korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Kielce
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie świętokrzyskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie świętokrzyskim


Przejdź do:
  Znaleziono 13 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Kielce
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 2-3-4142 polski dla cudzoziemców, rosyjski
Pracowałam jako nauczyciel w kieleckim i pińczowskim gimnazjach i podstawówce. Wielu uczniów wygrywało olimpiady i konkursy recytatorskie w języku rosyjskim. Uważam, że jestem dobrym nauczycielem, co miało odzwierciedlenie w wysokich stopniach uczniów. Jestem cierpliwa, miła, o pozytywnym usposobieniu, ale też wymagająca. W pracy wykorzystuję już zdobytą wiedzę, ale też jestem otwarta na nowe wiadomości. Bardzo chciałabym dalej spełniać się zawodowo, ponieważ praca jako nauczyciel daje mi wiele satysfakcji. Uważam,ze jestem nauczycielem z powołania, gdyż bardzo lubię uczyć oraz pracować z ludźmi.
2 aleksandra_m polski dla cudzoziemców
Brak informacji
3 Canola angielski, polski dla cudzoziemców
Moją pasją są języki obce, zarówno jeżeli chodzi ich przyswajanie jak i uczenie innych. Swoje hobby rozwijam poprzez systematyczną naukę języków (angielskiego oraz hiszpańskiego) oraz częste podróże (do Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Portugalii). W mojej pracy nauczyciela stawiam przede wszystkim na konwersacje kładąc nacisk na to by uczniowie nie bali się używać języka w codziennych sytuacjach. Gramatykę i słownictwo przekazuję nie tylko w oparciu o książki i podręczniki, ale również z wykorzystaniem social media – tekstów na blogach czy filmach lub serialach tak aby nauka była dla ucznia jak najbardziej atrakcyjna i urozmaicona. W nauczaniu jestem zwolennikiem metody total immersion. Jestem osobą odpowiedzialną i zorganizowaną czego nauczyła mnie praca w szkole oraz pobyt w Wielkiej Brytanii na stypendium w ramach programu Erasmus +. Bez problemów nawiązuję nowe znajomości, niezależnie od narodowości czy wieku, Jestem otwarta na nowe wyzwania. Chętnie rozważę oferty pracy zdalnej
4 kasia.pe polski dla cudzoziemców
Posiadam kwalifikacje do nauczania języka polskiego i języka angielskiego. Uczestniczyłam w wielu kursach metodycznych poza granicami kraju, między innymi w Edynburgu, Oxfordzie i Dublinie. Jestem również tłumaczem specjalistycznym. Aktualnie studiuję JĘZYK POLSKI JAKO JĘZYK OBCY na Uniwersytecie Warszawskim.
5 krzesany chorwacki, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
6 magdawygladacz polski dla cudzoziemców, rosyjski
Jeśli szukają Państwo lektora z doświadczeniem w pracy w firmach i szkołach językowych, zapraszam do współpracy. Ponadto posiadam również doświadczenie w pracy z młodzieżą w państwowych placówkach oświatowych. W czasie ostatnich kilku lat udało mi się poznać specyfikę pracy z różnymi grupami wiekowymi i nabyć umiejętność planowania i realizowania efektywnych kursów w zakresie języka ogólnego i biznesowego. Gwarantuję profesjonalne podejście do słuchaczy oraz przyjazną i komfortową atmosferę zajęć.
7 Marzenka89 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
8 matcha91 japoński, polski dla cudzoziemców
Ukończyłam z wyróżnieniem studia magisterskie przygotowujące do roli nauczyciela języka polskiego jako obcego, jak również miałam okazję sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności podczas praktyk studenckich organizowanych w czasie dwóch lat nauki. Łatwo nawiązuję kontakt z uczniami, zarówno młodszymi, jak i starszymi, cechuje mnie cierpliwość, zapał i kreatywność. Praca nauczyciela wymaga ciągłego kształcenia się, dlatego interesują mnie innowacje wprowadzane do metod i technik nauczania, które mogę wykorzystywać na zajęciach. Posługuję się językiem angielskim i japońskim na poziomie średnio zaawansowanym, a także niemieckim, rosyjskim i chińskim na poziomie początkującym, dlatego rozumiem osoby zaczynające naukę i problemy, z którymi się zmagają. Od kilku lat jestem również lektorem języka japońskiego na poziomie podstawowym. Mam doświadczenie w nauczaniu grup i uczniów indywidualnych w różnym wieku.
9 Mostrone polski dla cudzoziemców, włoski
Jestem osobą podejmującą w życiu różne wyzwania - chyba to lubię. Wykonywałam wiele rożnych prac, ale najbardziej lubię uczyć (siebie też). Mam dość szerokie horyzonty, co wynika chyba z nadmiaru wolnego czasu, którego nie zabiera mi nieistniejąca rodzina. Zwykle osiągam nakreślone cele, pewnie dlatego, że we wszystkim co robię jestem cała (albo po prostu tego nie robię). Jestem gotowa odwiesić zawieszoną działalność gospodarczą.
10 nice2seeyou angielski, polski dla cudzoziemców
Aktualnie jestem jeszcze studentką na kierunku filologia angielska, niemniej od dwóch lat z pasją i satysfakcją udzielam regularnie korepetycji z języka angielskiego. Moimi podopiecznymi są najczęściej dzieci, uczęszczające do szkoły podstawowej i gimnazjum, choć coraz częściej grono to zasilają także licealiści bądź osoby dorosłe. Jestem także absolwentką magisterskich studiów dziennych na kierunku filologia polska ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym Jana Kochanowskiego w Kielcach. W ramach studiów ukończyłam jeszcze dodatkową specjalność – wiedzę o kulturze. Jestem osobą młodą i w związku z tym szybko przystosowuję się do zmian. Półroczny pobyt w Wilnie i studiowanie na tamtejszym Uniwersytecie nauczyły mnie samodzielności i odpowiedzialności. Ponadto w bieżącym roku miałam okazję odwiedzić Londyn i zapoznać się ze standardami brytyjskiego kształcenia w The English Studio Language School. Wierzę, że posiadane przeze mnie umiejętności współpracy i komunikatywność pozwolą mi sprostać Państwa oczekiwaniom.
0-100