korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: szwedzki
- województwo: wielkopolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie wielkopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka szwedzkiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka szwedzkiego w mieście Poznań


Przejdź do:
  Znaleziono 8 lektorów.
język szwedzki wielkopolskie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 09052006 niemiecki, szwedzki
Witam serdecznie, od ponad 15 lat nauczam języka szwedzkiego i niemieckiego. Mam zamiłowanie do tej pracy i wysoką efektywność nauczania. Jestem nauczycielem wymagającym, co pozwala mi i moim uczniom uzyskać satysfakcjonujący finał naszej współpracy. Chętnie podejmuję nowe wyzwania, dlatego zgłaszam się do Państwa. Nauczałam i nauczam przedstawicieli różnych grup wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania. Radość z mojej pracy dajemi fakt, że widoczne są jej efekty oraz satysfakcja ucznia, z którym pracuję.
2 dawstu szwedzki
Brak informacji
3 doriflor szwedzki
Hejsan! Język szwedzki to od kilku lat moja pasja, a ucząc innych mam możliwość dzielenia się tą pasją. Obecnie kończę doktorat z dziedziny językoznawstwa. Nauczanie sprawia mi wiele przyjemności; sprawia, ze sama ciągle uczę się nowych rzeczy oraz umożliwia nawiązywanie ciekawych znajomości. Studenci co roku wypełniają ankiety na mój temat. Wyniki są bardzo pozytywne, więc chyba jestem dobra w tym co robię... Zapraszam do współpracy! Vi ses!
4 Kattarzyna angielski, szwedzki
Swoje zdolności pedagogiczne rozwinęłam pracując w szkole podstawowej i gimnazjum jako nauczyciel języka angielskiego. Doświadczenie w nauczaniu zdobyłam również pracując w szkołach językowych akredytowanych przez British Council w Wielkiej Brytanii oraz dzięki nauczaniu klientów korporacyjnych w firmach międzynarodowych we Francji (Axa Assistance, Boston Scientific, Danisco i inne). Nauczyło mnie to dużej cierpliwości, umiejętności pracy w trudnych warunkach i wykorzystywania w praktyce technik motywacyjnych. Nauczanie języka angielskiego jest moją pasją. Mimo wieloletniego doświadczenia stale szukam nowych sposobów skutecznego przekazywania wiedzy językowej. Jestem osobą ambitną. Cechuje mnie odpowiedzialność i uczciwość oraz chęć poszerzenia doświadczenia zawodowego i dalszego rozwoju. Posiadam doskonałą znajomość języka angielskiego oraz wiedzę na temat kultury krajów anglosaskich. W czasie studiów ukończyłam kurs pedagogiczny, potwierdzony certyfikatem TEFL (Teaching English as a Foreign Language) zezwalającym na nauczanie w szkołach językowych. Moja wysoka kultura osobista, zaangażowanie, łatwość nawiązywania kontaktów oraz pracowitość może być gwarancją godnej reprezentacji Państwa Firmy oraz dobrej współpracy.
5 Lektorka_Magdalena angielski, szwedzki
Od roku 2013 jestem lektorem języka angielskiego. Bardzo lubię swoja pracę. Jestem: -ambitna -dobrze zaorganizowana -sumienna -elastyczna w kwestii metod nauczania, dostosowysuję się do potrzeb słuchacza.
6 marcin1kacz niemiecki, szwedzki
W nauczaniu staram wykazywać się wiele cierpliwości i wytrwałości, ponieważ uczący się jest w stanie przyswoić sobie obcy język w różny sposób i w różnym czasie. Jestem człowiekiem komunikatywnym i otwartym na innych oraz na innych propozycje. Lubię pracować z innymi ludźmi, wzbogacać swoje doświadczenia, poszerzać horyzonty i uczyć się od innych. Przygotowywałem osoby do egzaminów oraz wyjazdów pracowniczych za granicę.
7 mumintrollet angielski, duński, szwedzki
Brak informacji
8 PippiL szwedzki
Brak informacji
0-100