korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- miasto: Białystok
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podlaskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w województwie podlaskim


Przejdź do:
  Znaleziono 50 lektorów.
język rosyjski Białystok
  [1] 2 3 4 5  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 0405maj rosyjski
Posiadam bogaty dorobek naukowy. Uczestniczyłam w kilkunastu konferencjach naukowych dotyczących metodyki i dydaktyki nauczania języków obcych. Posiadam też własne publikacje naukowa wydane przez uniwersytety w Mińsku (Białoruś), Kijów (Ukraina), Bukareszt (Rumunia), Białystok (Polska) i inne.
2 89paulina89 rosyjski
Magister filologii rosyjskiej Uniwersytetu w Białymstoku z doświadczeniem udzieli korepetycji z języka rosyjskiego na każdym poziomie nauczania, poprowadzę konwersację. Doskonały trening zarówno w mówieniu jak i pisaniu. Gwarantuję miłą atmosferę. Materiał przystosowuję indywidualnie do potrzeb ucznia. Posiadam bardzo dobre referencje. Prowadzę również zajęcia z języka polskiego dla rosyjskojęzycznych obcokrajowców.
3 adrianadi rosyjski
Jestem osobą obowiązkową, życzliwą, komunikatywną.Posiadam dodatkowe atuty: uprzejmość, szczerość, bezpośredniość, stanowczość i dyspozycyjność.
4 agatham angielski, rosyjski
Jestem osobą otwarta, kreatywną, lubię pomagać innym. Jestem cierpliwa,lubię podejmować nowe wyzwania i zawsze konsekwentnie dążę do wyznaczonego przez siebie celu. Lubię pracę z dziećmi i młodzieżą, czego świadectwem są liczne nagrody.Jestem osobą sumienną i skuteczną w nauczaniu.
5 agulek309 rosyjski
JESTEM STUDENTKĄ FILOLOGI ROSYJSKIEJ I ADMINISTRACJI. OD 2008 UDZIELAM KOREPETYCJI Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO .JAK NA RAZIE TO MOJE JEDYNE DOŚWIADCZENIE W ZAKRESIE NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH.MAM JEDNAK MAM NADZIEJE ŻE PO OBRONIE BĘDĘ MOGŁA PODJĄĆ PRACĘ JAKO LEKTOR, GDYŻ UCZENIE INNYCH BARDZO MO SIĘ PODOBA.
6 AlaSel angielski, rosyjski
Brak informacji
7 aldan5 litewski, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Od 2008 roku zajmuję się tłumaczeniami z języka litewskiego i rosyjskiego na polski oraz z polskiego i rosyjskiego na litewski. Nie zajmowałam się nigdy nauczaniem, ale zawsze można rozpocząć. W szkole miałam jedną nauczycielkę, która znała kilka języków, ale z uczniami rozmawiała tylko w wykładanym języku i to bardzo fajna metoda nauczania.
8 Aleksander60 rosyjski
Brak informacji
9 ali1985 rosyjski
Brak informacji
10 aliwierska rosyjski
Brak informacji
0-100