korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Rzeszów
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podkarpackim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie podkarpackim


Przejdź do:
  Znaleziono 16 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Rzeszów
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Agnieszka Aga niemiecki, polski dla cudzoziemców
Jestem nauczycielem języka polskiego jako obcego i niemieckiego z kilkuletnim doświadczeniem. Aktualnie mieszkam w Niemczech. Udzielam lekcji online.
2 alicja91 angielski, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Brak informacji
3 aneczkad angielski, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Nauczanie jest moją pasją. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez liczne szkolenia w kraju jak i pobyt i szkolenia zagranicą. Bardzo interesuje mnie nauczanie z wykorzystaniem technologii informacyjnych. Mam również doświadczenie pracy w projektach unijnych tak dla młodzieży jak i pracowników firm. Jestem osobą pracowitą, sumienną i odpowiedzialną. Charakteryzuje mnie pogodne usposobienie, cierpliwość i poczucie humoru.
4 cecyliaw angielski, polski dla cudzoziemców
Przez ponad pięć lat pracowałam w Wielkiej Brytanii jako kontroler jakości, Instruktor i Trener w Dziale Szkoleń i Rozwoju. Szkoliłam zarówno osoby, dla których język angielski jest językiem ojczystym oraz osoby z różnych stron świata, którym język angielski sprawiał trudność. Współpracowałam także z Polską Szkołą Sobotnią działającą w Wielkiej Brytanii.
5 czarna angielski, niemiecki, polski dla cudzoziemców
szybkie reagowanie w sytuacjach wymagających natychmiastowego podjęcia decyzji; umiejętność adaptacji w zróżnicowanym wiekowo, a także pod względem zachowania środowisku uczniów, zdobyta podczas praktyk w szkole oraz turnusów wakacyjnych; kreatywne wykorzystanie wiedzy metodycznej w przygotowaniu ciekawych zajęć; szybkie nawiązywanie kontaktu z uczniami, z jednoczesną motywacją ich do nauki w trakcie zajęć oraz do pracy samodzielnej; kreatywność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki; wytrwałość, sumienność, cierpliwość, konsekwencja w dążeniu do celu; bardzo dobra organizacja czasu pracy; łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, uczenia się i przekazywania wiedzy; potrzeba ciągłego samokształcenia i rozwijania posiadanych umiejętności; optymizm i pozytywne nastawienie
6 epietura polski dla cudzoziemców
Posiadam doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego studentów z Ukrainy. Chętnie poprowadzę grupę lub udzielę korepetycji osobie, która zna język na poziomie elemenarnym i/lub zna język angielski conajmniej na poziomie podstawowym.
7 Grindejka polski dla cudzoziemców
Magister Filologii polskiej ze specjalnością: Nauczanie języka polskiego jako obcego. Dyplomowany Logopeda. Doświadczenie w prowadzeniu zajęć z grupą słowiańskojęzyczną w Centrum Kultury i Języka Polskiego dla Polaków z Zagranicy i Cudzoziemców "Polonus" przy Uniwersytecie Rzeszowskim oraz w prowadzeniu lekcji języka polskiego w szkole podstawowej, gimnazjum oraz liceum.
8 Justyna-lektor języka polskiego polski dla cudzoziemców
Jestem osobą odpowiedzialną, pracowitą, ambitną i kreatywną. Dzięki otwartości i komunikatywności potrafię łatwo nawiązać kontakt z uczniem oraz w prosty i jasny sposób przekazywać wiedzę. Solidnie przygotowuję się do zajęć oraz bardzo dobrze organizuję sobie czas. Swoją przyszłość pragnę związać z pracą lektora języka polskiego, zawód ten daje mi wiele satysfakcji. W prowadzeniu zajęć najważniejsze są dla mnie: efektywność, motywowanie uczniów do pracy, rozwijanie i pogłębianie ich umiejętności i zainteresowań. Jestem przekonana, że dobrze wywiążę się z nałożonych na mnie obowiązków zawodowych. Praca w wyuczonym zawodzie będzie dla mnie szansą na dalsze zdobywanie doświadczenia, wykorzystanie posiadanej wiedzy, a jednocześnie realizację osobistych zainteresowań.
9 karolinan93 niemiecki, polski dla cudzoziemców
Jestem studentką 4 roku na kierunku Transkulturelle Kommunikation z kombinacją językową: j.polski, j. niemiecki oraz j. angielski, jak i również kierunku Lehramt z germanistyką i slawistyką na Uniwersytecie Wiedeńskim w Austrii. Ponadto posiadam certifkaty językowe Goethe Institut C1 z j. niemieckiego oraz EF Education First B2 z j. angielskiego ukończone na Malcie. Możliwość uczenia w szkole, a także nabrania doświadczenia zawodowego dały mi praktyki uzyskane w Lisa-Meitner Gymnasium w Wiedniu.
10 KashaK polski dla cudzoziemców
Brak informacji
0-100