korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- miasto: Częstochowa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w województwie śląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 16 lektorów.
język rosyjski Częstochowa
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 28051207 rosyjski
Brak informacji
2 ana2186 rosyjski
W 2010 roku ukończyłam kierunek studiów - filologia rosyjska i otrzymałam stopień magistra. W toku studiów przeszłam kurs „Język rosyjski w biznesie”. Po jego zakończeniu otrzymałam międzynarodowy certyfikat na poziomie średnim. W czasie nauki miałam możliwość odbycia praktyk w szkole podstawowej, gimnazjum i w szkole średniej. Posiadam również certyfikaty szkoły języka angielskiego „Speak Up”. Jestem postrzegana jako osoba komunikatywna, łatwo nawiązuję kontakty. Jestem osobą młodą, energiczną - szybko się uczę i szukam nowych wyzwań. W czasie studiów nauczyłam się odpowiedzialności i podejmowania ważnych decyzji pod presją czasu i ludzi. ZALETY: Umiejętność pracy w grupie i indywidualnie, a także w warunkach stresu, punktualność, komunikatywność, kreatywność, dobra pamięć, gotowość do wyjazdu
3 anita_s rosyjski
Jestem nauczycielem języka rosyjskiego. Posiadam bardzo dobrą znajomość języka rosyjskiego oraz wiedzę na temat kultury Rosji. Swoje umiejętności pedagogiczne rozwinęłam odbywając praktykę pedagogiczną podczas której miałam okazję uczyć języka rosyjskiego młodzież licealną i gimnazjalną. Dzięki pracy w Centrum Języków Obcych Moose, Jednostce Wojskowej w Lublińcu oraz w gimnazjum nie sprawia mi problemu prowadzenie zajęć dydaktycznych zarówno z dorosłymi, jak i młodzieżą. Jestem osobą odpowiedzialną, komunikatywną, dokładną. Potrafię pracować w sytuacjach stresujących i wciąż szukam nowych wyzwań.
4 auraaaa polski dla cudzoziemców, rosyjski
Jestem osobą z pasją i olbrzymią fantazją. Korzystam z nowoczesnych metod i sposobów nauczania, potrafię dostosować się wymagań i uwarunkowań ucznia. Posiadam doświadczenie w konwersacjach biznesowych.
5 bozebozenko rosyjski
Od 1986 roku pracowałam jako nauczyciel języka rosyjskiego w szkole podstawowej ,miałam wielu laureatów konkursów językowych na szczeblu wojewódzkim.przez wiele lat udzielałam korepetycji ,przygotowywałam do matury.Obecnie jestem na emeryturze.
6 Eveann rosyjski
Jestem osobą sumienną, odpowiedzialną, dobrze zorganizowaną i do tego zawsze uśmiechniętą. jestem również osobą cierpliwą i wytrwałą o wysokiej kulturze osobistej, zawsze dążę do celu. Swoich uczniów motywuje nauki, dzięki czemu osiągają bardzo dobre wyniki. jestem zwolenniczką indywidualnego podejścia do ucznia, wiedzę staram się przekazywać jasno i logicznie. Aby podnieść swoją wiedzę i kwalifikację ukończyłam Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych. Lubię pracować zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi, cenie sobie kontakt z ludźmi, lubię z nimi rozmawiać, wymieniać się spostrzeżeniami.
7 greenpoint angielski, rosyjski
Jestem sumiennym i cierpliwym nauczycielem, cechuje mnie ciekawość świata i chęć podejmowania nowych wyzwań. Jestem pełna energii i pomysłowa, jako nauczyciel sprawdzam się zarówno w nauczaniu osób zdolnych jak i tych z trudnościami. Moje metody nauczania ukierunkowane są na indywidualne potrzeby ucznia oraz sprawności, które dla uczącego się sprawiają największą trudność.
8 Irina_Profi rosyjski
Dzięki łatwości nawiązywania kontaktów, szybkiemu dostosowaniu się do zmian oraz pracowitości, stawiane przede mną zadania nigdy nie stanowiły dla mnie problemu. Lubię pracę zespołową, ale sprawdzam się również w pracy indywidualnej. Jestem otwarta na nowe doświadczenia oraz konsekwentna w działaniu, dzięki czemu nie mam problemów z adaptacją w nowym środowisku. W tym roku ukończyłam studia magisterskie, a Państwa Firma jest doskonałym miejscem, gdzie mogłabym wykorzystać zdobytą wiedzę w pracy zawodowej oraz doskonalić swoje umiejętności. Wiem, że praca ta wymaga wysokiej kultury osobistej, zdecydowania, umiejętności pracy w zespole oraz samodyscypliny. Gorąco liczę na to, że moje doświadczenie, a przede wszystkim chęć do pracy, przekonają Państwa do zaproszenia mnie na rozmowę kwalifikacyjną.
9 j.rosyjski rosyjski
Brak informacji
10 margosza rosyjski
Ucze jezyka angielskiego od ponad roku i odkrywam w sobie pasje do tego jezyka i do przekazywania wiedzy na jego temat. Ciesza mnie sukcesy moich studentow i motywuja do wiekszego wysilku i samodoskonalenia. Mysle ze jestem w pelni oddana temu co robie.
0-100