korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: portugalski
- miasto: Kraków
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka portugalskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka portugalskiego w województwie małopolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 11 lektorów.
język portugalski Kraków
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 123brasil portugalski
Jestem osobą z doświadczeniem i pasji z tym co robi.
2 adnawnysz portugalski
Brak informacji
3 Debora8 portugalski
Jestem architektem, pracowałam przez kilka lat jako architekt dźwięku. Od grudnia 2019 podróżuje po Europie. Polska spodobała mi się bardzo jako kraj, szczególnie kontakt z ludźmi. Z wielką przyjemnością podjęłabym tutaj pracę w oparciu o moją znajomość języka portugalskiego. Tym bardziej, że planuje tu wieść swoje życie. Hobbistycznie zajmuje się tańcem (tańczę Forro - nazwa tańca brazylijskiego). Jestem osobą kontaktową, pozytywną, kreatywną, lubię ludzi i naturę. Obecnie mieszkam w województwie małopolskim.
4 Gringo_loco portugalski
Brak informacji
5 justynap polski dla cudzoziemców, portugalski
Jestem lektorką języka polskiego jako obcego oraz języka portugalskiego. Pracowałam w szkołach językowych, na kursach korporacyjnych, na uniwersytetach oraz w szkole dla dzieci polonijnych. Byłam również członkiem komisji na państwowym egzaminie certyfikatowym z jpjo w Pekinie. Dzięki tym doświadczeniom poznałam różne style uczenia się, a co za tym idzie, musiałam wypracować różne metody pracy, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania uczących się. Poza pracą z podręcznikiem lubię tworzyć własne materiały dopasowane do indywidualnych zainteresowań uczących się lub do bieżących wydarzeń. Korzystam z "żywych" tekstów z gazet i Internetu, filmów, muzyki, YouTube'a, mediów społecznościowych i prezentacji audiowizualnych, bo uważam, że uczenie się języka nie może być oderwane od kultury i rzeczywistości danego kraju. Serdecznie zapraszam do współpracy!
6 lektorka85 angielski, chorwacki, hiszpański, polski dla cudzoziemców, portugalski
Brak informacji
7 Lontra portugalski
W trakcie studiów spędziłam w Portugalii ponad dwa lata. Był to niezapomniany czas, który przełożył się wymiernie na moją biegłość językową (potwierdzoną dyplomem DUPLE – najwyższy poziom, tzw. „uniwersytecki” – z wynikiem bardzo dobrym) oraz znajomość kultury tego kraju. Przywiozłam też stamtąd mnóstwo ciekawych materiałów do nauki języka. Tuż po studiach, gdy zaczęłam prowadzić zajęcia z języka na UJ, odkryłam jak wielką przyjemność sprawia mi przekazywanie wiedzy i obserwowanie postępów moich uczniów. Jako lektorka stawiam na rzetelne przygotowanie gramatyczne połączone ze znajomością języka „mówionego”, komunikację i... cierpliwość. Na każdych zajęciach staram się nawiązywać do elementów z zajęć poprzednich, aby ułatwić ich utrwalenie.
8 Malbel francuski, portugalski
Prowadzę zajęcia z języka portugalskiego i francuskiego od 2010 r. (szkoły: Everest, Skillhouse, Poliglota, Accent, Buena Vista, Empik, Sensapolis, Profilingua, korepetycje prywatne). Udzielam lekcji on-line.
9 martaryb francuski, portugalski
Brak informacji
10 regozijo hiszpański, portugalski
Jestem osobą miłą, spokojną i cierpliwą, co sprzyja mojej pracy nauczyciela i lektora. Mam dobry kontakt zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Potrafię w ciekawy sposób prowadzić zajęcia i zachęcać do nauki. Mam kreatywny stosunek do życia, co pozwala mi z łatwością tworzyć nowe interesujące ćwiczenia i zabawy, w tym przypadku językowe.
0-100