korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- województwo: świętokrzyskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie świętokrzyskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Kielce


Przejdź do:
  Znaleziono 19 lektorów.
język polski dla cudzoziemców świętokrzyskie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 2-3-4142 polski dla cudzoziemców, rosyjski
Pracowałam jako nauczyciel w kieleckim i pińczowskim gimnazjach i podstawówce. Wielu uczniów wygrywało olimpiady i konkursy recytatorskie w języku rosyjskim. Uważam, że jestem dobrym nauczycielem, co miało odzwierciedlenie w wysokich stopniach uczniów. Jestem cierpliwa, miła, o pozytywnym usposobieniu, ale też wymagająca. W pracy wykorzystuję już zdobytą wiedzę, ale też jestem otwarta na nowe wiadomości. Bardzo chciałabym dalej spełniać się zawodowo, ponieważ praca jako nauczyciel daje mi wiele satysfakcji. Uważam,ze jestem nauczycielem z powołania, gdyż bardzo lubię uczyć oraz pracować z ludźmi.
2 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
3 Aleksandra_jpjo polski dla cudzoziemców
Jestem absolwentką filologii polskiej. Aby poszerzyć zdobytą wiedzę zdecydowałam się na podjęcie studiów podyplomowych w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego. Nowy kierunek pozwolił mi odkryć, jaką radość niesie ze sobą uczenie cudzoziemców nowych słów i zwrotów. Dzięki studiom podyplomowym poznałam niekonwencjonalne metody nauczania, których wykorzystanie w czasie zajęć pozwala na zainteresowanie studentów i czyni lekcję przyjemną zarówno dla ucznia, jak i dla lektora. Przygotowywanie ciekawych i urozmaiconych ćwiczeń sprawia mi wiele radości. Dodatkowe atuty to cechy charakteru, jakie posiadam: cierpliwość, sumienność, odpowiedzialność, kreatywność. Istotna jest także znajomość języków obcych: angielskiego i hiszpańskiego.
4 chmurkaostr niemiecki, polski dla cudzoziemców
Jestem osobą, która łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi. Jestem odpowiedzialna i pracowita. Moja krótka praktyka nauczycielska potwierdziła, że jest to zawód dla mnie i że będę go wykonywać z pasją i zaangażowaniem. Bardzo lubię pracę z dziećmi i młodzieżą. Mam z nią bardzo dobry kontakt. Umiem zainteresować szczególnie uczniów z trudnościami, Preferuje aktywizujące metody nauczania.
5 dariuszek polski dla cudzoziemców
Jestem nauczycielem z powołania- zaangażowanym, aktywnym, chętnie uczestniczącym w rożnych formach doskonalenia, kreatywnym. Nie ograniczam się tylko do pracy lekcyjnej- biorę z młodzieżą udział w wielu konkursach i inicjatywach. Lubię swoją pracę i jestem w niej doceniana i przez dyrekcję i przez młodzież i przez rodziców. Uważam się za osobę otwartą, pogodną, optymistyczną i zdecydowaną. Jestem odpowiedzialna, posiadam zdolności interpersonalne i organizatorskie. Interesuję się filmem, hodowlą kwiatów, lubię pływać i wycieczki rowerowe.
6 justyna_b polski dla cudzoziemców
Jestem kompetentną i profesjonalną nauczycielką, ukierunkowana na osiąganie w pracy jak najlepszych rezultatów. Przy tym jestem miła, otwarta, potrafię tłumaczyć i słuchać. Niewątpliwie posiadam zdolności interpersonalne, potrafię nawiązywać z ludźmi partnerskie i przyjacielskie stosunki, które ułatwiają nauczanie. Myślę, że jestem odpowiednią kandydatką na stanowisko lektora, gdyż nauczanie ludzi to dla mnie przede wszystkim coś co kocham robić, dlatego też swoją pracę wykonuję z ogromną pasją i zaangażowaniem, tak by obie strony były usatysfakcjonowane.
7 kosola polski dla cudzoziemców
Jestem osobą młodą, a zarazem doświadczoną w nauczaniu języka polskiego. Pracowałam z osobami w różnym wieku i różnymi możliwościami ( w szkołach publicznych, prywatnych, dla dorosłych jak i w szkole specjalnej). Zajęcia staram się prowadzić w sposób ciekawy i dostosowany do grupy wiekowej. Jestem egzaminatorem Centralnej Komisji Edukacyjnej.
8 krzesany polski dla cudzoziemców, chorwacki
Brak informacji
9 LUCCIA angielski, polski dla cudzoziemców
Ukończyłam kursy i szkolenia zorganizowane przez: Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej: -„Ocena zasobów i tworzenie mapy potrzeb lokalnych”, -„Zarządzanie projektem i praca z grupą”, -„Pozyskiwanie funduszy na działania programowe”, -„Planowanie i zarządzanie projektami”, -„Szkolenie dla trenerów Młodzieżowej Akademii Lidera”. Ponadto od 19.03.2007 - 28.06. 2007 - byłam lektor języka angielskiego, prowadziłam bezpłatne kursy dla nauczycieli finansowanych z EFS, we współpracy z Warsaw Study Centre. Posiadam dodatkowe umiejętności takie jak: • Obsługa komputera: Ms Windows: 95, 98, Me, XP, Windows XP Media Center Edition; Ms Office 97 – 2003, Ms Office 2007, bardzo dobra znajomość obsługi Internetu. Posiadam własny komputer przenośny, • Prawo jazdy kat. B (10 lat praktyki w prowadzeniu pojazdów), posiadam własny samochód, • Obsługa xero , skanera, aparatu cyfrowego, urządzeń rejestrujących dźwięk i obraz.
10 MagdalenaB89 polski dla cudzoziemców, rosyjski
Jestem osobą bardzo dobrze zorganizowaną i solidną. Prywatnie - człowiekiem niesłychanie optymistycznie nastawionym do życia, co pomaga mi w pracy. Mam dobry kontakt z uczniami w każdym wieku: potrafię zmobilizować, nauczyć i sprawić, by pokochali oni język obcy. Bazuję na rozmaitych materiałach, który wykluczają nudę i rutynę. Zajęcia ze mną to potężna dawka energii i zapału.
0-100