korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Toruń
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie kujawsko-pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie kujawsko-pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 15 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Toruń
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 agalud polski dla cudzoziemców
Brak informacji
2 glkanna angielski, polski dla cudzoziemców
Jestem osobą z podwójnym tytułem magistra (oba kierunki na UMK w Toruniu). Jestem ambitna, rzetelna, sumienna, do powierzonych mi obowiązków podchodzę uczciwie i bardzo poważnie, angażując się maksymalnie. Stawiam na profesjonalizm.W ciągu siedmiu lat pracy w szkolnictwie uzyskałam pięć nagród dyretora szkoły. Języki, których uczę są moją pasją. Mam na swoim koncie udokumentowane sukcesy językowe moich uczniów. Współpracuję z wydawnictwami anglojęzycznymi (np.: pisanie recenzji do podręczników, tworzenie ćwiczeń językowych), jestem inicjatorem, koordynatorem i organizatorem wymiany polsko-angielskiej w mojej szkole (jedynej w regionie), na realizację której w roku 2004 szkoła moja uzyskała dofinansowanie z UE (6060 euro) dzięki opracowanemu przeze mnie wnioskowi-projektowi. Jestem również autorką dwóch innych wniosków związanych z językiem angielskim i realizowanych przez szkołę, w której pracuję, współfinansowanych przez UE.W swojej pracy stosuję różnorakie metody aktywizujące uczniów, dodatkowo wzbogacając je o konteksty kulturowe. Jako nauczyciel, ale i użytkownik języka obcego w sposób ciągły pogłębiam swoją wiedzę metodyczną i językową poprzez udział w licznych i różnych formach doskonalenia zawodowego oraz poprzez częste pobyty w krajach anglojęzycznych. Pracuję również jako lektor języka polskiego jako obcego na UMK w Toruniu.
3 Joanna_24 polski dla cudzoziemców
Interesuję się językiem polskim i językiem angielskim. Bardzo lubię uczyć innych, jak również doskonalić swoje umiejętności. Sprawia mi wielką satysfakcję, gdy przekazywana przeze mnie wiedza dociera do ucznia. Czasem jest trudno dopasować metodę na początku, jednak nie poddaję się. Każdemu można wytłumaczyć zawiłości języka. Oczywiście biorę pod uwagę wiek ucznia. Ludzie mówią o mnie, że jestem cierpliwa i dlatego z nimi wytrzymuję. Lubię rozmawiać, lubię, gdy coś się dzieje wokół. Obecnie poszukuję stałej pracy.
4 JulWro angielski, francuski, hiszpański, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
5 karalajna82 polski dla cudzoziemców
Chciałabym znaleźć pracę zgodną z moim wykształceniem, dzięki której możliwe byłoby rozwijanie moich umiejętności pedagogicznych, gdzie mogłabym wykazać się swoją kreatywnością, umiejętnością szybkiego i łatwego nawiązywania kontaktów.Posiadam wysokie umiejętności organizacyjne nabyte podczas mojej pracy zawodowej. Charakteryzuje mnie komunikatywność, entuzjazm oraz otwartość, co sprawia, że znakomicie nawiązuję kontakty z innymi ludźmi i realizuję się w pracy zespołowej. Bardzo lubię pracować z dziećmi i młodzieżą, zarażając je pasją do nauczanego przedmiotu. Potrafię organizować sobie czas pracy i precyzyjnie wywiązuję się z powierzonych mi obowiązków. Jestem osobą bardzo zmotywowaną na podjęcie pracy. Cechuje mnie niezwykle wysoka kultura osobista i solidność, umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z ludźmi. Potrafię szybko podejmować trafne decyzje. Jestem otwarta na nietypowe zadania. Posiadam czynne prawo jazdy. Potrafię poprawnie formułować pisemne i ustne wypowiedzi. Znakomicie obsługuję wszelkie urządzenia biurowe. Bardzo dobrze orientuję się w obsłudze różnych programów komputerowych, zwłaszcza MS OFFICE. W stopniu konwersacyjnym znam język angielski i rosyjski. W stopniu podstawowym znam także język hiszpański. Mam wysokie zdolności analitycznego myślenia. Wyrażam chęć podejmowania wszelkich kursów, podnoszących moje uprawnienia.
6 krasiw polski dla cudzoziemców, rosyjski
Jestem absolwentem UKW kierunku Filologia Rosyjska. Pracuje na WSG od 2 lat w Szkole Języków Obcych i Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych. Prowadzę kursy językowe oraz lektoraty. Również posiadam uprawnienia organizatora i egzaminatora międzynarodowych egzaminów telc na wszystkich poziomach. Moim rodzinnym miastem jest Bydgoszcz. Jestem osobą otwartą, lubię ludzi i kontakt z nimi. W wolnym czasie podróżuje i jeżdżę samochodem.
7 magda850201 angielski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
8 Monika239294 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
9 niebla polski dla cudzoziemców
Brak informacji
10 PaniKowalska angielski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
0-100