korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- województwo: opolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie opolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Opole


Przejdź do:
  Znaleziono 22 lektorów.
język polski dla cudzoziemców opolskie
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
2 agulinka_a polski dla cudzoziemców
Moje doświadczenie w nauczaniu języka polskiego nie jest duże, jednak lubię nauczać, jest to dla mnie nie tylko zawód, ale także pasja. Jestem osobą aktywną, pomysłową i precyzyjną, więc powierzane mi obowiązki wypełniam pieczołowicie i dokładnie. W nauczaniu najważniejsza jest jakość usług, a ja staram się swoim uczniom/ studentom zapewnić niezbędną wiedzę i praktykę.
3 Birken92 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
4 czemcha polski dla cudzoziemców
Brak informacji
5 edukator1964 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
6 jarojj polski dla cudzoziemców
Brak informacji
7 kiara671029 polski dla cudzoziemców
09.2015 – praca w szkole EPIC w Warszawie na stanowisku lektorki języka polskiego jako obcego Edukacja: • 1998: uzyskanie tytułu doktora nauk humanistycznych, specjalność: filologia polska, na Uniwersytecie Opolskim Języki obce • Rosyjski – bardzo dobrze • Angielski – bardzo dobrze Umiejętności Prowadzę zajęcia zgodne z systemem certyfikacji znajomości języka polskiego jako obcego, opartego na wskaźnikach biegłości językowej zawartych w Europejskim systemie opisu kształcenia językowego (ESOKJ 2003), na wszystkich poziomach zaawansowania, tj. od A1 do C2. Sposób prowadzenia zajęć opiera się na tzw. metodzie ronda polegającej na wielokrotnym powtarzaniu słów i konstrukcji podczas lekcji, by nowy materiał zapisany został w pamięci. Według badań nad przyswajaniem języka obcego potrzeba około dwudziestu powtórzeń, by osiągnąć efekt. W związku z tym opracowałam szereg autorskich ćwiczeń, zarówno pisemnych jak i fonetycznych, pomagających uczącym się. Języka polskiego uczę, posługując się w zależności od grupy uczniów, językiem rosyjskim i angielskim. Prowadziłam naukę studentów zza wschodniej granicy oraz z krajów arabskich. W tym drugim przypadku musiałam dostosować metodykę nauczania do całkowitej odmienności języka ojczystego uczących się i muszę przyznać, że efekty były świetne. Nauczanie języka polskiego jako obcego jest moją pasją zawodową, bowiem pozwala na: nowatorskie podejście, pomysły, zastosowanie różnych technicznych środków nauczania, wprowadzenie elementów zabawy oraz ciekawostek kulturalno- socjologicznych. A wszystko po to, by prowadzić zajęcia interesująco oraz osiągnąć praktyczny i wymierny efekt. Mogę przedstawić opinie studentów na ten temat. Jestem całkowicie dyspozycyjna.
8 kira_zy polski dla cudzoziemców, rosyjski
Brak informacji
9 Kresowianin polski dla cudzoziemców
Jestem dziennikarzem, pisarzem i poetą. Nauczałem wiele lat języka polskiego jako obcego na Ukrainie, kierowany z CODN i MNiSW w Warszawie w latach 2002 - 2011 (liczne nagrody oświatowe i konsularne, w tym Medal Komisji Edukacji Narodowej w 2007 r.). W chwili obecnej przygotowuję uczniów z Ukrainy do egzaminów wstępnych na polskie uczelnie. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami rosyjsko- i ukraińskojęzycznymi. Tłumaczę okazjonalnie na ukraiński i rosyjski, oczywiście, także na polski. Znam rosyjski, ukraiński i niemiecki w stopniu komunikatywnym.
10 Lektorjpjo polski dla cudzoziemców
Wykonywany zawód wybrałam przed laty z zamiłowania do literatury, języka i człowieka. Pracuję z ludźmi od wielu lat, ale do każdych zajęć przygotowuję się tak, jakby miały być moimi pierwszymi w życiu. Każda grupa jest inna i wymaga innego podejścia, innego realizowania tych samych treści zawartych w podręczniku wiodącym, innego ich uzupełniania. Od ośmiu lat regularnie uczę obcokrajowców języka polskiego jako obcego na lektoratach językowych, kursach semestralnych oraz intensywnych kursach letnich. Jestem lubianym i szanowanym nauczycielem, a moi studenci wiedzą i czują, że są lubiani i szanowani przeze mnie...
0-100