korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- województwo: warmińsko-mazurskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie warmińsko-mazurskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Olsztyn


Przejdź do:
  Znaleziono 17 lektorów.
język polski dla cudzoziemców warmińsko-mazurskie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
2 agnieszkab829 angielski, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Jestem osobą odpowiedzialną, lojalną, uczciwą i pozytywną. Prowadząc zajęcia ze studentami lub kursantami staram się zapoznać ich z polską kulturą, tradycją (jeśli są to zajęcia z języka polskiego jako obcego). Na zajęciach korzystam z danych książek dopasowanych do kursu, ale również z własnych materiałów dodatkowych, pokazuję im również piosenki dopasowane do lekcji. Na wyższych poziomach próbuję rozszerzać maksymalnie słownictwo. Do każdego staram się podchodzić indywidualnie. Jeśli ktoś potrzebuje więcej czasu, uwagi, cierpliwości to próbuję z taką osobą pracować wolniej, pokazać inne przykłady, żeby było mu łatwiej coś zrozumieć.
3 DominikaO francuski, polski dla cudzoziemców, rumuński
Brak informacji
4 ellla23 polski dla cudzoziemców
Witam. Z wykształcenia jestem magistrem Filologii Polskiej, specjalność nauczycielska. Ukończyłam również studia podyplomowe na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskeigo w Olsztynie, kierunek Zarządzanie i Marketing w Ośwaicie. Specjalnością moją jest literatura jak również gramatyka, która opiewała o temat pisanej przeze mnie pracy magisterskiej. Trzy lata spędziłam poza granicami Polski, gdzie mialam okazję podszkolić język angielski, jednakże nie posiadam z tego języka żadnego certyfikatu na dzień dzisiejszy. Pragnę nawiązać z Państwem współpracę jako korepetytor-korektor języka polskiego. Jestem osobą uczciwą i solidną. Polecam swoją kandydaturę.
5 marienbadka angielski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
6 mb.lektor angielski, polski dla cudzoziemców
Do doświadczenia zawodowego zaliczam także wcześniejszą pracę i zamieszkanie w USA. Prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego na Mazurach od 1999 r.
7 obcy_polski polski dla cudzoziemców
Jestem osobą konsekwentną i sumienną. Podczas wszystkich odbytych praktyk potrafiłam nawiązać prawidłowe relacje ze stałymi pracownikami. Na zajęciach języka polskiego jako obcego, które prowadziłam bez trudu nawiązywałam kontakt ze studentami i wszystkie lekcje przebiegały w przyjemnej atmosferze, a ich skuteczność uwidaczniała się podczas kolejnych zajęć. Myślę, że cechy mojego charakteru oraz umiejętności interpersonalne pozwalają mi być skutecznym nauczycielem języka polskiego jako obcego.
8 PatrycjaZ polski dla cudzoziemców
Jestem osobą młodą, kreatywną, z wieloma pomysłami na skuteczne formy nauczania, do tej pory dzieci z którymi pracowałam i ich rodzice byli zadowoleni z postępów. Jestem osoba miłą, cierpliwą ale wymagającą. Nie krzyczę, nie krytykuje, staram się uczyć najlepiej jak tylko potrafię i staram się indywidualnie dopasować do ucznia formę nauczania.
9 Pecetka angielski, polski dla cudzoziemców
Jestem nauczycielką z długim stażem, rzetelną, sumienną, rzeczową, z sympatią odnoszącą się do uczniów, wyrozumiałą, z poczuciem humoru, o ogromnej wiedzy z różnych dziedzin i wciąż ogromnie ciekawą świata i ludzi.
10 PILATPETLICKA polski dla cudzoziemców
Brak informacji
0-100