korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: szwedzki
- województwo: śląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka szwedzkiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka szwedzkiego w mieście Częstochowa
Katalog lektorów języka szwedzkiego w mieście Katowice


Przejdź do:
  Znaleziono 9 lektorów.
język szwedzki śląskie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 adaam99 szwedzki
Brak informacji
2 agnieszka_dabek niemiecki, szwedzki
Brak informacji
3 ania1206 niemiecki, szwedzki
Jestem osobą, której praca sprawia przyjemność. Języki obce to moja pasja od zawsze. Jestem osobą kontaktową i cierpliwą. Nauczane osoby nigdy nie narzekały na prowadzone zajęcia, a dodatkowo odnosiły sukcesy.
4 edeltraud niemiecki, szwedzki
Dlaczego warto wybrać mnie jako lektora języków? - Dobry lektor to efektywny lektor, dlatego udzielanie korepetycji z języków jest moją pasją. - Cechuje mnie zaangażowanie, cierpliwość, konsekwencja i kreatywność. - Na zajęciach potrafię stworzyć atmosferę, która będzie sprzyjała nauce i mobilizowała do niej. - Specjalizacja na studiach pozwala mi nie tylko uczyć języka, ale również pomaga poznać kulturę danego kraju - dodatkowym atutem jest uczestnictwo w wolontariacie Stowarzyszenie Wiosna w projekcie Akademia Przyszłości, która zajmuje się dziećmi mającymi problemy z nauką, tylko dlatego, że nikt nie wierzy w ich możliwości. Jeśli przekonałam Panią/Pana do siebie, to serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną!
5 ewajedrzejczyk szwedzki
Zajmuję się nauczaniem języka szwedzkiego od 2018 roku. Sprawia mi to wielką przyjemność, ponieważ nie tylko mogę dzielić się tym, czym się interesuję, ale również mogę mieć stały kontakt z ludźmi. Jestem osobą towarzyską i ekstrawertyczną, co zawsze skutkowało przyjemną atmosferą na zajęciach. Aktualnie uczę prywatnie około 10 osób, również po angielsku ze względu na studentów zagranicznych. Moi uczniowie radzą sobie znakomicie, a ich opinie na moj temat można przeczytać na portalu e-korepetycje.
6 EwaSzwedzki szwedzki
Jestem osobą, która szybko się uczy i umie się odnaleźć w nowych sytuacjach. Cechuje mnie sumienność jak i poczucie humoru. W stosunku do mojego ucznia jestem wymagająca, ale poziom zajęć umiem dopasować do indywidualnego tempa nauki i możliwości. Znam również język angielski co potwierdza certyfikat FCE.
7 Maciejka niemiecki, szwedzki, chorwacki
Jestem osobą ambitną i w pełni angażuję się w pracę. Chętnie podejmę się dodatkowych szkoleń. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, gdyż od roku pracuję na basenie jako instruktorka pływania.
8 MarlenaLektor niemiecki, szwedzki
Brak informacji
9 olafs1705 szwedzki
lekcje online przez Skype
0-100