anastazja1991 rosyjski, ukraiński
Jestem native speaker języka rosyjskiego i ukraińskiego. Mam kilkuletnie doświadczenie w nauczeniu. Posiadam umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z uczniami w każdym wieku.
3 aykanush angielski, rosyjski, ukraiński
Brak informacji
4 deepforest97 rosyjski, ukraiński
Mam bardzo dobry kontakt z uczniami, dzieci chętnie uczęszczają na zajęcia z języka ukraińskiego z własnej woli, ponieważ nie jest to język obowiązkowy, lecz dodatkowy. Uważam też, że mam podejście do dzieci ( mam troje własnych w wieku szkolnym). Cudownie pracuje mi się ze studentami, potrafię nauczyć mówić, pisać i czytać tych, którzy zaczynają od podstaw.
5 Inha75 ukraiński
Brak informacji
6 IrinaGdansk rosyjski, ukraiński
Pochodzę z Ukrainy i mieszkam w Polsce już od 6 lat, dlatego też biegle posługuję się zarówno językiem ukraińskim jak i rosyjskim. Chętnie przekażę swoją wiedzę osobą zainteresowanym nauką tychże języków. Uczę na różnych poziomach zaawansowania zależnie od potrzeb uczniów.
7 irynapodoliak1 ukraiński
Brak informacji
8 julia-kaczor polski dla cudzoziemców, rosyjski, ukraiński
Магістр філології. Польська мова для іноземців - усі рівні навчання. 14-літній досвід. (в тому числі навчання по Скайпу). Магистр филологии. Польский язык для иностранцев. 14-летний опыт обучения (в том числе лекции по Скайпу). Języki obce są moją pasją. Jestem nativem języka rosyjskiego i ukraińskiego. Od 14 lat mieszkam w Polsce, gdzie ukończyłam studia prawnicze. Ponadto jestem magistrem filologii słowiańskiej, tłumaczę teksty z różnych branż od 14 lat.  Na własnym przykładzie przekonałam się, że nauka języka, w tym języka polskiego może być przyjemna i skuteczna.  GWARANTUJĘ szybkie postępy w nauce i płynne mówienie. Lekcje w miłej bezstresowej atmosferze, na wesoło i na poważnie, bez nudy i stresu :). Udowodnię już na pierwszych zajęciach, że nauka może być łatwa i efektowna, a zarazem miła i skuteczna. :-) Zajmuję się nauczaniem języka od 14 lat i gwarantuję szybkie postępy w nauce. Świadczę usługi dla firm, szkół języków obcych, biur tłumaczeń i osób fizycznych, urzędów i instytucji państwowych (Placówka Straży Granicznej, Sąd Rejonowy w Gdyni, Urząd Miasta Gdyni itp.) Zapraszam do nauki języków rosyjskiego, ukraińskiego oraz polskiego dla obcokrajowców.
9 Lioness angielski, francuski, polski dla cudzoziemców, rosyjski, ukraiński
Mam na imię Natalia. Uczę języka angielskiego od 23 lat. Języki są moją pasją, uwielbiam przekazywać swoją wiedzę. Samorozwój stawiam na pierwszym miejscu, w wolnych chwilach czytam literaturę rozwojową i fachową. Jestem certyfikowanym Trenerem Zmiany NOVO i coachem językowym. Jeśli ciągle brakuje Tobie motywacji do uczenia się języka, to zapraszam do podróży językowej ze mną, chętnie ci pomogę. Mam sporę doświadczenie w uczeniu się języków obcych- sama posługuję się 5 językami. Razem ze mną rozwiniesz swoje kompetencje językowe. Gwarantuję, że ze mną nie będziesz się nudzić!
10 Roszpunka ukraiński
Jestem osobą, która ciągle się rozwija, chce poznawać nowe języki oraz zachęcać innych do ich nauki. Dzięki językowi poznajemy daną kulturę, jej obraz świata. W czasie lekcji staram się właśnie przez ten pryzmat ułatwić uczniom naukę języka. Spotkania odbywają się zawsze w przyjaznej atmosferze. Bardzo lubię podróże (w czasie studiów przemierzyłam Ukrainę wzdłuż i wszerz). Mam również wiele innych zainteresowań, np. epigrafika Majów, fotografia, rękodzieło. Studia magisterskie ukończyłam z wyróżnieniem. Obecnie piszę rozprawę doktorską z zakresu językoznawstwa. Uczestniczę w zagranicznych konferencjach naukowych.
0-100