korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- miasto: Łódź
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w województwie łódzkim


Przejdź do:
  Znaleziono 98 lektorów.
język rosyjski Łódź
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 agatasoltysiak rosyjski
Witam! Zapraszam wszystkich zainteresowanych nauką języka rosyjskiego. Jestem studentką 4 roku filologii rosyjskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyłam także kurs języka rosyjskiego w Insytucie Języka Rosyjskiego w Moskwie. Oferuję indywidualne podejście do każdego ucznia. Dysponuję wieloma pomocami naukowymi (książki, nagrania audio). Gwarantuję naukę w miłej atmosferze i solidne podejście do każdych zajęć. Tanio 20 zł/60 min. Zapraszam!
2 alakkk rosyjski
Brak informacji
3 alfa1611 rosyjski
Mam chęć przekazywania nabytej wiedzy,dzielenia się z innymi.Mam dobra osobowość czego oczekuje od innych.Tak jak skuteczne nauczanie w dążeniu do celu każdego ucznia.Chciał bym podjąć współpracę nie tylko w szkolnictwie,ale mogła by być np.firma handlowa,reklamowa i t.d.,z potrzeba języka rosyjskiego.Jestem konsekwentny i skuteczny w działaniu w tym odpowiedzialny i odporny na stres.SZ góry dziękuję...
4 AnetaTyszkiewicz rosyjski
Jestem osobą odpowiedzialną, która lubi poszerzać swoje horyzonty, sumienną i łatwo nawiązującą kontakt z ludźmi oraz bardzo zaangażowaną w swoją pracę.
5 ania1987 rosyjski
W roku szkolnym 2010/2011 byłam zatrudniona w Grupie Szkół Łódzkiego Stowarzyszenia na rzecz Porozumienia z Europą PRO EUROPA na stanowisku nauczyciela języka rosyjskiego. Do moich obowiązków należało przeprowadzenie cyklu zajęć z zakresu języka rosyjskiego w grupie uczniów Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego i Policealnego Studium Ekonomicznego Łódzkiego Stowarzyszenia na rzecz porozumienia z Europą, co pozwoliło mi rozwinąć swoje zdolności pedagogiczne i nabrać doświadczenia w nauczaniu dorosłych. Moim atutem jest pracowitość, obowiązkowość, rzetelność, zaangażowanie oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Jestem osobą sumienną, odpowiedzialną, dynamiczną i ambitną. Cechuje mnie punktualność, konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Posiadam doskonałą umiejętność organizacji czasu pracy i określania priorytetów. Potrafię działać pod presją czasu. Moją zaletą jest także zdolność szybkiego uczenia się, łatwość dostosowania się do nowych warunków, komunikatywność i umiejętność współpracy w grupie.
6 Ania2000 angielski, rosyjski
Brak informacji
7 ANIKA07 rosyjski
Brak informacji
8 Anitag12 rosyjski
Autentyczny rosyjski już w Łodzi! Zapraszam firmy oraz osoby indywidualne na zajęcia z języka rozyjskiego. Wszystkie poziomy od podstaw, certyfikaty, korepetycje, konwersacje, biznes. Na zajęciach wykorzystuję podręczniki wydane wyłącznie w Rosji. Zajęcia odbywają się stacjonarnie w Pabianicach (8 min. od Portu) z zachowaniem wszystkich zaleceń higienicznych. Dojeżdżam do firm. Pierwszy wolny termin: styczeń 2021.
9 anja85 rosyjski
Brak informacji
10 anz-vilchinskaya rosyjski
Przyjechałam na studia do Polski w 2008 roku z Białorusi, u siebie w domu uczyłam się w szkole z polskim językiem nauczania nr8 zbudowaną przez związek Polaków na Białorusi. Mam polskie pochodzenie bo moje rodzeństwo jest z Polski.Mieszkam w Łodzi już 3 lata. Biore udział w kołach naukowych a także zajmuje się sportem(jestem w AZS, w drużunie koszykarskiej i gram za Politechnikę Łodzką na różnych zawodach).
0-100