korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: ukraiński
- województwo: podkarpackie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podkarpackim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka ukaraińskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka ukaraińskiego w mieście Rzeszów


Przejdź do:
  Znaleziono 13 lektorów.
język ukraiński podkarpackie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 AllaK. ukraiński
Szanowni Państwo, jestem obywatelką Ukrainy, mieszkającą w Polsce od 7 lat. Skończyłam tu studia magisterskie z wyróżnieniem, obecnie jestem na etapie finalizacji pracy doktorskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Biegle posługuję się językiem polskim, a język ukraiński i rosyjski traktuję jako ojczyste. Chciałabym praktycznie zastosować własną wiedzę i umiejętności, nie tylko rozwijając się naukowo. Chętnie podejmę nowe wyzwania.
2 dariaferenckondrat ukraiński
Posiadam duże doświadczenie zarówno w nauczaniu języka ukraińskiego, jak i w tłumaczeniu, zarówno ustnym, jak i pisemnym. Pracuję dla dużych firm, i przede wszystkim z osobami dorosłymi. Wypracowałam swój indywidualny sposób nauczania, który gwarantuje efektywną naukę, szybkie efekty w krótkim czasie. Metodę tą z sukcesem stosuję w nauczaniu studentów podczas zajęć na Uczelni, jej udoskonaloną wersję wykorzystuję w kursach językowych. Efekty zaskoczyły nawet mnie.
3 dimtet rosyjski, ukraiński
Brak informacji
4 EVELINA.UA ukraiński
Brak informacji
5 Flower rosyjski, ukraiński
Jestem Native speaker of Ukrainian and Russian Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym.Posiadam również certyfikat FCE język angielski
6 jarosUAW ukraiński
Jestem osobą pogodną, spokojną i towarzyską. W pełni angażuję się w wykonywaniu swoich obowiązków zawodowych. Łatwo nawiązuję kontakt z uczniami i poświęcam całą swoją uwagę podczas zajęć znimi. Jestem punktualny, solidny i odpowiedzialny. Posiadam doświadczenie w pracy z młodzieżą szkolną, studentami oraz osobami starszymi. Ciągle staram się udoskonalać swoją wiedzę w zakresie języka ukraińskiego (m.in. poprzez wykonywanie tłumaczeń).
7 Margarytka ukraiński
Zajmuję się nauczaniem języka ukraińskiego, pracuję również jako tłumacz tego języka. Język ukraiński to dla mnie sposób na życie i pasja, którą chcę się dzielić z innymi. Myślę, że brak gotowych materiałów (niestety z tego języka nie ma wielu książek dla Polaków) jest dodatkowym bodźcem do tego, by moje starania co do urozmaicania zajęć były jeszcze większe, gdyż zajęcia prowadzę opierając się na własnych pomysłach, biorąc pod uwagę już te sprawdzone. Po prostu lubię to co robię!!!
8 milka1987 ukraiński
Jestem absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, na którym uzyskałam tytuł magistra filologii słowiańskiej. Zdobyłam dwie specjalizacje: translatorską i nauczycielską, uzasadnione odpowiednimi praktykami. Jestem młodą osobą pragnącą pogłębić swoją wiedzę, rozsądnie dążącą do wyznaczonego celu. Pracowitość, dokładność i ambicja są cechami, które pozwolą mi wykonywać pracę sumiennie. Cechuje mnie również systematyczność i poczucie odpowiedzialności. Potrafię efektywnie wykorzystać czas pracy. Przejawiam inicjatywę i pozytywne nastawienie do wszelkiego rodzaju zadań, bez trudu przystosowuję się do zmian. Łatwo nawiązuję kontakty, lubię pracę w zespole oraz potrafię stworzyć koleżeńską atmosferę w pracy.
9 Myroslava1 angielski, rosyjski, ukraiński
Witam! Praca w szkole była zawsze moim marzeniem, marzeniem które się spełniło. Od roku 2000 pracuje w Polsce w charakterze nauczyciela języka angielskiego. Jestem przekonana, że wykonuje zawód, który bardzo lubię i w którym się spełniam jako osoba i jako nauczyciel. W roku 2009 założyłam działalnośc gospodarczą \"Angielski z dojazdem\" , dzięki tej działalności uzupełniałam swoje dotychczasowe doświadczenie o pracę na \"własny rachunek.\"
10 Oksana angielski, rosyjski, ukraiński
Jestem osobą zaangażowaną w swoją pracę, zawsze dążę do wytyczonego celu, cieszę się jeżeli uda mi się go osiągnąć.
0-100