korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- województwo: podkarpackie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podkarpackim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Rzeszów


Przejdź do:
  Znaleziono 33 lektorów.
język polski dla cudzoziemców podkarpackie
  [1] 2 3 4  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
2 Agnieszka Aga niemiecki, polski dla cudzoziemców
Jestem nauczycielem języka polskiego jako obcego i niemieckiego z kilkuletnim doświadczeniem. Aktualnie mieszkam w Niemczech. Udzielam lekcji online.
3 AgnieszkaAO polski dla cudzoziemców
Trener szkoleniowy w szkołach - profilaktyka, trener szkoleniowy w zawodach medycznych, opiekuńczych, dot. komunikacji, organizacji pracy, socjotechnik
4 Aldo383838 polski dla cudzoziemców
Jestem nauczycielem dyplomowanym, z pasją, doświadczonym, wymagającym od siebie i innych, komunikatywnym, inteligentnym, oczytanym, błyskotliwym , kochającym swoją pracę, otwartym na innowacje, nowe doświadczenia, pogłębiającym swą wiedzę i umiejętności.
5 aleksandragryc angielski, polski dla cudzoziemców
jestem egzaminatorem na poziomie gimnazjalnym OKE Kraków wakacje spędzam w miejscu zamieszkania Kraków, Jasło- mogę prowadzić kursy dla obcokrajowców w języku angielskim-polskim w czasie wakacji, w dowolnych terminach, mam własny transport-samochód, jestem niezależna od transportu miejskiego, mam kurs pilotów wycieczek zagranicznych, kurs wychowawców kolonii
6 alicja91 angielski, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Brak informacji
7 aneczkad angielski, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Nauczanie jest moją pasją. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez liczne szkolenia w kraju jak i pobyt i szkolenia zagranicą. Bardzo interesuje mnie nauczanie z wykorzystaniem technologii informacyjnych. Mam również doświadczenie pracy w projektach unijnych tak dla młodzieży jak i pracowników firm. Jestem osobą pracowitą, sumienną i odpowiedzialną. Charakteryzuje mnie pogodne usposobienie, cierpliwość i poczucie humoru.
8 AnnaSeb84 polski dla cudzoziemców
Swoją przyszłość zawodową wiążę z zawodem nauczyciela języka i kultury polskiej. Obszerny program kwalifikacyjnych studiów podyplomowych nauczanie języka polskiego jako obcego dał mi gruntowną wiedzę merytoryczną w tym zakresie, popartą doświadczeniem zyskanym podczas praktyk w Centrum Kultury i Języka Polskiego dla Polaków z Zagranicy i Cudzoziemców POLONUS w Rzeszowie oraz wspomagania dziecka obcojęzycznego w przedszkolu. Praca w gimnazjum pozwoliła mi spojrzeć na moją obecną działalność z perspektywy potrzeb szkoły.
9 avantago polski dla cudzoziemców
Od 1994 r. pracuję nieprzerwanie w oświacie. Dwa lata spędziłam na Łotwie, pracując w charakterze nauczyciela j. polskiego jako obcego oraz jako lektor j. polskiego na tamtejszej uczelni. Mam dobrą/ bardzo dobrą znajomość j. rosyjskiego w mowie i w piśmie. Uczyłam języka polskiego osoby w każdej grupie wiekowej, począwszy od sześciolatków, przez uczniów szkoły podstawowej, młodzież, studentów, również dorosłych, posługując się jako językiem komunikacji j. rosyjskim i częściowo łotewskim. Zajmowałam się uczniami nieznającymi j. polskiego, jak również osobami o średnim i wysokim stopniu zaawansowania. Znam w stopniu podstawowym j. francuski (4 lata lektoratu). Znam również język esperanto. Pracowałam również z uczniem tureckim. Przygotowywałam młodzież z Łotwy do egzaminów wstępnych na polskie uczelnie. Pracowałam jako tłumacz dla grup łotewskich zwiedzających Polskę. W latach 2015-18 pracowałam w Liceum im. E. Orzeszkowej w Grodnie ucząc j. polskiego jako obcego i przygotowując klasy maturalne do egzaminów na studia w Polsce oraz do egzaminów certyfikacyjnych. Następnie w latach 2018-20 uczyłam w Państwowym Polskim Gimnazjum w Rezekne na Łotwie. Przez 3 lata pełniłam funkcję powiatowego doradcy metodycznego do spraw przedmiotów humanistycznych. Prowadziłam warsztaty dla gimnazjalistów. W 2020 r. uzyskałam stopień doktora na Uniwersytecie rzeszowskim. Interesuję się malarstwem i architekturą, mam ukończone studia podyplomowe z wiedzy o kulturze. Przez 9 lat pełniłam funkcję redaktorki i korektorki lokalnego miesięcznika, obecnie również współpracuję z lokalną prasą. Mam ukończone kilka cykli warsztatów dziennikarskich (kilkudniowe szkolenia w radiu i telewizji w Lublinie). Interesuję się regionalistyką, sztuką ludową. Jestem autorką licznych artykułów i współautorką publikacji książkowej z tego zakresu.
10 bdamm09 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
0-100