korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Opole
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie opolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie opolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 15 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Opole
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 agulinka_a polski dla cudzoziemców
Moje doświadczenie w nauczaniu języka polskiego nie jest duże, jednak lubię nauczać, jest to dla mnie nie tylko zawód, ale także pasja. Jestem osobą aktywną, pomysłową i precyzyjną, więc powierzane mi obowiązki wypełniam pieczołowicie i dokładnie. W nauczaniu najważniejsza jest jakość usług, a ja staram się swoim uczniom/ studentom zapewnić niezbędną wiedzę i praktykę.
2 Birken92 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
3 czemcha polski dla cudzoziemców
Brak informacji
4 Katiaszym polski dla cudzoziemców, ukraiński
Szanowni Państwo, Jako nauczyciel cechuję się przede wszystkim cierpliwością oraz zrozumieniem. Jestem osobą rzetelnie wykonującą swe obowiązki, ceniącą punktualność i dokładność. Potrafię doskonale zaplanować czas, co pozwoliło mi na jednoczesne studiowanie dwóch kierunków w trybie dziennym oraz pracę.
5 kira_zy polski dla cudzoziemców, rosyjski
Brak informacji
6 Kresowianin polski dla cudzoziemców
Jestem dziennikarzem, pisarzem i poetą. Nauczałem wiele lat języka polskiego jako obcego na Ukrainie, kierowany z CODN i MNiSW w Warszawie w latach 2002 - 2011 (liczne nagrody oświatowe i konsularne, w tym Medal Komisji Edukacji Narodowej w 2007 r.). W chwili obecnej przygotowuję uczniów z Ukrainy do egzaminów wstępnych na polskie uczelnie. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami rosyjsko- i ukraińskojęzycznymi. Tłumaczę okazjonalnie na ukraiński i rosyjski, oczywiście, także na polski. Znam rosyjski, ukraiński i niemiecki w stopniu komunikatywnym.
7 Lektorjpjo polski dla cudzoziemców
Wykonywany zawód wybrałam przed laty z zamiłowania do literatury, języka i człowieka. Pracuję z ludźmi od wielu lat, ale do każdych zajęć przygotowuję się tak, jakby miały być moimi pierwszymi w życiu. Każda grupa jest inna i wymaga innego podejścia, innego realizowania tych samych treści zawartych w podręczniku wiodącym, innego ich uzupełniania. Od ośmiu lat regularnie uczę obcokrajowców języka polskiego jako obcego na lektoratach językowych, kursach semestralnych oraz intensywnych kursach letnich. Jestem lubianym i szanowanym nauczycielem, a moi studenci wiedzą i czują, że są lubiani i szanowani przeze mnie...
8 lektorka13 polski dla cudzoziemców
Witam, Jestem osobą komunikatywną, łatwo nawiązuje kontakt z innymi. Moje zajęcia nie są nudne, ponieważ cechuje się indywidualnym podejściem do ucznia. Praca z dziećmi, jak i doświadczenie dziennikarskie sprawiły, że lubię poświęcać swój czas drugiemu człowiekowi.
9 lukrlirja polski dla cudzoziemców
Brak informacji
10 MagdaStasiak polski dla cudzoziemców
Dotychczasowa praca na stanowisku nauczyciela pozwoliła mi na wykształcenie w sobie takich cech jak zaangażowanie, rzetelność i sumienność oraz dobra organizacja. Wyznaję zasadę :uczyć, a nie udowadniać niewiedzę. Nauczanie języka polskiego jest dla mnie niezwykłą przygodą. Uwielbiam to! Łatwo nawiązuję kontakt z uczniami. Zapraszam do współpracy.
0-100