korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: szwedzki
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka szwedzkiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka szwedzkiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 22 lektorów.
język szwedzki Warszawa
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 AnnaSw niemiecki, szwedzki
Brak informacji
2 ChefsSwedish norweski, szwedzki
Pracą z językami skandynawskimi - dydaktyką i tłumaczeniem - zajmuję się od pięciu lat. Jestem filologiem skandynawskim z wszechstronnym wykształceniem i doświadczeniem w różnych branżach, dzięki czemu wykonuję wierne tłumaczenia w zakresie m.in. marketingu i PR, logistyki, nauk społecznych, ekonomii, prawa i administracji. Posiadam doświadczenie w tłumaczeniach audiowizualnych. Prowadząc kursy opieram się na wypracowanych przez lata, skutecznych metodach oraz ciekawych i aktualnych materiałach własnych. Kurs zawsze dostosowuję do potrzeb ucznia. 1. Język szwedzki i norweski dla początkujących to przyjemny i efektywny kurs od podstaw z nowoczesnym podręcznikiem i własnymi materiałami audiowizualnymi. 2. Szwedzki biznesowy (Affärssvenska / Business Swedish). Praktyczne przygotowanie do pracy biurowej. To mój autorski kurs opracowany na podstawie kilkuletniego doświadczenia w szwedzkiej korporacji. 3. Konwersacje i korepetycje z języka szwedzkiego na dowolnie wybrane tematy (A1-C1), również jako pomoc dla studentów filologii. Gramatyka i fonetyka w pigułce. 5. Warsztaty: kultura skandynawska. Chętnie przygotowuję szkolenia na tematy takie jak literatura, film czy historia, również po polsku (np.Wikingowie, fenomen szwedzkiej powieści kryminalnej, Ingmar Berman, szwedzki design/meble/architektura, państwo dobrobytu czy New Nordic Cuisine).
3 dawstu szwedzki
Brak informacji
4 dominika8928 niemiecki, polski dla cudzoziemców, szwedzki
Absolwentka germanistyki UŁ oraz studiów podyplomowych z zakresu nauczania języka polskiego jako obcego UŁ. Języka niemieckiego uczę od kilku lat. Proponuję dzieciom i młodzieży poznawanie języka poprzez urozmaicone ćwiczenia komunikacyjne. Dysponuję różnymi materiałami, dzięki którym zajęcia z młodzieżą i dorosłymi są ciekawe i efektywne. Istotne dla mnie są nauka w dobrej atmosferze i widoczne postępy- dają motywację do nauki. Moją pasją od dawna są języki obce, swoje umiejętności doskonaliłam na kursach w szkołach w Niemczech. Posiadam odpowiednie przygotowanie metodyczne i pedagogiczne. Prowadzę również zajęcia z dorosłymi. Udzielę wskazówek dot.szybkiego i skutecznego przyswajania nowego słownictwa, tak aby czas spędzony na nauce w domu/tramwaju/aucie wykorzystać produktywnie. W wolnym czasie uczę się innego germańskiego języka- szwedzkiego, pływam oraz oglądam mecze siatkówki. Moje hobby to ponadto literatura skandynawska i książki psychologiczne.
5 EKmieciak szwedzki
Brak informacji
6 Germania_Sprachlabor niemiecki, szwedzki
Moją pasją są języki obce, co przekłada się na całą ścieżkę zawodową. Pracowałam w niemieckich i austriackich firmach na stanowiskach asystenckich. Obecnie pracuję i spełniam się w zawodzie lektorki języków niemieckiego oraz szwedzkiego, pełnię również funkcję konsultanta językowego w jednej z firm w Warszawie. Sporadycznie zajmuję się tłumaczeniami pisemnymi. Kocham moją pracę! Zapraszam serdecznie na zajęcia z języka niemieckiego i szwedzkiego!
7 HAZW1313 szwedzki
Jestem w Polsce od 12 lat i tyle samo lat uczę szedzkiego. Język ten znam b dobrze ponieważ całą edukację jak i początek zycia zawodowego odbyłam w Szwecji .Jestem także egzamiantorem Swedexa.
8 Izabela_Jakubowska szwedzki
Brak informacji
9 izraab angielski, szwedzki
znajomość języka hebrajskiego na poziomie B1 (certyfikat UW) certyfikat TISUS, szwedzki na poziomie akademickim, egazmin wymagany do otrzymania legitymacji nauczycielskiej wymaganej do pracy w szwedzkiej szkole umiejętność gry na instrumentach skrzypce, gitara
10 Lektorka_Magdalena angielski, szwedzki
Od roku 2013 jestem lektorem języka angielskiego. Bardzo lubię swoja pracę. Jestem: -ambitna -dobrze zaorganizowana -sumienna -elastyczna w kwestii metod nauczania, dostosowysuję się do potrzeb słuchacza.
0-100