korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Opole
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie opolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie opolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 17 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Opole
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 @AliTass polski dla cudzoziemców
Tradycje dwujęzyczności, relacje międzykulturowe oraz innowacje pedagogiczne są moimi osobistymi wartościami, zbiegają się one również z moimi metodami dydaktycznymi. Z tego powodu zdecydowałam się postulować na stanowisko lektora języka polskiego jako obcego. Na uniwersytecie w Lille zdobyłam dwa tytuły magisterskie. Studiowałam na wydziale Lingwistyki Stosowanej, kierunek: Współpraca i Międzynarodowe Relacje Kulturowe, następnie podjęłam dalsze studia magisterskie na Wydziale Polonistycznym tego uniwersytetu. Po uzyskaniu dyplomów, zainteresowała mnie praca z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi w atmosferze wzajemnego zaufania i rozwoju osobistego w grupach nauczania. Podjęłam więc dalszą naukę na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim. Podczas praktyk studenckich jako lektor stażysta, pracowałam ze studentami obcojęzycznymi na poziomie początkującym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. W dalszym ciągu mojej kariery zawodowej pracowałam w prywatnej szkole dwujęzycznej Wonderful Years School w Warszawie. Prowadziłam tam lekcje angielskiego w klasach od 1 do 4 oraz lekcje języka polskiego jako obcego z młodzieżą i dziećmi w różnym przedziale wiekowym. Dzieci w dwujęzycznej szkole Wonderful Years School były zainteresowane rozpoczęciem nauki drugiego języka obcego, więc utworzyliśmy dwie grupy kursów języka francuskiego. Jako nauczyciel i lektor zawsze rzetelnie realizuję swoje obowiązki związane z rolą edukacyjną. Posługując się zróżnicowanymi materiałami dydaktycznymi próbuję rozbudzać ciekawość i zachęcać dzieci, młodzież i dorosłych do dalszej nauki . Wyróżnia mnie także kreatywność, empatia, cierpliwość, odpowiedzialność i zaangażowanie. Gdybyście Państwo byli zainteresowani moją kandydaturą, to bardzo chętnie odpowiem na szczegółowe pytania dotyczące moich kwalifikacji zawodowych. Jestem zainteresowana pracą w Warszawie w szkole językowej specjalizującej się w przygotowaniu cudzoziemców do egzaminów certyfikatowych z języka polskiego jako obcego.
2 agulinka_a polski dla cudzoziemców
Moje doświadczenie w nauczaniu języka polskiego nie jest duże, jednak lubię nauczać, jest to dla mnie nie tylko zawód, ale także pasja. Jestem osobą aktywną, pomysłową i precyzyjną, więc powierzane mi obowiązki wypełniam pieczołowicie i dokładnie. W nauczaniu najważniejsza jest jakość usług, a ja staram się swoim uczniom/ studentom zapewnić niezbędną wiedzę i praktykę.
3 Birken92 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
4 czemcha polski dla cudzoziemców
Brak informacji
5 kira_zy polski dla cudzoziemców, rosyjski
Brak informacji
6 Kresowianin polski dla cudzoziemców
Jestem dziennikarzem, pisarzem i poetą. Nauczałem wiele lat języka polskiego jako obcego na Ukrainie, kierowany z CODN i MNiSW w Warszawie w latach 2002 - 2011 (liczne nagrody oświatowe i konsularne, w tym Medal Komisji Edukacji Narodowej w 2007 r.). W chwili obecnej przygotowuję uczniów z Ukrainy do egzaminów wstępnych na polskie uczelnie. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami rosyjsko- i ukraińskojęzycznymi. Tłumaczę okazjonalnie na ukraiński i rosyjski, oczywiście, także na polski. Znam rosyjski, ukraiński i niemiecki w stopniu komunikatywnym.
7 Lektorjpjo polski dla cudzoziemców
Wykonywany zawód wybrałam przed laty z zamiłowania do literatury, języka i człowieka. Pracuję z ludźmi od wielu lat, ale do każdych zajęć przygotowuję się tak, jakby miały być moimi pierwszymi w życiu. Każda grupa jest inna i wymaga innego podejścia, innego realizowania tych samych treści zawartych w podręczniku wiodącym, innego ich uzupełniania. Od ośmiu lat regularnie uczę obcokrajowców języka polskiego jako obcego na lektoratach językowych, kursach semestralnych oraz intensywnych kursach letnich. Jestem lubianym i szanowanym nauczycielem, a moi studenci wiedzą i czują, że są lubiani i szanowani przeze mnie...
8 lektorka13 polski dla cudzoziemców
Witam, Jestem osobą komunikatywną, łatwo nawiązuje kontakt z innymi. Moje zajęcia nie są nudne, ponieważ cechuje się indywidualnym podejściem do ucznia. Praca z dziećmi, jak i doświadczenie dziennikarskie sprawiły, że lubię poświęcać swój czas drugiemu człowiekowi.
9 lukrlirja polski dla cudzoziemców
Brak informacji
10 MagdaStasiak polski dla cudzoziemców
Dotychczasowa praca na stanowisku nauczyciela pozwoliła mi na wykształcenie w sobie takich cech jak zaangażowanie, rzetelność i sumienność oraz dobra organizacja. Wyznaję zasadę :uczyć, a nie udowadniać niewiedzę. Nauczanie języka polskiego jest dla mnie niezwykłą przygodą. Uwielbiam to! Łatwo nawiązuję kontakt z uczniami. Zapraszam do współpracy.
0-100