korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: ukraiński
- województwo: kujawsko-pomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie kujawsko-pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka ukaraińskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka ukaraińskiego w mieście Bydgoszcz
Katalog lektorów języka ukaraińskiego w mieście Toruń


Przejdź do:
  Znaleziono 6 lektorów.
język ukraiński kujawsko-pomorskie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Alllla angielski, niemiecki, rosyjski, ukraiński
Brak informacji
2 dimtet rosyjski, ukraiński
Brak informacji
3 jelena.karlewska niemiecki, rosyjski, ukraiński
Jestem osobą aktywną, poszukuję nowych wyzwań oraz nowych doświadczeń. Jako filolog języków germańskich mam duże doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego. również jako osoba urodzona w byłym ZSRR posiadam spore doświadczenie w nauczaniu języka rosyjskiego, który jest moim językiem ojczystym. Nie mam żadnych problemów by się podzielić moim doświadczeniem w trakcie pracy jako nauczyciel. W życiu codziennym jestem osoba zdyscyplinowaną, z dużym ładunkiem optymizmu, co bez wątpienia pozwala zachować zdrowy rozsądek w najbardziej trudnych sytuacjach.
4 LarysaLK angielski, rosyjski, ukraiński
Posiadam doświadczenie związane z nauczaniem i bardzo dobrze czuję się działając w obrębie tej specjalności, dzięki czemu praca daje mi ogromną satysfakcję. Obecne doświadczenia i staż pracy oraz biegła znajomość czterech języków pozwoliły mi na rozwinięcie umiejętności skutecznej komunikacji z ludźmi, planowania pracy, dokładności oraz otwartości na cele innych oraz własne. Posiadam predyspozycje do wykonywania pracy związanej z kontaktem z ludźmi oraz nauczaniem co pozwoliło mi zorganizować grupy w korepetycyjne, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem W prace lektora najważniejsza jest skuteczność. Dlatego sukcesy moich uczniow są dla mnie najlepszą oceną i najwazniejszym wynagrodeniem mojej pracy. Podczas nauki stosuję zarowno nowoczesne technologje, jak i sprawdzone czasem klasyczne metody. Zawsze koncentruję się na talentach ucznia, a nie na błedach. Jestem energicną i pozytywną osobą, zawsze zawsze chętną do poszerzania horyzontów. Dlatego wlasnie staram się przygotowywać interesujące niezwykłe lekcje, poniekąd oferować także wiedzę o kulturzę. Umiejętność zachęcić do nauki, systematyczne podejście, miła atmosfera, w której chcę się mówić jak najwięcej - to są główne cechy moich zajeć. W trakcie prowadzenia zajęć wykazuję takt i kulturę osobistą. W działaniu natomiast, jestem elastyczna, łatwo dostosowuję się do zapotrzebowania oraz poziomu moich uczniów.
5 Ludmila rosyjski, ukraiński
Znam pięć języków i potrafię dzielić się swoją wiedza.Ale również uważam, że języka obcego można nauczyć tylko osobę chętną, więc od zdecydowanych rozpocząć lub kontynuować naukę wymagam odrobinę poświęcenia nauce.Nauczyciel jest od nauczania a nie od odrabiania prac domowych.Mój styl nauczania to tłumaczenie szczegółowe gramatyki oraz komunikacja w języku obcym.
6 madhatteroks angielski, polski dla cudzoziemców, rosyjski, ukraiński
Witam! Nazywam się Oksana i jestem pasjonatką języków obcych, a więc chcę podzielić się swoją pasją z moimi uczniami! Istnieje opinia, że nie wszyscy potrafią nauczyć się języka, ponieważ trzeba mieć pewne zdolności...Ale na prawdę mówiąc, trzeba mieć dużą chęć i motywację! A dalej my już razem sobie poradzimy! Zapraszam:)
0-100