korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- województwo: podkarpackie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podkarpackim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Rzeszów


Przejdź do:
  Znaleziono 28 lektorów.
język polski dla cudzoziemców podkarpackie
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
2 AgnieszkaAO polski dla cudzoziemców
Trener szkoleniowy w szkołach - profilaktyka, trener szkoleniowy w zawodach medycznych, opiekuńczych, dot. komunikacji, organizacji pracy, socjotechnik
3 Aldo383838 polski dla cudzoziemców
Jestem nauczycielem dyplomowanym, z pasją, doświadczonym, wymagającym od siebie i innych, komunikatywnym, inteligentnym, oczytanym, błyskotliwym , kochającym swoją pracę, otwartym na innowacje, nowe doświadczenia, pogłębiającym swą wiedzę i umiejętności.
4 aleksandragryc angielski, polski dla cudzoziemców
jestem egzaminatorem na poziomie gimnazjalnym OKE Kraków wakacje spędzam w miejscu zamieszkania Kraków, Jasło- mogę prowadzić kursy dla obcokrajowców w języku angielskim-polskim w czasie wakacji, w dowolnych terminach, mam własny transport-samochód, jestem niezależna od transportu miejskiego, mam kurs pilotów wycieczek zagranicznych, kurs wychowawców kolonii
5 alicja91 angielski, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Brak informacji
6 aneczkad angielski, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Nauczanie jest moją pasją. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez liczne szkolenia w kraju jak i pobyt i szkolenia zagranicą. Bardzo interesuje mnie nauczanie z wykorzystaniem technologii informacyjnych. Mam również doświadczenie pracy w projektach unijnych tak dla młodzieży jak i pracowników firm. Jestem osobą pracowitą, sumienną i odpowiedzialną. Charakteryzuje mnie pogodne usposobienie, cierpliwość i poczucie humoru.
7 avantago polski dla cudzoziemców
Od 1994 r. pracuję nieprzerwanie w oświacie. Dwa lata spędziłam na Łotwie, pracując w charakterze nauczyciela j. polskiego jako obcego oraz jako lektor j. polskiego na tamtejszej uczelni. Mam dobrą/ bardzo dobrą znajomość j. rosyjskiego w mowie i w piśmie. Uczyłam języka polskiego osoby w każdej grupie wiekowej, począwszy od sześciolatków, przez uczniów szkoły podstawowej, młodzież, studentów, również dorosłych, posługując się jako językiem komunikacji j. rosyjskim. Zajmowałam się uczniami nieznającymi j. polskiego, jak również osobami o średnim i wysokim stopniu zaawansowania. Znam w stopniu podstawowym j. francuski (4 lata lektoratu) i niemiecki (6 lat nauki). Znam również język esperanto. Pracowałam również z uczniem tureckim. Przygotowywałam młodzież z Łotwy do egzaminów wstępnych na polskie uczelnie. Pracowałam jako tłumacz dla grup łotewskich zwiedzających Polskę. Przez 3 lata pełniłam funkcję powiatowego doradcy metodycznego do spraw przedmiotów humanistycznych. Prowadziłam warsztaty dla gimnazjalistów. Interesuję się malarstwem i architekturą, mam ukończone studia podyplomowe z wiedzy o kulturze. Jestem w trakcie studiów doktoranckich ze współczesnej literatury polskiej. Przez 9 lat pełniłam funkcję redaktorki i korektorki lokalnego miesięcznika. Mam ukończone kilka cykli warsztatów dziennikarskich (kilkudniowe szkolenia w radiu i telewizji w Lublinie). Interesuję się regionalistyką, sztuką ludową. Jestem autorką licznych artykułów i współautorką publikacji książkowej z tego zakresu.
8 bdamm09 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
9 cecyliaw angielski, polski dla cudzoziemców
Przez ponad pięć lat pracowałam w Wielkiej Brytanii jako kontroler jakości, Instruktor i Trener w Dziale Szkoleń i Rozwoju. Szkoliłam zarówno osoby, dla których język angielski jest językiem ojczystym oraz osoby z różnych stron świata, którym język angielski sprawiał trudność. Współpracowałam także z Polską Szkołą Sobotnią działającą w Wielkiej Brytanii.
10 czarna angielski, niemiecki, polski dla cudzoziemców
szybkie reagowanie w sytuacjach wymagających natychmiastowego podjęcia decyzji; umiejętność adaptacji w zróżnicowanym wiekowo, a także pod względem zachowania środowisku uczniów, zdobyta podczas praktyk w szkole oraz turnusów wakacyjnych; kreatywne wykorzystanie wiedzy metodycznej w przygotowaniu ciekawych zajęć; szybkie nawiązywanie kontaktu z uczniami, z jednoczesną motywacją ich do nauki w trakcie zajęć oraz do pracy samodzielnej; kreatywność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki; wytrwałość, sumienność, cierpliwość, konsekwencja w dążeniu do celu; bardzo dobra organizacja czasu pracy; łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, uczenia się i przekazywania wiedzy; potrzeba ciągłego samokształcenia i rozwijania posiadanych umiejętności; optymizm i pozytywne nastawienie
0-100