korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- województwo: podlaskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podlaskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Białystok


Przejdź do:
  Znaleziono 19 lektorów.
język polski dla cudzoziemców podlaskie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
2 agata775 polski dla cudzoziemców
Pracę nauczyciela traktuję jako swoją pasję i wyzwanie, które za każdym razem chętnie podejmuję. Prowadzone przeze mnie lekcje przynoszą duże efekty - głównie dzięki temu, że staram się, aby były one interesujące i atrakcyjne dla ucznia. Zapobieganie monotonii przez stosowanie na zajęciach ciekawych form nauczania stało się moim atutem. Szybko nawiązuję dobre relacje z uczniami w każdym wieku. Do swojej pracy podchodzę odpowiedzialnie: wiem, że w dużej mierze ode mnie zależy powodzenie moich uczniów. Posiadam doświadczenie pedagogiczne w pracy indywidualnej z uczniem, a także w grupie w szkole i na uczelni.
3 aldan5 litewski, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Od 2008 roku zajmuję się tłumaczeniami z języka litewskiego i rosyjskiego na polski oraz z polskiego i rosyjskiego na litewski. Nie zajmowałam się nigdy nauczaniem, ale zawsze można rozpocząć. W szkole miałam jedną nauczycielkę, która znała kilka języków, ale z uczniami rozmawiała tylko w wykładanym języku i to bardzo fajna metoda nauczania.
4 Alena1905 polski dla cudzoziemców
Dzień dobry, Mieszkam i pracuję w Białymstoku przez rok, posiadam Kartę pobytu z dostępem do rynku pracy. W Grodnie (Białoruś) pracowałam jako wykładowca języka polskiego dla osób starszych (55+) na Uniwersytecie Trzeciego wieku oraz na kursach, przygotowujących do rozmowy w Konsulacie dla uzyskania Karty Polaka. Dziękuję i pozdrawiam Alena Kalko
5 AnnaSzy polski dla cudzoziemców
Od 5 lat prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne przez Skype, uwielbiam moją pracę. Nigdy nie brakuje mi uczniów, ale chciałabym to robić w szkole. Osiągnięcia: Wykształtowana i sprawdzona w praktyce metoda nauczania języka polskiego jako obcego, Opracowany program zajęć z zakresu kultury, literatury, geografii i historii Polski w postaci prezentacji multimedialnych. Języki obce: polski (C2), rosyjski - native speaker.
6 cogitek polski dla cudzoziemców
• nauczanie języka polskiego - w klasach Liceum Profilowanego, Technikum w różnych zawodach, Zasadniczej Szkoły Zawodowej - w szkołach dla młodzieży; • nauczanie języka polskiego w klasach Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych; • nauczanie języka polskiego w trybie nauczania indywidualnego: pracowałam z uczniami z orzeczoną schizofrenią, fobią szkolną, chorobami terminalnymi. INFORMACJE DODATKOWE: wykorzystanie w nauczaniu neurodydaktyki: o w procesie rozpoznawania potrzeb ucznia, jego możliwości i zasobów; o w procesie przyswajania wiedzy i odtwarzania zdobytych informacji.
7 emson3 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
8 jisa77 polski dla cudzoziemców
Uczę języka polskiego z pasją. Starannie przygotowuję każdą lekcję z uwzględnieniem różnorodnych aktywności językowych oraz indywidualnych potrzeb klienta ( przynoszę ksero lekcji, dodatkowe wydruki, prezentuję nagrania i filmy, teksty oryginalne). Jestem osobą słowną, punktualną, dobrze zorganizowaną i bardzo sympatyczną. Praca ze mną będzie czystą przyjemnością. Z pewnością da wymierne efekty.
9 KatarzynaDr3 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
10 Klaudiamalus polski dla cudzoziemców
Brak informacji
0-100