korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Gdańsk
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 45 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Gdańsk
  [1] 2 3 4 5  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 1596Malgo polski dla cudzoziemców
Brak informacji
2 agazar angielski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
3 Aleksandra_jpjo polski dla cudzoziemców
Jestem absolwentką filologii polskiej. Aby poszerzyć zdobytą wiedzę zdecydowałam się na podjęcie studiów podyplomowych w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego. Nowy kierunek pozwolił mi odkryć, jaką radość niesie ze sobą uczenie cudzoziemców nowych słów i zwrotów. Dzięki studiom podyplomowym poznałam niekonwencjonalne metody nauczania, których wykorzystanie w czasie zajęć pozwala na zainteresowanie studentów i czyni lekcję przyjemną zarówno dla ucznia, jak i dla lektora. Przygotowywanie ciekawych i urozmaiconych ćwiczeń sprawia mi wiele radości. Dodatkowe atuty to cechy charakteru, jakie posiadam: cierpliwość, sumienność, odpowiedzialność, kreatywność. Istotna jest także znajomość języków obcych: angielskiego i hiszpańskiego.
4 annanajbar francuski, polski dla cudzoziemców
Twórcza, ale zorganizowana, spokojna, ale wymagająca, optymistka, ale z dobrą oceną realiów, punktualna i ceniąca czas swój i innych, uczciwa i kulturalna, kochająca kontakt z ludźmi i swoją pracę, szukająca nowych pól do działania. Sukcesy uczniów cieszą mnie nie mniej niż moje własne, a ich doświadczenia traktuję jako okazję do poszerzania własnych horyzontów. Posiadam własną siedzibę i materiały. Na życzenie wystawiam faktury.
5 AnuszkaGB angielski, niemiecki, polski dla cudzoziemców
Od ponad 11 lat mieszkam w Wielkiej Brytanii. Posluguje sie plynnie jezykiem angielskim oraz jezykiem niemieckim. Poszukuje wspolpracy opartej na lekcjach online albo stalej wspolpracy stacjonarnej- biore pod uwage przeprowadzke do Polski.
6 bendry angielski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
7 bianca polski dla cudzoziemców, rosyjski
Moja pasją jest nauczanie, od zawsze marzyłam, aby podjąć pracę jako nauczyciel języka obcego. Jestem osobą bardzo cierpliwą, staram się urozmaicać zajęcia, aby nie polegały tylko na nudnym powtarzaniu gramatyki. Jako doktorantka studiów historycznych staram się przybliżyć historię i współczesną kulturę Rosji za pomocą ciekawych tekstów, filmów bądź utworów muzycznych. Bardzo lubię podróżować, za swój cel wyjazdu zazwyczaj obieram kraje byłego ZSRR. Dzięki wyjazdom doskonalę swoją znajomość języka, a także poznaję lepiej realia życia w Rosji.
8 dunajewa polski dla cudzoziemców
Ponad sto publikacji, w tym monografia literacka (1996) i podręcznik do literatury dla maturzystów (2009 i 2011). Ukończone podyplomowe studia glottodydaktyczne - lektor języka polskiego dla cudzoziemców (2009). Empatyczna, zaangażowana, kreatywna, entuzjastyczna. Szerokie zainteresowania - literatura, film, malarstwo, polityka, ekologia, podróże, psychologia. Wyniki matur IB powyżej średniej światowej. Wysokie oceny studentów. Obecnie - lektorat/nauczanie j. polskiego w Petersburgu (Rosja) - do końca maja 2016.
9 dzieckozcukru polski dla cudzoziemców
Brak informacji
10 fasolek3 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
0-100