korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- miasto: Kielce
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie świętokrzyskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w województwie świętokrzyskim


Przejdź do:
  Znaleziono 17 lektorów.
język rosyjski Kielce
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 aneta.kielce rosyjski
Jestem osobą odpowiedzialną, otwartą na kontakty z ludźmi i chcącą się rozwijać. Nauczanie to coś co sprawia mi przyjemność i z tym wiąże swoją przyszłość zawodową.
2 ania1015 rosyjski
Jestem osobą miłą i cierpliwą. Indywidualnie podchodzę do każdego "ucznia". Osiągam sukcesy jako nauczyciel i korepetytor języka rosyjskiego. Zapraszam do współpracy!
3 anna64 rosyjski
Jestem energiczną osobą, otwartą na nowe pomysły, tolerancyjną. Cenię sobie szczerość, uczciwość, chęć do pracy. Uważam, że nie mylą się tylko ci, którzy nic nie robią. Mam dobry kontakt z młodzieżą, jestem lubianym nauczycielem i lubę swoją pracę.
4 barbaras515 rosyjski
Jestem bardzo doświadczonym, dyplomowanym nauczycielem. Pracowałam z sukcesem w kilku szkołach. Wyróżnia mnie elastyczność w dostosowaniu do Klientów (merytoryczna i logistyczna) oraz empatia (świetnie radzę sobie w trudnych sytuacjach).
5 dorota26 rosyjski
Swoją przygodę z językiem rosyjskim rozpoczęłam już w szkole podstawowej. Moja nauczycielka zaraziła mnie miłoscią do tego języka, i teraz ja staram się rozbudzać takie same pasje w moich uczniach. Dbam o to, by prowadzone przeze mnie zajęcia były pozbawione nudy i rutyny. Stram się, aby moi podopieczni chętnie uczestniczyli w zajęciach, by wykazywali zaangażowanie i entuzjazm w poszukiwaniach jeszcze nieodkrytych dla nich zakamarków kultury i histori rosyjskiej. Jestem osobą młodą, pełną zapału i chęci do pracy. Zajęcia z uczniami dają mi wiele staysfakcji, uczą cierpliowści i zmuszją do coraz to nowszych i ciekawszych metod naucznania. Każdy sukces moich podopiecznych jest moim sukcesem, a każda ich porażka mobilizuje mnie do cięższej pracy. Wiem, że może zabrzmi banalnie, to co teraz napiszę, ale kocham to co robię, i swoją wiedzę i doświadczenie chcę jak najdłużej przekazywać innym.
6 dzendka angielski, rosyjski
Brak informacji
7 goreckakara rosyjski
Brak informacji
8 karina_gebusia rosyjski
Brak informacji
9 Krolsz1978 rosyjski
Jestem osobą sumienną, punktualną i konsekwentną. Naturalną łatwość nawiązywania kontaktów wykorzystywałem między innymi podczas stypendium w Moskwie, jak również podczas pobytu w Irlandii i podróży po Francji i Włoszech. Tam też mogłem sprawdzić praktyczne umiejętności językowe oraz nawiązać wiele nowych kontaktów. Posiadam umiejętność działania w zespole i zdolności organizatorskie, dzięki którym mogłem z powodzeniem pomagać słabszym kolegom na studiach, a także uczestniczyć w życiu kulturalnym uczelni. Mam na swoim koncie sporo sukcesów dydaktycznych i naprawdę lubię przekazywać wiedzę swoim uczniom i słuchaczom. Ucząc innych, uczę się sam. Szukam szkoły (w tym: językowej), która szanuje swoich lektorów. Oszustom- dziękuję! Szkoda czasu i energii.
10 Kruszynka rosyjski
Witam! Język rosyjski jest moim ojczystym językiem, więc posiadam biegłą znajomość języka rosyjskiego w mowie i w piśmie. Od kilku lat mieszkam w Polsce. Posiadam wysokie umiejętności komunikacyjne. Jestem osobą zdyscyplinowaną, odpowiedzialną, oraz otwartą na współpracę z innymi ludźmi. Pracuję w szkołach językowych od 2016 roku
0-100