korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Olsztyn
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie warmińsko-mazurskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie warmińsko-mazurskim


Przejdź do:
  Znaleziono 11 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Olsztyn
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 ellla23 polski dla cudzoziemców
Witam. Z wykształcenia jestem magistrem Filologii Polskiej, specjalność nauczycielska. Ukończyłam również studia podyplomowe na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskeigo w Olsztynie, kierunek Zarządzanie i Marketing w Ośwaicie. Specjalnością moją jest literatura jak również gramatyka, która opiewała o temat pisanej przeze mnie pracy magisterskiej. Trzy lata spędziłam poza granicami Polski, gdzie mialam okazję podszkolić język angielski, jednakże nie posiadam z tego języka żadnego certyfikatu na dzień dzisiejszy. Pragnę nawiązać z Państwem współpracę jako korepetytor-korektor języka polskiego. Jestem osobą uczciwą i solidną. Polecam swoją kandydaturę.
2 lektorka_jpjo polski dla cudzoziemców
Jestem młodą, pozytywnie nastawioną osobą. Właśnie kończę studia magisterskie na kierunku filologia polska z dwiema specjalizacjami: nauczycielską, która dała mi pedagogiczne kwalifikacje do wykonywania zawodu nauczyciela, oraz edytorsko-tekstologiczną - zajęcia na tej specjalizacji wykształciły we mnie dokładność i potrzebę dbania o język. Studia podyplomowe w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego gruntownie przygotowują mnie do nauczania obcokrajowców. Chętnie wykorzystam świeżo nabytą wiedzę w nauczaniu. Jestem otwarta i kreatywna, dzięki czemu mogę samodzielnie przygotowywać materiały dla uczniów, próbując uatrakcyjnić im zajęcia. Zawsze staram się, by lekcje były ciekawe i przebiegały w miłej atmosferze.
3 marienbadka angielski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
4 mb.lektor angielski, polski dla cudzoziemców
Do doświadczenia zawodowego zaliczam także wcześniejszą pracę i zamieszkanie w USA. Prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego na Mazurach od 1999 r.
5 obcy_polski polski dla cudzoziemców
Jestem osobą konsekwentną i sumienną. Podczas wszystkich odbytych praktyk potrafiłam nawiązać prawidłowe relacje ze stałymi pracownikami. Na zajęciach języka polskiego jako obcego, które prowadziłam bez trudu nawiązywałam kontakt ze studentami i wszystkie lekcje przebiegały w przyjemnej atmosferze, a ich skuteczność uwidaczniała się podczas kolejnych zajęć. Myślę, że cechy mojego charakteru oraz umiejętności interpersonalne pozwalają mi być skutecznym nauczycielem języka polskiego jako obcego.
6 PatrycjaZ polski dla cudzoziemców
Jestem osobą młodą, kreatywną, z wieloma pomysłami na skuteczne formy nauczania, do tej pory dzieci z którymi pracowałam i ich rodzice byli zadowoleni z postępów. Jestem osoba miłą, cierpliwą ale wymagającą. Nie krzyczę, nie krytykuje, staram się uczyć najlepiej jak tylko potrafię i staram się indywidualnie dopasować do ucznia formę nauczania.
7 PILATPETLICKA polski dla cudzoziemców
Brak informacji
8 Solmique angielski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
9 tumboczka polski dla cudzoziemców, rosyjski
Moim atutem jest umiejętność wzbudzenia zainteresowania językiem obcym. Nauczanie innych od zawsze było moją pasją. Życie zawodowe od dziecka wiązałam tylko z tym. Znajomość języków rosyjskiego, białoruskiego oraz ukraińskiego jest dodatkowym atutem i pozwala nakreślić różnice, jakie są między językami wschodniosłowiańskimi. Pracuję w szkole podstawowej oraz liceum, od 6 lat prowadzę własną szkołę, Centrum Języka Rosyjskiego Masza. Uczymy języka rosyjskiego, polskiego jako obcego oraz angielskiego. Współpracuję z firmami w kraju oraz za granicą. Od 5 lat uczę również języka polskiego w Kaliningradzie. Jestem wykładowcą języka polskiego na Międzynarodowym Uniwersytecie w Moskwie. Przez 2 lata uczyłam polskiego w szkole nr 56 w Kaliningradzie oraz na Uniwersytecie Korporacyjnym. Biorę udział w konkursach dla nauczycieli i uczniów, pracuję na rzecz szkoły w różnego rodzaju projektach oraz innych przedsięwzięciach. Ponadto zajmuję się tłumaczeniem. Są to zarówno teksty serwisów internetowych, informacyjne i reklamowe oraz teksty specjalistyczne.
10 Ukrainian_language polski dla cudzoziemców, ukraiński
Brak informacji
0-100