korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- województwo: kujawsko-pomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie kujawsko-pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Bydgoszcz
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Toruń


Przejdź do:
  Znaleziono 32 lektorów.
język polski dla cudzoziemców kujawsko-pomorskie
  [1] 2 3 4  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
2 agalud polski dla cudzoziemców
Brak informacji
3 anis17 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
4 annakru86 polski dla cudzoziemców
Podczas prowadzenia kursów językowych wykorzystuję elementy edukacji nieformalnej (non-formal education). Uatrakcyjniam zajęcia, organizując wycieczki dla uczestników kursu, np. Biskupin, Toruń, Bydgoszcz etc. Ponadto wprowadzam elementy polskiej tradycji, kultury, historii, sztuki. Dostosowuję program nauczania, przygotowywany indywidualnie według potrzeb kursanta, w oparciu o urozmaicone metody. Nauka gramatyki, słownictwa, pisania, czytania czy mówienia służą komunizacji. Korzystam z wielu dostępnych na rynku materiałów do nauczania języka polskiego jako obcego, dokonując selekcji i wybierając ćwiczenia, które są najbardziej przydatne dla kursanta. Mogę również prowadzić kursy specjalistyczne.
5 CelkaKamecka polski dla cudzoziemców
w najbliższym czasie planuję przygotowac się do egzaminu z języka hiszpańskiego, a także zdobyc kwalifikacje pedagogiczne.
6 ewachrap1 polski dla cudzoziemców
Posiadam doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych dla osób dorosłych. Podczas współpracy ze szkołą językową prowadziłam kursy dla urzędników i pracowników JST. Ponadto znam j. niemiecki - znajomość potwierdzona podcza pracy w Niemczech
7 ewelina77 polski dla cudzoziemców
Jestem doświadczonym nauczycielem języka polskiego. Pracowałam w szkołach ponadgimnazjalnych. Od wielu lat udzielam korepetycji z języka polskiego, przygotowując młodzież do egzaminu maturalnego. Współpracowałam ze szkołami językowymi jako nauczyciel języka polskiego dla obcokrajowców. Prowadziłam zajęcia indywidualne i w grupach. Obecnie prowadzę własną działalność - od ponad roku prowadzę Centrum Języka Polskiego.
8 glkanna angielski, polski dla cudzoziemców
Jestem osobą z podwójnym tytułem magistra (oba kierunki na UMK w Toruniu). Jestem ambitna, rzetelna, sumienna, do powierzonych mi obowiązków podchodzę uczciwie i bardzo poważnie, angażując się maksymalnie. Stawiam na profesjonalizm.W ciągu siedmiu lat pracy w szkolnictwie uzyskałam pięć nagród dyretora szkoły. Języki, których uczę są moją pasją. Mam na swoim koncie udokumentowane sukcesy językowe moich uczniów. Współpracuję z wydawnictwami anglojęzycznymi (np.: pisanie recenzji do podręczników, tworzenie ćwiczeń językowych), jestem inicjatorem, koordynatorem i organizatorem wymiany polsko-angielskiej w mojej szkole (jedynej w regionie), na realizację której w roku 2004 szkoła moja uzyskała dofinansowanie z UE (6060 euro) dzięki opracowanemu przeze mnie wnioskowi-projektowi. Jestem również autorką dwóch innych wniosków związanych z językiem angielskim i realizowanych przez szkołę, w której pracuję, współfinansowanych przez UE.W swojej pracy stosuję różnorakie metody aktywizujące uczniów, dodatkowo wzbogacając je o konteksty kulturowe. Jako nauczyciel, ale i użytkownik języka obcego w sposób ciągły pogłębiam swoją wiedzę metodyczną i językową poprzez udział w licznych i różnych formach doskonalenia zawodowego oraz poprzez częste pobyty w krajach anglojęzycznych. Pracuję również jako lektor języka polskiego jako obcego na UMK w Toruniu.
9 Joanna_24 polski dla cudzoziemców
Interesuję się językiem polskim i językiem angielskim. Bardzo lubię uczyć innych, jak również doskonalić swoje umiejętności. Sprawia mi wielką satysfakcję, gdy przekazywana przeze mnie wiedza dociera do ucznia. Czasem jest trudno dopasować metodę na początku, jednak nie poddaję się. Każdemu można wytłumaczyć zawiłości języka. Oczywiście biorę pod uwagę wiek ucznia. Ludzie mówią o mnie, że jestem cierpliwa i dlatego z nimi wytrzymuję. Lubię rozmawiać, lubię, gdy coś się dzieje wokół. Obecnie poszukuję stałej pracy.
10 JulWro angielski, francuski, hiszpański, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
0-100