korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- województwo: świętokrzyskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie świętokrzyskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Kielce


Przejdź do:
  Znaleziono 22 lektorów.
język polski dla cudzoziemców świętokrzyskie
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 2-3-4142 polski dla cudzoziemców, rosyjski
Pracowałam jako nauczyciel w kieleckim i pińczowskim gimnazjach i podstawówce. Wielu uczniów wygrywało olimpiady i konkursy recytatorskie w języku rosyjskim. Uważam, że jestem dobrym nauczycielem, co miało odzwierciedlenie w wysokich stopniach uczniów. Jestem cierpliwa, miła, o pozytywnym usposobieniu, ale też wymagająca. W pracy wykorzystuję już zdobytą wiedzę, ale też jestem otwarta na nowe wiadomości. Bardzo chciałabym dalej spełniać się zawodowo, ponieważ praca jako nauczyciel daje mi wiele satysfakcji. Uważam,ze jestem nauczycielem z powołania, gdyż bardzo lubię uczyć oraz pracować z ludźmi.
2 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
3 aleksandra_m polski dla cudzoziemców
Brak informacji
4 Canola angielski, polski dla cudzoziemców
Moją pasją są języki obce, zarówno jeżeli chodzi ich przyswajanie jak i uczenie innych. Swoje hobby rozwijam poprzez systematyczną naukę języków (angielskiego oraz hiszpańskiego) oraz częste podróże (do Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Portugalii). W mojej pracy nauczyciela stawiam przede wszystkim na konwersacje kładąc nacisk na to by uczniowie nie bali się używać języka w codziennych sytuacjach. Gramatykę i słownictwo przekazuję nie tylko w oparciu o książki i podręczniki, ale również z wykorzystaniem social media – tekstów na blogach czy filmach lub serialach tak aby nauka była dla ucznia jak najbardziej atrakcyjna i urozmaicona. W nauczaniu jestem zwolennikiem metody total immersion. Jestem osobą odpowiedzialną i zorganizowaną czego nauczyła mnie praca w szkole oraz pobyt w Wielkiej Brytanii na stypendium w ramach programu Erasmus +. Bez problemów nawiązuję nowe znajomości, niezależnie od narodowości czy wieku, Jestem otwarta na nowe wyzwania. Chętnie rozważę oferty pracy zdalnej
5 chmurkaostr niemiecki, polski dla cudzoziemców
Jestem osobą, która łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi. Jestem odpowiedzialna i pracowita. Moja krótka praktyka nauczycielska potwierdziła, że jest to zawód dla mnie i że będę go wykonywać z pasją i zaangażowaniem. Bardzo lubię pracę z dziećmi i młodzieżą. Mam z nią bardzo dobry kontakt. Umiem zainteresować szczególnie uczniów z trudnościami, Preferuje aktywizujące metody nauczania.
6 dariuszek polski dla cudzoziemców
Jestem nauczycielem z powołania- zaangażowanym, aktywnym, chętnie uczestniczącym w rożnych formach doskonalenia, kreatywnym. Nie ograniczam się tylko do pracy lekcyjnej- biorę z młodzieżą udział w wielu konkursach i inicjatywach. Lubię swoją pracę i jestem w niej doceniana i przez dyrekcję i przez młodzież i przez rodziców. Uważam się za osobę otwartą, pogodną, optymistyczną i zdecydowaną. Jestem odpowiedzialna, posiadam zdolności interpersonalne i organizatorskie. Interesuję się filmem, hodowlą kwiatów, lubię pływać i wycieczki rowerowe.
7 justyna_b polski dla cudzoziemców
Jestem kompetentną i profesjonalną nauczycielką, ukierunkowana na osiąganie w pracy jak najlepszych rezultatów. Przy tym jestem miła, otwarta, potrafię tłumaczyć i słuchać. Niewątpliwie posiadam zdolności interpersonalne, potrafię nawiązywać z ludźmi partnerskie i przyjacielskie stosunki, które ułatwiają nauczanie. Myślę, że jestem odpowiednią kandydatką na stanowisko lektora, gdyż nauczanie ludzi to dla mnie przede wszystkim coś co kocham robić, dlatego też swoją pracę wykonuję z ogromną pasją i zaangażowaniem, tak by obie strony były usatysfakcjonowane.
8 kasia.pe polski dla cudzoziemców
Posiadam kwalifikacje do nauczania języka polskiego i języka angielskiego. Uczestniczyłam w wielu kursach metodycznych poza granicami kraju, między innymi w Edynburgu, Oxfordzie i Dublinie. Jestem również tłumaczem specjalistycznym. Aktualnie studiuję JĘZYK POLSKI JAKO JĘZYK OBCY na Uniwersytecie Warszawskim.
9 kosola polski dla cudzoziemców
Jestem osobą młodą, a zarazem doświadczoną w nauczaniu języka polskiego. Pracowałam z osobami w różnym wieku i różnymi możliwościami ( w szkołach publicznych, prywatnych, dla dorosłych jak i w szkole specjalnej). Zajęcia staram się prowadzić w sposób ciekawy i dostosowany do grupy wiekowej. Jestem egzaminatorem Centralnej Komisji Edukacyjnej.
10 krzesany chorwacki, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
0-100