korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- miasto: Kielce
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie świętokrzyskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w województwie świętokrzyskim


Przejdź do:
  Znaleziono 21 lektorów.
język rosyjski Kielce
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 2-3-4142 polski dla cudzoziemców, rosyjski
Pracowałam jako nauczyciel w kieleckim i pińczowskim gimnazjach i podstawówce. Wielu uczniów wygrywało olimpiady i konkursy recytatorskie w języku rosyjskim. Uważam, że jestem dobrym nauczycielem, co miało odzwierciedlenie w wysokich stopniach uczniów. Jestem cierpliwa, miła, o pozytywnym usposobieniu, ale też wymagająca. W pracy wykorzystuję już zdobytą wiedzę, ale też jestem otwarta na nowe wiadomości. Bardzo chciałabym dalej spełniać się zawodowo, ponieważ praca jako nauczyciel daje mi wiele satysfakcji. Uważam,ze jestem nauczycielem z powołania, gdyż bardzo lubię uczyć oraz pracować z ludźmi.
2 aneta.kielce rosyjski
Jestem osobą odpowiedzialną, otwartą na kontakty z ludźmi i chcącą się rozwijać. Nauczanie to coś co sprawia mi przyjemność i z tym wiąże swoją przyszłość zawodową.
3 ania1015 rosyjski
Jestem osobą miłą i cierpliwą. Indywidualnie podchodzę do każdego "ucznia". Osiągam sukcesy jako nauczyciel i korepetytor języka rosyjskiego. Zapraszam do współpracy!
4 anna64 rosyjski
Jestem energiczną osobą, otwartą na nowe pomysły, tolerancyjną. Cenię sobie szczerość, uczciwość, chęć do pracy. Uważam, że nie mylą się tylko ci, którzy nic nie robią. Mam dobry kontakt z młodzieżą, jestem lubianym nauczycielem i lubę swoją pracę.
5 barbaras515 rosyjski
Jestem bardzo doświadczonym, dyplomowanym nauczycielem. Pracowałam z sukcesem w kilku szkołach. Wyróżnia mnie elastyczność w dostosowaniu do Klientów (merytoryczna i logistyczna) oraz empatia (świetnie radzę sobie w trudnych sytuacjach).
6 dorota26 rosyjski
Swoją przygodę z językiem rosyjskim rozpoczęłam już w szkole podstawowej. Moja nauczycielka zaraziła mnie miłoscią do tego języka, i teraz ja staram się rozbudzać takie same pasje w moich uczniach. Dbam o to, by prowadzone przeze mnie zajęcia były pozbawione nudy i rutyny. Stram się, aby moi podopieczni chętnie uczestniczyli w zajęciach, by wykazywali zaangażowanie i entuzjazm w poszukiwaniach jeszcze nieodkrytych dla nich zakamarków kultury i histori rosyjskiej. Jestem osobą młodą, pełną zapału i chęci do pracy. Zajęcia z uczniami dają mi wiele staysfakcji, uczą cierpliowści i zmuszją do coraz to nowszych i ciekawszych metod naucznania. Każdy sukces moich podopiecznych jest moim sukcesem, a każda ich porażka mobilizuje mnie do cięższej pracy. Wiem, że może zabrzmi banalnie, to co teraz napiszę, ale kocham to co robię, i swoją wiedzę i doświadczenie chcę jak najdłużej przekazywać innym.
7 dorotar777 rosyjski
Witam serdecznie, Jestem filologiem rosyjskim z 28 letnim stażem pracy Przez wiele lat pracowałam w korporacji a popołudniami pomagałam w nauce języka rosyjskiego moim znajomym. Od 2015 roku prowadzę własną firmę jednocześnie dalej pracując .Przez ostatnie 10 lat miałam liczne kontakty z pracownikami firm w Rosji i Ukrainie, kontakty z bankami i działami finansowymi oraz księgowymi firm, dzięki czemu poznałam bliżej codzienny i biznesowy język rosyjski. Ponadto dobrze posługuję się też klawiaturą z cyrylicą/w pracy używałam podwójnej klawiatury polsko-rosyjskiej/.Od 6 lat dodatkowo spotykam się raz w tygodniu na zajęcia z mówienia z Native-speakerem z Rosji/obecnie nauczyciel ten mieszka w Kielcach/.Bardzo lubię pracować z młodzieżą. Po wielu latach ciężkiej pracy, cenię sobie spokój i dlatego moje zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze. Z założenia nie ma na nich miejsca na stres, pośpiech, ciśnienie, krzyki i inne niepotrzebne emocje ,z którymi musiałam zmierzyć się w korporacji. I tego też samego wymagam od moich uczniów-kultury osobistej, spokoju i chęci do systematycznej nauki. Serdecznie zapraszam.
8 dzendka angielski, rosyjski
Brak informacji
9 goreckakara rosyjski
Brak informacji
10 Iwoneczka rosyjski
Brak informacji
0-100