korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- województwo: opolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie opolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w mieście Opole


Przejdź do:
  Znaleziono 21 lektorów.
język rosyjski opolskie
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Agnieszkapl rosyjski
Jestem człowiekiem z pasją. Znajomość języków obcych wykorzystuję głównie w podróżach po całym świecie. Swoimi zainteresowaniami zarażam młodzież, przekonując, że kluczem do odkrycia świata są umiejętności językowe. Organizuję zarówno wycieczki zagraniczne jak i wyprawy zagraniczne, głównie w rejony górskie. Staję się wówczas przewodnikiem i tłumaczem.
2 anisa2 niemiecki, rosyjski
Brak informacji
3 AnnaBester rosyjski
Jestem osobą dobrą i serdeczną a zarazem odpowiedzialną i sprawiedliwą, która w rzetelny sposób potrafi przekazać nabytą wiedzę i umiejętności potrzebne w pracy z uczniem. Cechuje mnie na pewno również zdolność do nawiazywania kontaktów co procentuje w nabywaniu wiedzy. Potrafię okazać pomoc poprzez którą uczeń znalazłby w mojej osobie \\\\\\\"oparcie\\\\\\\". Jestem wyrozumiała i tolerancyjna, ale oczywiście bywaja sytuacje, które wymagają stanowczości i jednocześnie opanowania. Zawód nauczyciela od zawsze mnie pasjonował. Praca z innymi i pomoc w nauce jak i po prostu w życiu to jest moje spełnienie jako osoby i pedagoga.
4 choinka75 rosyjski
Jestem otwartą i komunikatywną osobą, posiadam ciekawe materiały do nauki języka rosyjskiego na każdym etapie. Zajęcia mogą odbywać się u klienta (dopłata za dojazd) lub w wyznaczonym przez mnie miejscu.
5 elizka07 rosyjski
Brak informacji
6 filolog24 rosyjski
Brak informacji
7 Gloria_Gusto angielski, rosyjski, ukraiński
Jestem nauczycielem języka angielskiego od 10 lat. Uważam, że dobrze wykonuję swój zawód i mam spore doświadczenie pracując w różnych placówkach oświatowych w Polsce. Ucząc ludzi różnych kategorii wiekowych stosuję odpowiednie dla nich metody i formy pracy. Uważam, że jednym z najważniejszych elementów w nauczaniu języka obcego jest mówienie, umiejętnośc posługiwania się językiem obcym w konkretnych praktycznych sytuacjach. Jestem sumiennym nauczycielem, pracowitym i solidnym. Wiem, że uczenie się języka obcego czasem może byc stresującym i dla niektórych wymaga dużego wysiłku, żeby pokonac barierę psychologiczną. Dlatego jestem nauczycielem cierpliwym, wyrozumiałym, jednak wymagającym. Nie jestem osobą konfliktową, cechują mnie uprzejmośc i pogodne usposobienie.
8 Joanna73 rosyjski
Nauczanie języka rosyjskiego i przekazywanie wiedzy o bogatej kulturze Rosji zawsze było moją pasją. Znajomość języka rosyjskiego mogłam doskonalić, wyjeżdżając kilkakrotnie do Moskwy na studia semestralne oraz prywatnie, uczestnicząc w kursach językowych. W swojej pracy jako lektor pragnę pokazać, że jest to nie tylko piękny język, ale również potrzebny i modny, szczególnie język rosyjski w sferze biznesu, który pozostaje w obszarze moich zainteresowań.Jednak oprócz specjalistycznego języka rosyjskiego w wolnych chwilach bardzo cenię sobie spotkanie ze współczesną literaturą rosyjską (np.: Wiktor Jerofiejew czy Borys Akunin).
9 keram1969 angielski, rosyjski
Jestem absolwentem Filologii Wschodniosłowiańskiej (język rosyjski) na Wższej Szkole Pedagogicznej, oraz Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Opolu (język angielski). Posiadam dyplomy ukończenia obu tych uczelni oraz dodatkowo dyplom Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (studia podyplomowe w zakresie zarządzania firmą) Praktyczne doświadczenie z języka angielskiego nabyłem w USA, podczas 2,5 letniego pobytu w tym kraju oraz pracy w niemieckim Koncernie przez okres 11-tu lat (język Grupy to język angielski) Praktyczne doświadczenie z rosyjskiego języka nabyłem podczas projektów na Ukrainie i w Kazachstanie na samodzielnych stanowiskach (łącznie 5 lat). Posiadam również doświadczenie pedagogiczne w nauczaniu młodzieży oraz dorosłych - 4 letnia praca w liceum ogólnokształcącym, roczna w gimnazjum (nauczyciel mianowany) oraz kursy językowe dla młodzieży i dorosłych prowadzone w Opolu (szkoła podstawowa nr 5) Stowarzyszenie Oświatowców Polskich, Plac Wolności, Opole. Z tytułu doświadczenia zawodowego posiadam także teoretyczne i praktyczne przygotowanie do prowadzenia kursów języka biznesowego angielskiego jak i rosyjskiego. Jestem osobą sumienną i rzetelną w swoim fachu, zależy mi na rezultatach mojej pracy, które niewątpliwie dają osobistą satysfakcję.Do każdego uczącego się czy kursu podchodzę indywidualnie tak by osiągnąć maksymalny efekt, oraz satysfakcję uczących się z osiąganych postępów.
10 kira_zy polski dla cudzoziemców, rosyjski
Brak informacji
0-100