korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Olsztyn
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie warmińsko-mazurskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie warmińsko-mazurskim


Przejdź do:
  Znaleziono 12 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Olsztyn
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 agnieszkab829 angielski, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Jestem osobą odpowiedzialną, lojalną, uczciwą i pozytywną. Prowadząc zajęcia ze studentami lub kursantami staram się zapoznać ich z polską kulturą, tradycją (jeśli są to zajęcia z języka polskiego jako obcego). Na zajęciach korzystam z danych książek dopasowanych do kursu, ale również z własnych materiałów dodatkowych, pokazuję im również piosenki dopasowane do lekcji. Na wyższych poziomach próbuję rozszerzać maksymalnie słownictwo. Do każdego staram się podchodzić indywidualnie. Jeśli ktoś potrzebuje więcej czasu, uwagi, cierpliwości to próbuję z taką osobą pracować wolniej, pokazać inne przykłady, żeby było mu łatwiej coś zrozumieć.
2 ellla23 polski dla cudzoziemców
Witam. Z wykształcenia jestem magistrem Filologii Polskiej, specjalność nauczycielska. Ukończyłam również studia podyplomowe na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskeigo w Olsztynie, kierunek Zarządzanie i Marketing w Ośwaicie. Specjalnością moją jest literatura jak również gramatyka, która opiewała o temat pisanej przeze mnie pracy magisterskiej. Trzy lata spędziłam poza granicami Polski, gdzie mialam okazję podszkolić język angielski, jednakże nie posiadam z tego języka żadnego certyfikatu na dzień dzisiejszy. Pragnę nawiązać z Państwem współpracę jako korepetytor-korektor języka polskiego. Jestem osobą uczciwą i solidną. Polecam swoją kandydaturę.
3 marienbadka angielski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
4 mb.lektor angielski, polski dla cudzoziemców
Do doświadczenia zawodowego zaliczam także wcześniejszą pracę i zamieszkanie w USA. Prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego na Mazurach od 1999 r.
5 obcy_polski polski dla cudzoziemców
Jestem osobą konsekwentną i sumienną. Podczas wszystkich odbytych praktyk potrafiłam nawiązać prawidłowe relacje ze stałymi pracownikami. Na zajęciach języka polskiego jako obcego, które prowadziłam bez trudu nawiązywałam kontakt ze studentami i wszystkie lekcje przebiegały w przyjemnej atmosferze, a ich skuteczność uwidaczniała się podczas kolejnych zajęć. Myślę, że cechy mojego charakteru oraz umiejętności interpersonalne pozwalają mi być skutecznym nauczycielem języka polskiego jako obcego.
6 PatrycjaZ polski dla cudzoziemców
Jestem osobą młodą, kreatywną, z wieloma pomysłami na skuteczne formy nauczania, do tej pory dzieci z którymi pracowałam i ich rodzice byli zadowoleni z postępów. Jestem osoba miłą, cierpliwą ale wymagającą. Nie krzyczę, nie krytykuje, staram się uczyć najlepiej jak tylko potrafię i staram się indywidualnie dopasować do ucznia formę nauczania.
7 PILATPETLICKA polski dla cudzoziemców
Brak informacji
8 Serafima polski dla cudzoziemców, rosyjski, ukraiński
Moje doświadczenie i znajomość kilku języków obcych oraz mentalności różnych narodów pozwala mi na znalezienie podejścia do każdego ucznia. Lubię to czym się zajmuję i lubię tych kogo uczę.
9 Solmique angielski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
10 sylwia_krakow polski dla cudzoziemców, rosyjski
Jestem filologiem rosyjskim, język rosyjski oraz podróże na wschód to moje dwie największe pasje. W ciągu kilku lat prowadzenia zajęć zgromadziłam wiele ciekawych materiałów książkowych, filmowych oraz muzycznych. Zajmuję się również tłumaczeniami. Uczę języka polskiego jako obcego. Wystawiam faktury. Zapraszam do zapoznania się z moim profilem.
0-100