korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Olsztyn
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie warmińsko-mazurskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie warmińsko-mazurskim


Przejdź do:
  Znaleziono 12 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Olsztyn
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Adelina angielski, hiszpański, polski dla cudzoziemców, portugalski
Jestem lektorką, która uczy efektywnie, z nastawieniem na szybkie efekty. Dostosowuję się do potrzeb ucznia. Jestem pogodna i lubię uczyć. Odczuwam satysfakcję, gdy po krótkim czasie uczeń zaczyna mówić w języku obcym.
2 ellla23 polski dla cudzoziemców
Witam. Z wykształcenia jestem magistrem Filologii Polskiej, specjalność nauczycielska. Ukończyłam również studia podyplomowe na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskeigo w Olsztynie, kierunek Zarządzanie i Marketing w Ośwaicie. Specjalnością moją jest literatura jak również gramatyka, która opiewała o temat pisanej przeze mnie pracy magisterskiej. Trzy lata spędziłam poza granicami Polski, gdzie mialam okazję podszkolić język angielski, jednakże nie posiadam z tego języka żadnego certyfikatu na dzień dzisiejszy. Pragnę nawiązać z Państwem współpracę jako korepetytor-korektor języka polskiego. Jestem osobą uczciwą i solidną. Polecam swoją kandydaturę.
3 lektorka_jpjo polski dla cudzoziemców
Jestem młodą, pozytywnie nastawioną osobą. Właśnie kończę studia magisterskie na kierunku filologia polska z dwiema specjalizacjami: nauczycielską, która dała mi pedagogiczne kwalifikacje do wykonywania zawodu nauczyciela, oraz edytorsko-tekstologiczną - zajęcia na tej specjalizacji wykształciły we mnie dokładność i potrzebę dbania o język. Studia podyplomowe w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego gruntownie przygotowują mnie do nauczania obcokrajowców. Chętnie wykorzystam świeżo nabytą wiedzę w nauczaniu. Jestem otwarta i kreatywna, dzięki czemu mogę samodzielnie przygotowywać materiały dla uczniów, próbując uatrakcyjnić im zajęcia. Zawsze staram się, by lekcje były ciekawe i przebiegały w miłej atmosferze.
4 marienbadka angielski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
5 mb.lektor angielski, polski dla cudzoziemców
Do doświadczenia zawodowego zaliczam także wcześniejszą pracę i zamieszkanie w USA. Prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego na Mazurach od 1999 r.
6 obcy_polski polski dla cudzoziemców
Jestem osobą konsekwentną i sumienną. Podczas wszystkich odbytych praktyk potrafiłam nawiązać prawidłowe relacje ze stałymi pracownikami. Na zajęciach języka polskiego jako obcego, które prowadziłam bez trudu nawiązywałam kontakt ze studentami i wszystkie lekcje przebiegały w przyjemnej atmosferze, a ich skuteczność uwidaczniała się podczas kolejnych zajęć. Myślę, że cechy mojego charakteru oraz umiejętności interpersonalne pozwalają mi być skutecznym nauczycielem języka polskiego jako obcego.
7 PatrycjaZ polski dla cudzoziemców
Jestem osobą młodą, kreatywną, z wieloma pomysłami na skuteczne formy nauczania, do tej pory dzieci z którymi pracowałam i ich rodzice byli zadowoleni z postępów. Jestem osoba miłą, cierpliwą ale wymagającą. Nie krzyczę, nie krytykuje, staram się uczyć najlepiej jak tylko potrafię i staram się indywidualnie dopasować do ucznia formę nauczania.
8 PILATPETLICKA polski dla cudzoziemców
Brak informacji
9 Solmique angielski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
10 tumboczka polski dla cudzoziemców, rosyjski
Moim atutem jest umiejętność wzbudzenia zainteresowania językiem obcym. Rosyjski od zawsze był moją pasją. Życie zawodowe od dziecka wiązałam tylko z nauczaniem. Znajomość języków białoruskiego oraz ukraińskiego jest dodatkowym atutem i pozwala nakreślić różnice, jakie są między językami wschodniosłowiańskimi. Pracowałam w gimnazjum oraz liceum, udzielam korepetycji oraz poszerzam swą wiedzę o języku i kulturze wschodnich Słowian przez studiowanie literatury rosyjskojęzycznej, udział w szkoleniach oraz konferencjach metodycznych, a także językowych. Współpracuję z firmami w kraju oraz za granicą. Potrafię znakomicie motywować uczniów do nauki tego, nie ukrywajmy, niszowego języka, biorę udział w konkursach dla nauczycieli i uczniów, pracuję na rzecz szkoły w różnego rodzaju projektach oraz innych przedsięwzięciach. Podczas swoich doświadczeń zawodowych nauczyłam się odpowiedzialności, rzetelności, a także cierpliwości. Ponadto zajmuję się tłumaczeniem. Są to zarówno teksty serwisów internetowych, informacyjne i reklamowe oraz teksty specjalistyczne. Od roku uczę również języka polskiego w Kaliningradzie. Jestem wykładowcą języka polskiego na Międzynarodowym Uniwersytecie w Moskwie.
0-100