korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: ukraiński
- województwo: opolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie opolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka ukaraińskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka ukaraińskiego w mieście Opole


Przejdź do:
  Znaleziono 4 lektorów.
język ukraiński opolskie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Gloria_Gusto angielski, rosyjski, ukraiński
Jestem nauczycielem języka angielskiego od 10 lat. Uważam, że dobrze wykonuję swój zawód i mam spore doświadczenie pracując w różnych placówkach oświatowych w Polsce. Ucząc ludzi różnych kategorii wiekowych stosuję odpowiednie dla nich metody i formy pracy. Uważam, że jednym z najważniejszych elementów w nauczaniu języka obcego jest mówienie, umiejętnośc posługiwania się językiem obcym w konkretnych praktycznych sytuacjach. Jestem sumiennym nauczycielem, pracowitym i solidnym. Wiem, że uczenie się języka obcego czasem może byc stresującym i dla niektórych wymaga dużego wysiłku, żeby pokonac barierę psychologiczną. Dlatego jestem nauczycielem cierpliwym, wyrozumiałym, jednak wymagającym. Nie jestem osobą konfliktową, cechują mnie uprzejmośc i pogodne usposobienie.
2 Katiaszym polski dla cudzoziemców, ukraiński
Szanowni Państwo, Jako nauczyciel cechuję się przede wszystkim cierpliwością oraz zrozumieniem. Jestem osobą rzetelnie wykonującą swe obowiązki, ceniącą punktualność i dokładność. Potrafię doskonale zaplanować czas, co pozwoliło mi na jednoczesne studiowanie dwóch kierunków w trybie dziennym oraz pracę.
3 NataliaLyga rosyjski, ukraiński
Brak informacji
4 shellyde7 angielski, rosyjski, ukraiński
Bardzo mi zależy na postępach swoich uczniów. Zawsze staram się wytłumaczyć rzeczy najtrudniejsze językiem najprostrzym, podać dużo użytecznych przykładów i wyjaśnić wszystkie możliwe wyjątki z reguł. Udzielam dużo uwagi poprawnej wymowie: moim zdaniem, to jest jedną z najważniejszych rzeczy i lepiej uczyć się dobrze odrazu, aniż potem uczyć się na nowo. Jestem osobą życzliwą i sumienną, z poczuciem humoru. Na pierwszym spotkaniu ja zawsze pytam o życzeniach swego ucznia, o jego słabych stronach w języku i zainteresowaniach (by korzystać z ciekawego materiału dla ucznia). Miła atmosfera i szybkie postępy są gwarantowane. Zachęcam do kontaktu.
0-100