korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- województwo: kujawsko-pomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie kujawsko-pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w mieście Bydgoszcz
Katalog lektorów języka rosyjskiego w mieście Toruń


Przejdź do:
  Znaleziono 67 lektorów.
język rosyjski kujawsko-pomorskie
  [1] 2 3 4 5 6 7  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 a.luczak angielski, rosyjski
Brak informacji
2 AbsolwentkaFilologii angielski, rosyjski
Brak informacji
3 AgataLektor angielski, rosyjski
Młoda, ambitna i pełna życia absolwentka lingwistyki stosowanej chętnie rozpocznie współpracę ze szkołami językowymi, firmami i prywatnymi osobami. Doświadczenie w nauczaniu j.angielskiego od 2007 roku.
4 agnieszkach angielski, rosyjski
Brak informacji
5 alicjawn angielski, rosyjski
Jestem absolwentką filologii rosyjskiej oraz absolwentką studiów licencjackich na kierunku filologia angielska na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W trakcie studiów zdobyłam wiedzę językową oraz wiedzę o kulturze krajów rosyjsko- i anglojęzycznych. Wiedzę i kwalifikacje konieczne do wykonywania zawodu nauczyciela zdobyłam w trakcie studiów podyplomowych w zakresie przygotowania pedagogicznego. W czasie studiów odbyłam studenckie praktyki pedagogiczne, w trakcie których zdobyłam cenne doświadczenie w zakresie metod nauczania. Odbywane praktyki utwierdziły mnie w wyborze zawodu nauczyciela. Jestem osobą obowiązkową, rzetelną i odpowiedzialną. Posiadam również zdolności organizacyjne. W pracę wkładam dużo zaangażowania i pasji. Jestem osobą komunikatywną i łatwo nawiązuję kontakty z uczniami. Jestem osobą dyspozycyjną.
6 Alllla angielski, niemiecki, rosyjski, ukraiński
Brak informacji
7 Andrzej1 rosyjski
Brak informacji
8 Andrzej72 rosyjski
Rosja, Rosjanie, język rosyjski i nauczanie są moją pasją. Pragnę podzielić się moją wiedzą i pasją z każdym, kto chce poznać i postarać się zrozumieć ten cudowny kraj i jego mieszkańców.
9 Anna8910 rosyjski
Jestem absolwentką filologii rosyjskiej, którą ukończyłam z tytułem magistra (ocena końcowa na dyplomie - 5). Ukończyłam również studium podyplomowe \\\"Język rosyjski w biznesie i turystyce\\\" oraz blok pedagogiczny. W ramach bloku pedagogicznego odbyłam praktyki w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum oraz w szkole specjalnej. Praktyki wspominam bardzo dobrze, uczenie innych to sama przyjemność, dlatego bardzo chętnie podejmę pracę nauczyciela w szkole. Jestem osobą komunikatywną, wesołą, punktualną, sumienną, pomysłową, chętnie podejmującą wyzwania, dlatego jestem również zainteresowana pracą biurową w firmach. Obecnie jestem nauczycielką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych (9/18 etatu) oraz w Szkole Podstawowej i Gimnazjum SPSK (4/22 etatu).
10 AnnaLee rosyjski
Brak informacji
0-100