korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: szwedzki
- województwo: pomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka szwedzkiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka szwedzkiego w mieście Gdańsk
Katalog lektorów języka szwedzkiego w mieście Gdynia


Przejdź do:
  Znaleziono 9 lektorów.
język szwedzki pomorskie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 adzialowska szwedzki
Brak informacji
2 EKmieciak szwedzki
Brak informacji
3 kasia.szwedzki szwedzki
Zapraszam wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka szwedzkiego w miłej, bezstresowej atmosferze, łatwo, ale i skutecznie. Jeśli chcesz poznać język ze względu na pracę, w ramach hobby, czy też po prostu potrzebujesz pomocy w zadaniach domowych lub doskonaleniu wymowy, oferuję ciekawe zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb. Jestem cierpliwa, lubię pracować z ludźmi, przekazuję wiedzę w zrozumiały sposób, dostosowuję tempo nauczania do możliwości ucznia, mam dużo materiałów. Nauczenie kogoś porozumiewania się w języku szwedzkim traktuję jako ważne zadanie, które przynosi mi jednocześnie dużo satysfakcji. Zachęcam :)
4 Michau szwedzki
Zajęcia przygotowuję w systemie "krwawieckim" - czyli na miarę. Do tej pory się to doskonale sprawdza.
5 naukaszwedzkijezyk szwedzki
Brak informacji
6 olabrozek6 angielski, szwedzki
Jestem lektorką języka angielskiego i szwedzkiego. Pierwsze doświadczenia zdobywałam na lekcjach indywidualnych prowadzonych u siebie w domu (korepetycje). Następnie uczyłam przez rok w przedszkolu dzieci w wieku 5 i 6 lat. W 2005 roku wyjechałam na rok do Londynu, by tam pracować i szlifować znajomość języka. Po powrocie uczyłam w \"Akademii Językowej\" w Gdańsku (metoda Callana), a następnie w szkole językowej \"United\". Odbyłam też dwuletnią praktykę w liceum ogólnokształcącym nr 9 w Gdańsku. Uczyłam też w English Unlimited, Empik School i technikum TEB w Gdańsku. Od 2009 roku prowadzę własną działalność gospodarcząw zakresie nauczania języka angielskiego i szwedzkiego oraz wykonywania tłumaczeń. Prowadzę studio językowe Wordgarden w Sopocie. Lekcji udzielam zarówni stacjonarnie, jak i online.
7 OlgaGK szwedzki
Brak informacji
8 Rozyczka2012xzy szwedzki
Jestem osoba ktora od ponad 10 lat mieszka za granica a dokladnie w Szwecji , obecnie jestem na ostatnim roku moich studiow ktore dadza mi tytul nauczyciela z uprawnieniem pracy zarowno w szkole podstawowej jak i w gimnazjum. Podczas moich studiow odbywam takze praktyke ktora trwa okolo 4 miesiecy. W tym czasie zdobylam potrzebne mi doswiadczenie oraz wglad w prace nauczyciela. Wczsniej pracowalam tez okolo 6 miesiecy jako pomoc nauczyciela w szkole podstawowej. Jestem osoba ktora stawia na pierwszym miejscu potrzeby innych, angazuje sie w to co robie i traktuje moja prace serio. W pierwszej kolejnosci jestem zainteresowana praca na caly etat ale chetnie przejze tez inne oferty. Praca na dystans tez w chodzi w gre, a takze tlumaczenia tekstow itp.
9 snigel szwedzki
Posiadam bardzo bogate doświadcznie w nauczaniu języka w różnych grupach zawodowych i wiekowych. Nauczanie języka to moja pasja, zajęcia wzbogacam zawsze o elementy kultury i realia, umieszczajac język w szerszym kontekście kulturowym. Jestem osoba dynamiczną, kreatywną i staram sie by moje zajęcia oddawały także mój charkter. Buduję na zajęciach zawsze pozytywną atmosferę do nauki i dbam by nauka była także zabawą. Stosuję metody rekomendowane na róznych dydaktycznych kursach w Szwecji dla nauczycieli języka, wypracowuję je także sama, stosując rózne interaktywne formy działań.
0-100