korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: ukraiński
- miasto: Łódź
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka ukaraińskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka ukaraińskiego w województwie łódzkim


Przejdź do:
  Znaleziono 9 lektorów.
język ukraiński Łódź
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 canislupus ukraiński
Brak informacji
2 Diana-Eva angielski, rosyjski, ukraiński
Brak informacji
3 dimtet rosyjski, ukraiński
Brak informacji
4 hanpasado ukraiński
Uważam, że w każdej pracy liczy się przede wszystkim profesjonalizm. Nie tylko ja nauczam, ale i sam się uczę. Praca z ludźmi, niezależnie od wieku jest zawsze wielkim wyzwaniem. Trzeba być otwartym i wyrozumiałym. Trzeba umieć słuchać i trzeba być pasjonatem. Uważam, że pasją można zarazić nawet najmniej zainteresowaną osobę, jeśli tylko okaże się minimum charyzmy.
5 holets rosyjski, ukraiński
Brak informacji
6 Kasia24 rosyjski, ukraiński
Moją pasją są języki obce, zwłaszcza język rosyjski i ukraiński. Staram się nią zarazić moich uczniów, przekazując im nie tylko wiadomości z zakresu gramatyki, leksyki, fonetyki i ortografii danego języka, lecz również opowiadając im ciekawostki dotyczące kultury, historii i zwyczajów Rosji i Ukrainy. Dotychczas przygotowałam kilkoro moich uczniów do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego. Oprócz tego w marcu b.r. odbyłam praktykę nauczycielską w Zaocznej Szkole Zawodowej w Łowiczu. Zajęcia prowadziłam z osobami dorosłymi, co pozwoliło mi zyskać nowe doświadczenie. W ubiegłym roku odbyłam miesięczną praktykę w Ambasadzie RP w Kijowie w Dziale Edukacji i Oświaty. Jednym z powierzonych mi zadań była pomoc w organizacji Ogólnoukraińskiego Dyktanda. Jestem osobą cierpliwą, otwartą, łatwo nawiązującą kontakty z młodzieżą i dziećmi. W liceum pracowałam jako wolontariusz, pomagając dzieciom ze Szkoły Specjalnej w odrabianiu lekcji, organizując im zajęcia sportowe. Nauczanie dzieci i młodzieży daje mi dużą satysfakcję.
7 kurekvioleta ukraiński
Brak informacji
8 ojsnawostok białoruski, polski dla cudzoziemców, rosyjski, ukraiński
Ośrodek Języków Słowiańskich został założony przez miłośników kultury naszych wschodnich sąsiadów. U nas możesz nauczyć się rosyjskiego, białoruskiego, ukraińskiego, ale działamy obustronnie! W naszej ofercie znajdziesz kursy języka rosyjskiego na różnych poziomach, kursy języka ukraińskiego (prowadzone zarówno po polsku dla grup podstawowych, jak i po rosyjsku dla wszystkich władających językiem w stopniu komunikatywnym), języka białoruskiego, ale także języka polskiego!
9 slowianka polski dla cudzoziemców, ukraiński
Nauczaniem języków obcych zajmuję się jeszcze od lat studenckich. Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe dla dorosłych i dzieci. Najlepszą oceną mojej pracy są postępy studentów i dlatego z wielką satysfakcją przygotowuję każdą kolejną lekcję. Na swoich zajęciach stosuję zasadę indywidualnego podejścia do każdego studenta. Moim głównym celem jest zainspirować studentów na szybkie i skuteczne posługiwanie się językiem w życiu codziennym czyli nauczyć studentów poprawnie i biegle formułować własne ustne i pisemne wypowiedzi w wybranym języku. Dlatego staram się na lekcjach połączyć kolejny aspekt gramatyczny z blokiem nowej leksyki pokazując drogę do użycia pewnych pojęć w sytuacji komunikacyjnej. Zakończenie każdej lekcji poświęcamy na poznanie ciekawostek historii i kultury kraju. Pragnę dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami według zapotrzebowań studentów. Jestem osobą sumienną, odpowiedzialną, pracowitą i otwartą. Lubię podróżować, poznawać nowe miejsca, aktywnie spędzać czas, interesuję się historią, plastyką, śpiewem chóralnym.
0-100