korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- województwo: warmińsko-mazurskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie warmińsko-mazurskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w mieście Olsztyn


Przejdź do:
  Znaleziono 59 lektorów.
język rosyjski warmińsko-mazurskie
  [1] 2 3 4 5 6  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 agulek309 rosyjski
JESTEM STUDENTKĄ FILOLOGI ROSYJSKIEJ I ADMINISTRACJI. OD 2008 UDZIELAM KOREPETYCJI Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO .JAK NA RAZIE TO MOJE JEDYNE DOŚWIADCZENIE W ZAKRESIE NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH.MAM JEDNAK MAM NADZIEJE ŻE PO OBRONIE BĘDĘ MOGŁA PODJĄĆ PRACĘ JAKO LEKTOR, GDYŻ UCZENIE INNYCH BARDZO MO SIĘ PODOBA.
2 aleksandramaria angielski, rosyjski
Mam bardzo duże doświadczenie w pracy z dorosłymi. Uczę zarówno rosyjskiego jak i angielskiego. Uczę w miłej, przyjaznej atmosferze. Posiadam przygotowaną do nauki salę, wiele ciekawych materiałów. Nauka bez stresu, za to z efektami! zapraszam na konwersacje, szlifowanie języka, a także naukę od początku! Posiadam bardzo duże doświadczenie w pracy w firmach oraz szkołach językowych. Prowadzę działalność i współpracuję z wieloma firmami/instytucjami.
3 andrzejs45 rosyjski
Jestem mgr filologii rosyjskiej z 28 - letnim stażem pracy jako nauczyciel w szkole ponadgimnazjalnej, od trzech lat na wczesniejszej emeryturze z powodu redukcji etatów. Mam 53 lata i wiele chęci do aktywności zawodowej. Jestem n-lem dyplomowanym, oprócz tego ukończyłem studia polonistyczne - jestem egzaminatorem maturalnym. Pracowałem przez 25 lat w szkole dla dorosłych, na Wydziale Zaocznym, w szkole wieczorowej dla pracujących, w technikum i w szkole prywatnej - w liceum.
4 Ania2000 angielski, rosyjski
Brak informacji
5 Aniutka rosyjski
Jestem młodą, dyspozycyjną nauczycielką języka rosyjskiego, która kocha swój zawód i pragnie sie w nim spełnić. Praca w charakterze nauczyciela była moim marzeniem już od dziecięcych lat. Jednocześnie wiem, iz jest to zawód odpowiedzialny, gdyż ucząc młodego człowieka należy również wychować go na wzorowego obywatela Polski. Z chęcia uczestniczę w różnego rodzaju kursach, jestem osobą chłonacą wiedze i co ważniejsze umiejącą wykorzystać tę wiedze w praktyce. Jestem zorganizowana i mam wysokie ambicje. Chcę , aby uczniowie na moich lekcjach nie bali się zabierać głosu, aby poprzez metody aktywizujące uczyli się. Wierzę , iż osiągnę zamierzone cele, potrzebna jest tylko cierpliwość, a tego mi nie brakuje. Najważniejszą rzeczą w zawodzie nauczyciela jest odpowiednie podejście do dziecka, ja jestem przekonana, że mam takie podejście.
6 ankamich angielski, rosyjski
Brak informacji
7 annarosyjski rosyjski
NATIVE SPEAKER języka rosyjskiego. Nazywam się Anna Parusnikova. Urodziłam się w Moskwie i jestem nauczycielką z języka rosyjskiego. Mam indywidualne podejście do każdego ucznia posiadając dużą wiedze z kultury rosyjskiej i historii. Mam wyższe wykształcenie pedagogiczne (МПГУ), doświadczenie prowadzenia zajęć z języka rosyjskiego jako obcego.
8 annatok rosyjski
Brak informacji
9 ArletaS rosyjski
Brak informacji
10 Artiem rosyjski
- w czasie studiów udział w kołach: naukowym, teatralnym i filmowym, - skuteczne przygotowywanie do matury, - tłumaczenia katalogów firmowych, stron internetowych, - 4 lata pracy na wyższej uczelni, - opracowanie własnych metod przekazywania zasad gramatycznych i ortograficznych w sposób prosty i zrozumiały, - szacunek dla ucznia, -dbanie o życzliwą atmosferę, która sprzyja procesowi uczenia się, -sposób na dyscyplinę- konsekwencja, -uczenie fonetyki przez śpiew, -podróże do Petersburga, Moskwy, Kaliningradu.
0-100