korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- miasto: Zielona Góra
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubuskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w województwie lubuskim


Przejdź do:
  Znaleziono 6 lektorów.
język rosyjski Zielona Góra
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Galina18 rosyjski
Brak informacji
2 Magda1980 angielski, rosyjski
Lubię pracować z dziećmi. Uważam, że posiadam predyspozycje i zdolności komunikacyjne pozwalające na pracę lektora. Ważne jest dla mnie, aby zajęcia które prowadzę były interesujące i zachęcały dzieci do aktywnego uczestniczenia w ćwiczeniach czy też w zabawach, dlatego dużo czasu poświęcam na opracowanie narzędzi i scenariuszy, dzięki którym realizowany program jest ciekawszy i łatwiejszy do przyswojenia. Staram się, aby lekcje nie były nudne i monotonne, tylko zabawne oraz radosne, co sprawia, że uczniowie chętnie poznają nowe słówka i wyrażenia. Nauka dzieci często odbywa się poprzez zabawę, dlatego niezwykle ważne jest zaangażowanie i kreatywność nauczyciela.
3 Rosjanna rosyjski
Brak informacji
4 sienia66 niemiecki, rosyjski
Jestem osobą otwartą , kontaktową. Pracuję w szkole , ale przez 10 lat pełniłam funkcję radnej( przewodniczącej rady) , dlatego prowadzenie zajęć z dorosłymi to umiejętność, którą posiadam i mam dobrze opanowaną. Występowanie na forum ludzi dorosłych wymaga dużej wiedzy i opanowania pewnych sprawności komunikacyjnych. Jestem nauczycielem dyplomowanym . Prowadziłam zajęcia w systemie modułowym w kierunkach : hotelarz, kucharz, logistyk. Ukończyłam kurs z zakresu pdst. wiedzy ksiegowej, gdyż taki kurs językowy tez swego czasu prowadziłam
5 sylwia_krakow polski dla cudzoziemców, rosyjski
Jestem filologiem rosyjskim, język rosyjski oraz podróże na wschód to moje dwie największe pasje. W ciągu kilku lat prowadzenia zajęć zgromadziłam wiele ciekawych materiałów książkowych, filmowych oraz muzycznych. Zajmuję się również tłumaczeniami. Uczę języka polskiego jako obcego. Wystawiam faktury. Zapraszam do zapoznania się z moim profilem.
6 zaqwert rosyjski
Od 25 lat pracuję w oświacie mam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Jestem egzaminatorem maturalnym. Chcę i potrafię uczyć. Robię to co lubię i robię to z pasją.
0-100