korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- województwo: warmińsko-mazurskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie warmińsko-mazurskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w mieście Olsztyn


Przejdź do:
  Znaleziono 63 lektorów.
język rosyjski warmińsko-mazurskie
  [1] 2 3 4 5 6 7  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 agnieszkab829 angielski, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Jestem osobą odpowiedzialną, lojalną, uczciwą i pozytywną. Prowadząc zajęcia ze studentami lub kursantami staram się zapoznać ich z polską kulturą, tradycją (jeśli są to zajęcia z języka polskiego jako obcego). Na zajęciach korzystam z danych książek dopasowanych do kursu, ale również z własnych materiałów dodatkowych, pokazuję im również piosenki dopasowane do lekcji. Na wyższych poziomach próbuję rozszerzać maksymalnie słownictwo. Do każdego staram się podchodzić indywidualnie. Jeśli ktoś potrzebuje więcej czasu, uwagi, cierpliwości to próbuję z taką osobą pracować wolniej, pokazać inne przykłady, żeby było mu łatwiej coś zrozumieć.
2 agulek309 rosyjski
JESTEM STUDENTKĄ FILOLOGI ROSYJSKIEJ I ADMINISTRACJI. OD 2008 UDZIELAM KOREPETYCJI Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO .JAK NA RAZIE TO MOJE JEDYNE DOŚWIADCZENIE W ZAKRESIE NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH.MAM JEDNAK MAM NADZIEJE ŻE PO OBRONIE BĘDĘ MOGŁA PODJĄĆ PRACĘ JAKO LEKTOR, GDYŻ UCZENIE INNYCH BARDZO MO SIĘ PODOBA.
3 aleksandramaria angielski, rosyjski
Mam bardzo duże doświadczenie w pracy z dorosłymi. Uczę zarówno rosyjskiego jak i angielskiego. Uczę w miłej, przyjaznej atmosferze. Posiadam przygotowaną do nauki salę, wiele ciekawych materiałów. Nauka bez stresu, za to z efektami! zapraszam na konwersacje, szlifowanie języka, a także naukę od początku! Posiadam bardzo duże doświadczenie w pracy w firmach oraz szkołach językowych. Prowadzę działalność i współpracuję z wieloma firmami/instytucjami.
4 andrzejs45 rosyjski
Jestem mgr filologii rosyjskiej z 28 - letnim stażem pracy jako nauczyciel w szkole ponadgimnazjalnej, od trzech lat na wczesniejszej emeryturze z powodu redukcji etatów. Mam 53 lata i wiele chęci do aktywności zawodowej. Jestem n-lem dyplomowanym, oprócz tego ukończyłem studia polonistyczne - jestem egzaminatorem maturalnym. Pracowałem przez 25 lat w szkole dla dorosłych, na Wydziale Zaocznym, w szkole wieczorowej dla pracujących, w technikum i w szkole prywatnej - w liceum.
5 Ania2000 angielski, rosyjski
Brak informacji
6 Aniutka rosyjski
Jestem młodą, dyspozycyjną nauczycielką języka rosyjskiego, która kocha swój zawód i pragnie sie w nim spełnić. Praca w charakterze nauczyciela była moim marzeniem już od dziecięcych lat. Jednocześnie wiem, iz jest to zawód odpowiedzialny, gdyż ucząc młodego człowieka należy również wychować go na wzorowego obywatela Polski. Z chęcia uczestniczę w różnego rodzaju kursach, jestem osobą chłonacą wiedze i co ważniejsze umiejącą wykorzystać tę wiedze w praktyce. Jestem zorganizowana i mam wysokie ambicje. Chcę , aby uczniowie na moich lekcjach nie bali się zabierać głosu, aby poprzez metody aktywizujące uczyli się. Wierzę , iż osiągnę zamierzone cele, potrzebna jest tylko cierpliwość, a tego mi nie brakuje. Najważniejszą rzeczą w zawodzie nauczyciela jest odpowiednie podejście do dziecka, ja jestem przekonana, że mam takie podejście.
7 Ankaj2702 rosyjski
Jestem osobą kontaktową, życzliwą ludziom, mam też doświadczenie coachingowe, potrafię motywować do pracy i pomagać w sposób profesjonalny w osiąganiu stawianych celów.
8 ankamich angielski, rosyjski
Brak informacji
9 Anna-RU rosyjski
Brak informacji
10 annaherman rosyjski
Brak informacji
0-100